Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duchy z telefonów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

#16

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Boze, widzisz a nie grzmisz...

szymon1991, ty w ogole przeczytales ten artykul, czy tylko popatrzyles se na obrazki?
  • 0



#17

Pekin.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Haha xD
Nominuje szymona1991 do złotej maliny :D

@topic
Faktycznie, ludzie są przewrażliwieni jeśli chodzi o duchy. Wystarczy przypomnieć temat http://www.paranorma...?showtopic=8770 ;x
  • 0

#18

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najlepiej zdjecia robic Polaroidem.. :D nie ma bata by to wtedy z retuszować.
Oczywiście kazde zdjecie na którym jest jakies cos nie oznacza ducha. Najlepiej je porównywać do tych starych zdjec które juz są klasyką i autentykiem np. ta dziewczynka w oknie podczas pożaru albo mnich wchodzący po schodach. Na nich widac kształty, czasami rozmazane ale widac... a tak to ciagle jakieś orby czyli kurz i jakies białe jajo na tle cmentarza no to dopiero dziwne.. Dawniej jakos duchy przybierały kształt człowieka i było to widoczne a teraz jakies rozmazane nic. łatwo rozróżnić.
  • 0

#19

misk0.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh, ja jak siedzę na YT i widzę te fotki "duchów" to chce mi się śmiać, a po dzisiejszym artykule nie będę zwracał w ogóle na to uwagi. Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak duchy. Zresztą tak samo jak Boga... Sorry, ale cały ten Bóg to wymyślony dla kasy dla kościołów.
  • 0

#20

Maniek.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Świetny artykuł brawo, ale ludzie i tak będą robic "fotki duchów" by kogoś nabrac lecz teraz będzie je łatwiej rozpoznac czy są fake :D
  • 0

#21

Master Sorcerer.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak
1. Tłumaczy się na polską wikipedię a nie na to forum
2. To zdjęcie z monitorem to stara tibia a dokładniej ekran powitalny
3. Ten duch na cmentarzu wygląda bardziej jak czar niewidzialnopści z darkened skye niż jak duch
4. Po co komu się męczyć z krzywimi trybami itd. jak może zrobić prawdziwego ducha
5. Poza tym co ktoś se ubzdurał że duchy są na cmentarzu jest tam ich tyle co osób które umarły na cmentarzu przez zaproszenie przez inne duchy, czyli 0, bo skąd tam te inne duchy się wzięły jak nie miał kto je zaprosić? No chybaże ktoś kogoś z dx4 albo mp16 (nie muszę chyba mówić że to najsłynniejsze bronie z "historii orenża czy oręża jak to tam jest" na "discovery world").
  • 0

#22

SapereAude.
  • Postów: 276
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może rozesłały sobie zaproszenia na naszej-klasie? x| Ko(s)miczne... Złota Malinka? xD
  • 0

#23

Nocny Wilk.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Naprawde dobry artykuł . Teraz na pewno nie będzie trudno rozpoznać coś niezwykłego od rozmazanej fotki.



przeciwnie... teraz, skoro znacie kilka sztuczek z CSa, będzie jeszcze trudniej ;) ja, jako osoba ktora siedzi lata w fotomontazu zdjęc, mogę powiedziec z cala odpowiedzialnością: nie widzialem jeszcze zdjęcia "ducha" , ktorego nie potrafilbym zrobic w programie graficznym. Dla mnie to oznacza = nie widzialem PRAWDZIWEGO zdjęcia ducha.
  • 0

#24

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

i tym oto ww. postem zakończmy tą debatę o jakże ciekawej treści ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych