Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obcy w pokoju


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

#16

avallach.
  • Postów: 314
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jestem stanowczo za tym żeby nagrać fake'a i im podrzucić, sprawdzić jak reagują itp itd.

Zrobili tak w moim ulubionym programie Bullshit, i skompromitowali wielu "kryptozoologów"... Wyszedł podstawowy motyw ich działania ukryty gdzieś tam - forsa :)
  • 0

#17

Psi Ball.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie no ja zauważyłem aliena, moze małego szaraka ale kto wie, nie rozumiem waszych zachowań to forum para a nie sceptyk ;)
  • 0

#18

avallach.
  • Postów: 314
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zarejestrowałem się bo myślałem, że para != wierz w każdą brednię...
Myślałem, że od tego jest to forum, żeby analizować rzetelnie przedstawione zjawiska i teorie i polemizować z nimi bronić ich itp. itd.

Jakby miały być to dyskusje w stylu:

- Widziałem ufola
- - Ojej to straszne ja też widziałem
- - - A mnie porywali
- - Tylko UPR wyzwoli nas od ufoli
- - - To wina POpaprańcófff
- - - - Nie bo PiSuarów!
- - Ja Ci pomogę z ufolami mam kontakty w MIB
- - A ja widziałem szarego

Czyli absolutny i całkowity monolog lub kółeczko wzajemnej adoracji partyjniaków to zapisałbym się na Onet lub Fotkę.
  • 0

#19

Santeri.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jestem stanowczo za tym żeby nagrać fake'a i im podrzucić, sprawdzić jak reagują itp itd.


Słuszna inicjatywa...Nie to żeby kłamstwo i oszustwo było słuszne-ale należałoby w jakis sprytny sposób sprawdzić jak fundacja Nautilus radzi sobie z fake'ami i przekonać sie o ich "rzetelności".

Nie no ja zauważyłem aliena, moze małego szaraka ale kto wie, nie rozumiem waszych zachowań to forum para.pl a nie sceptyk.pl


Para nie znaczy idiota...

Tak przy okazji w komentach na Nautilusie doszli do tego że ten cały mini-raptoid to tak naprawdę "róża" z 1:26.
  • 0

#20

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

i dzięki takim właśnie filmom publikowanym przez Nautiuliusa zaczynam nabierać coraz więcej szacunku i respektu dla tej fundacji...
  • 0



#21

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nautilus wpuszcza do netu taki chlam, a potem sie dziwia, ze pol Polski sie z nich smieje... i nie tylko z nich...

Ja mam pomysla - wykorzystac instrukcje zawarta w artykule o fotkach duchow z fona :P
Ja moglbym np zrobic, poruszajac telefonem, fotke mojego pijanego sasiada zataczajacego sie na polu, i podpisac, ze to nieznana pozaziemska forma zycia ;D

Ja sie w ogole czasami zastanawiam, po co Nautilus tak naprawde istnieje. Po to, zeby badac zjawiska paranormalne i probowac je wyjasnic, czy po to, zeby robic ludzi w *ptaszka* i wciskac im kit?

No bo tak, byly juz Zdany (i akcja pt "Oto jedna z mis Polski"), wczesniej byla sprawa ze strzelajacym stolem w sylwestra w TVP 2 (z tego tez sensacje zrobili, wyjasnienie pekniecia szkla na stole okazalo sie nieziemsko ziemskie :P ), no i teraz jeszcze ten ufoludek-maskotka. Do tego dochodzi wielokrotne przekrecanie informacji podawanych w TLUMACZONYCH artykulach (przyklad: byl artykul o obserwacji jakiegos NOL'a nad San Francisco, w tlumaczeniu Nautilusa pisalo o 150 swiadkach, podczas gdy w oryginalnym artykule byla informacja o zaledwie pietnastu) i masa innych grzechow typu usuwanie niewygodnych komentarzy spod artykulow.
  • 0



#22

Valgorth.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesli to byl jakis przedmiot to jakim cudem popierniczał przez pokoj? W dodatku te niby ''zapalki'' sa troche za duze w stosunku do ludzi i przedmiotow. To cos nie ma zadnej formy, da sie tylko wyroznic te dziwnie chude odnoza, ktore sa innego koloru. Jesli mialbym na to spojrzec trzezwym, krytycznym okiem to dla mnie to wyglada na niezdarnie wykonana kukielke zawieszona na zylkach ktorych przy slabej jakosci nie widac na nagraniu (wnioskuje to po tym, ze owa postac wymachuje nozkami a zanim zaczela sie przemieszczac widac jak wisi w powietrzu jakby ktos ta marionetke podniosl do gory za sznurki - ale rownie dobrze mogla to byc jakas dziwna postac ducha ;) ).
  • 0

#23

vast.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

litości _o-

przeciez widac ze to jakas pluszowa maskotka krokodyla albo jakiegos innego badziewia na snurku, no ite zapałki

aha jezeli zobaczycie ksztalt i strukture tego pokoju to wychodzi na to ze owa istota musiala przeniknac chyba przez sciane albo wyskoczyc przez okno, bo chyba nie schowala sie pod szafa?

i jak ta kobieta nie mogla tego widziec? przeciez patrzyla sie WPROST na to cos

owa istota dziwnie zmienia swoja pozycje, tak jakby na sekunde przed pokazaniem sie jej w kadrze cofnela sie o pare centymetrow i dopiero zaczela maszerowac

jak dla mnie panowie z nautilusa sa juz spaleni
  • 0

#24

Michalluss.
  • Postów: 46
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja tam widze lisc jakiegos kwiatka widac lodyge.....sam takiego mam w domu :D
  • 0

#25

uduchoviony.
  • Postów: 128
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież to jest jakaś parodia. Najpierw latające miski dla psa a teraz to. Ech, bądźmy poważni....

Na pocieszenie, lepszy filmik z kosmitą w pokoju w roli głównej:
  • 0

#26

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To wygląda jak kwiatek. Do tego na początku wisi w powietrzu, cofa się do drzwi, opada bliżej podłogi i sunie po niej lub trochę nad nią.

A co to?
Dołączona grafikaDołączona grafika

Może fragment osoby trzymającej "kwiatka"? A może światło wpadające do pokoju.
  • 0

#27

Gospo.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najgłupszy fake jaki w życiu widziałem
  • 0

#28

earth2057.
  • Postów: 213
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy to jaja jakieś przecież to zabawka jakaś dziecięce na sznurku ciągnięta a nie ufol.
  • 0

#29

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak na mnie to temat jest
Dołączona grafika
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych