Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wróżki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

#16

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No i ja właśnie myślę, że cyganki, które za często astronomiczne kwoty 'przepowiadają' przyszłość są najzwyczajniejszymi oszustkami. Natomiast te, które nie żądają pieniędzy, lub chcą bardzo niewiele mogą taką zdolność posiadać.
Jednak i tak nie korzystam z ich usług.

A dlaczego cyganki to robią? Bo mają jakieś uzdolnienia? NIE! po prostu, jak to cyganie są łase na pieniądze.
  • 0



#17

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zrobiłem to z ciekawości - nie dlatego, że chciałem czegokolwiek sensownego się dowiedzieć. Ot, ludzka ciekawość.
  • 0



#18

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przemo, wracam do tematu odkrywanie w sobie nowych zdolności ,
a więc tak poza materializowaniem myśli i proroczymi snami :D mam dar....
przewidywania wyników meczów piłkarskich ! :P znajomi nazywają mnie "piłkarską
wróżką" ( nie życzę sobie żadnych śmichów chichów ! :evil: ) :D , potrfię przewidzieć nie tyle wynik spotkania co jego przebieg i "okolicznośći" strzelenia bramki i co Ty na to? ;) , ale ostatnio ta zdolność coś przestaje działać... ;< , Juventus miał wygrać 2-1 a było 3-1 :P ...
  • 0

#19

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak, to bardzo ciekawy dar. Ja bym go pewnie wykorzystał ;) do obstawiania wyników.
  • 0



#20

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A moim zdaniem zapewne to przypadek i jeszcze powiedz jaka jest procentowa zgodność tych przewidywan hmm ?
  • 0



#21

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

=[dj_cinex]=, jak dotąd jeśli chodzi o Juventus , to sprawdziło mi się 98% wyników !!! , wszystko sobie zapisuje ,każdy "piłkarski" sen, bo muszę dodać, że to mi się śni ,Ja tego nie przeczówam czy coś podobnego ;) ,a potem uwielbiam patrzeć na moich zaszokowanych znajomych !... ( mój mąż kiedyś zapytał mnie dlaczego mu wcześniej nie powiedziałam ,że żeni się z czarownicą :P ).
=[dj_cinex]=, przewiduje ,że :sly: Barca nie wygra Ligi Mistrzów ! :D

zobaczysz :P
  • 0

#22

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

=[dj_cinex]=, przewiduje ,że   :sly:  Barca nie wygra Ligi  Mistrzów ! :P  

zobaczysz   ;)


Czas pokaże ... wszystko jest mozliwe - szanse ma każdy zespół :P

Nawet jak niewygrają ja dalej będę z nimi :D
  • 0



#23

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nawet jak niewygrają ja dalej będę z nimi


i to jest właśnie w Footballu piękne... ;) ,ach...=[dj_cinex]=, wzruszyłeś mnie ;<

:P
  • 0

#24

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mecze piłkarskie, super!!! Może się pobawimy w przewidywanie??? Panowie, którzy się lepiej orientują ode mnie zrobią zestawienie kto z kim gra, a wytypujesz wynik??

To nie jest takie proste , taki mecz i jego wynik musi mi się najpierw przyśnić...,a mnie się nie śnią wszystkie mecze , przeważnie te dotyczące mojej ukochanej drużyny...
(pewnie dlatego,że myślę o tym intensywnie ) , chociaż i czasem inne , np. wyśnił mi się zwycięsca Mistrzostw Europy , wszystcy się ze mnie śmiali , a tu co... kuku !
i miałam racje , powiedziałam,że zwycięscą zostanie drużyna ,która wygra mecz otwarcia ( przyśnił mi się również wynik tego spotkania) ... jestem genialna co ? :P

Teraz możesz być tylko wróżką, czarownicą będziesz za jakieś 20 - 30 lat


;)
ciesz się, że tego twoja żona nie słyszy ... :P :
  • 0

#25

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy myślałaś kiedyś o grach liczbowych??? O śnieniu wyniku??? Może sprwdzisz?? A jak już wygrasz, to zastrzegam sobie prawo do niewielkiej prowizji


;)
wiesz , gdybym potrafiła przewidzieć wynik gier liczbowych to pewnie już dawno wygrałabym w totka i zamiast siedzieć przed komputerem opalałabym się na jakiejś egzotycznej wyspie ! :P
  • 0

#26

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja do wróżek nie chodzę, ale kiedyś POD SZKOŁĄ zaczepiła mnie jedna "fluśka źsia siedmiu muś" ( :rotfl: ) i mnie "obrabowała" z dwudziestu złotych... a było to tak:

Podeszła do mnie, poprosiła o jakiś datek dla "córki w ciąży". No więc dałem jej 2 złote, ona oczywiście przeleciała wzrokiem po moim portfelu... ujrzawszy dwie dychy w grubym, nowym banknocie, poleciła mi go wyjąć. Wyjąłem go, ona go zwinęła w kuleczkę, cośtam powiedziała o moim charakterze i że niby kocham jakąś dziewczynę (prędzej się przyjaźnię z nią, ale dobra... :rotfl: ), oczywiście połowa z tego to były niepotwierdzone domysły (by nie rzec: bzdury), kazała mi przytrzymać jej ręce i spojrzeć w bok, następnie zapytała, czy "nie żałuję" tego banknotu. Ja oczywiście jak jakiś kompletny debil do ętej potęgi powiedziałem "nie", ona otwarła dłonie, kasy nie było... :rotfl:

Miałem jakieś zaklęcie odmówić, oczywiście go zapomniałem, kasy nie odzyskałem... ta historia nauczyła mnie jednego: nigdy więcej nie dać się zaczepiać przez stare babki w centrum miasta... :rotfl:
  • 0



#27

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

O takich myślałem, zwykłe oszustki...
  • 0



#28

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kazała mi przytrzymać jej ręce i spojrzeć w bok, następnie zapytała, czy "nie żałuję" tego banknotu. Ja oczywiście jak jakiś kompletny debil do ętej potęgi powiedziałem "nie", ona otwarła dłonie, kasy nie było...   :o  

Miałem jakieś zaklęcie odmówić, oczywiście go zapomniałem, kasy nie odzyskałem... ta historia nauczyła mnie jednego: nigdy więcej nie dać się zaczepiać przez stare babki w centrum miasta... :rotfl:


Qrcze... spotkałeś Davida Cooperfielda... :rotfl: : przebranego za cygankę... :rotfl:

Coś Wam powiem: niektóre Cyganki są tak namolne ze swoimi wróżbami, ze trudno je spławić. Swego czasu nie mogłem się od jednej uwolnić, szła za mną przez całą ulicę. W końcu na odczepnego powiedziałem jej, że to ja jej będe wróżył. Aż ją zatkało :rotfl: jak to usłyszała.
  • 0

#29

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh ... mojemu kumplowi ostatnio też zrobiła stara Cyganka w Poznaniu ten numer z banknotem. Stracił całą stówę i się nic nie dowiedział :lol :
  • 0

#30

Tengron.
  • Postów: 177
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eee wróżki to stare oszustki.Niemam zamiaru iść bo to wielki kant.Niewierzycie??To wieccie że to my decydujemy o przyszłości.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych