Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odtajniono nagranie z uderzenia w Pentagon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
155 odpowiedzi w tym temacie

#16

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

eltom uderzenie w taki niski obiekt jak Pentagon nie rozni sie prawie wcale od normalnego ladowania tylko trzeba w koncowej fazie mocniej pochylic dziob w dol. Oni wcale nie byli dobrymi pilotami, samolot zaryl konkretnie przed Pentagonem w ziemie a co bylo z drugim budynkiem WTC to wszyscy widzielismy, ledwie trafili.
  • 0

#17

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

"Olbrzymi pożar" ...

Przecież film pokazuje , że cała kula ognia wylatuje w powietrze ...

A filmy LIve z CNN pokazuja dymiace sie częśći Pentagonu ... ognia tam było tyle co kot napłakał - 80 Tonowy Boeing z pełnym załadunkiem paliwa spowodowałby napewno większy pożar ...

Sam dym nieświadczy o tym , że był tam "olbrzymi" (cytat) pożar ...
  • 0



#18

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kurcze dokladnie to juz nie pamietam ale w innej dyskusji dalem linki z tej strony, jedno kiedy MD-80 walnal w nasyp obok autostrady, w zyciu bys sie nie domyslil ze walnal samolot, nie zostalo praktycznie nic, aluminium sie dobrze pali... Dobra, poszukam te zdjecia i wrzuce tutaj linki tylko juz nie dzisiaj, ide spac bo juz pozno. Ja tu jestem codziennie tak wiec jutro cos wrzuce.
  • 0

#19

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Eurycide to nie chodzi o ten link w tresci artykulu tylko o film z kamer obserwujacych Pentagon, natomiast ten link w tresci artykulu prowadzi do filmy juz po uderzeniu.
Albo ja jakis glupi jestem i po angielsku nie rozumiem ale :


Hmm racja moj blad :D nie przeczytalem do konca z braku czasu. Spoko poprawiam
  • 0



#20

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dj_cinex no pewnie ze byl duzy pozar, obejrzyj sobie np. zdjecia z lotu ptaka jak wygladal dach Pentagonu. Skad sie wzielo to plonace paliwo bo przeciez nie z rakiety :)
  • 0

#21

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

TUTAJ LINK (oglądać!)


Natomiast nie wydaje mi się możliwe takie podprowadzenie dużego samolotu pasażerskiego do kilku metrów nad ziemię i lecenie nim w stronę budynku równolegle do ziemi.


Zgadzam sie, poniewaz z tego co wiem wystepowalby tutaj efekt odwrotny do zasysania przez powietrze, tzn samolot bylby wypychany w gore i nie ma mowy zeby lecial metr lub 2 nad ziemia z taka duza predkoscia. To dlatego samoloty przy ladowaniu znacznie zwalniaja.

A co do samego filmu... guzik tam widac, ale mimo wszystko to co zobaczylem nie przedstawia absolutnie zadnego wiekszego samolotu.. mysle ze film ten nie ucina skrzydel zwolennikom teorii spiskowej w tym przypadku.
  • 0



#22

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

... samolot zaryl konkretnie przed Pentagonem w ziemie ...


To dla mnie nowość ...

Dołączona grafika

Przecież tam można grać w golfa ... :lol :
  • -1



#23

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

nie wiem czy dobrze mi sie zdaje, ale mimo wszystko brakuje 1-2 klatek przed uderzeniem. knkretnie po tym, jak widać to biale coś, co leci w strone pentagonu.

Inną sprawą jest to, że ujawnili to dopiero teraz, a po drugie, nadal ani widu a ni słychu o nagraniach ze stacji benzynowej... tam byłoby dobrze widać, ale co tam, widać tego nagrania się boją...
  • 0



#24

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Aż mi się już nie chce tego czytać śmiech na sali :offtop:
  • 0

#25

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Skoro nie mają nic do ukrycia to czemu nie ujawnią nagrania z przydrożnych hotelów i stacji Citgo ?

Skoro są zdania, że to Boeing to niech pokażą film i rozwieją wszelkie wątpliwości !

Ale to zapewne za kolejne 5 lat jak juz wszystko zostanie wyjaśnione ... :lol :
  • 0



#26

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

TUTAJ LINK (oglądać!)

Super. Dzieki za tego linka Euri, wreszcie sobie obejrzalem :-D

A co do samego filmu... guzik tam widac

Dokladnie. Jakby dalo sie go sciagnac i przeanalizowac klatka po klatce to moze cos wiecej by sie wyjasnilo. I zeby byl lepszej jakosci...... :-|

samolot zaryl konkretnie przed Pentagonem w ziemie

Na podstawie tego kiepskiego filmu stwierdzam- nic takiego nie mialo miejsca
  • 0

#27

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie i tak rozbraja ten "zrzut"... spójrzcie na date :) ta sama jest na nagraniu z BBC...
Dołączona grafika

dodatkowo widac przedziwna charakterystyke barw na tym screenie (swoiste plamy) tak jakby ktos sie bawil photoshopem.

Teraz porownajcie te zdjecia:
Dołączona grafika Dołączona grafika

Po prawej stronie... "jasnosc" zdjecia zwraca uwage, chodzi o to ze jasne obszary pokrywaja rownomiernie cale zdjecie, nawet w cieniu eksplozji.

Dołączona grafika

Powyższe zdjęcie też zastanawia, bo "eksplozja" nie pasuje do tego wydarzenia. Widzimy, ze eksplozja "ignoruje" obecność budynku a jej kształt wzkazuje na to, jakby nie było tam budynku. Dodatkowo nie ma cienia pod płomieniami.

Dołączona grafika

Tu to widać lepiej. Gdzie cień? Skoro słońce jest po przeciwległej stronie budynku i eksplozji.
  • 1



#28

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A mnie najbardziej rozbawił text w panelu w trakcie pokazywania i analizowania filmu w CNN :

Coś w tym stylu :

"New relesed video showing Flight 77 smashing into Pentagon" :lol :

Pytam się gdzie ?

Albo potem analizuja to nagranie i dziennikarz CNN mówi :

"For any conspiracy teories believer Seeing Is Believing ... and this is the video which proof's there was a Boieng" :lol :

Ponownie to samo pytanie - gdzie tu ma miejsce słynne już hasło "Seeing Is Believing" ?

A potem dziennikarz mówi :

"I was there on 911 and i saw big pieces of wrackage of Flight 77..." :lol :

Szkoda, że fotki tego niepokazują ...
  • 0



#29

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dokladnie..hasla w stylu "Noo teraz to sceptycy, po tym nagraniu na pewno uwierza ze to lot 77" mnie po prostu juz nawet nie smiesza.. ale mecza :omfg:

Gdzieś słyszałem fajne stwierdzenie: "Mówią nam, że nagrania ufo to oszustwa, a chcą abyśmy uwierzyli że to jest prawdziwe..."

Dołączona grafika



A tu do pobrania specjalnie dla was pełna wersja nagrania :)
[download]
  • 0



#30

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie ma to jak wmawiać ludziom kity.... Jakby nie mieli nic na sumieniu, to by prędzej powiedzieli ze niewiele można z tego zapisku wywnioskowac...
Tak działaja medja... Oni powiedzą, że tak jest i zawsze jakiś procent w to uwierzy...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych