Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moja opowieść ! wchodzić


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#1

MaXo.
  • Postów: 14
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Opowiadała mi to moja pra babcia która żyła na wsi w okolicy Krakowa. Było to tak:
mój pra dziadek chodził do pracy rano i wracał gdy już zachodziło słońce przechodził na skróty koło lasu.
Pewnego razu gdy wracał z pracy zobaczył w pobliżu lasu postać podobnom do kobiety o żółtej cerze zrywającą leszczynę miałą około 2 m wzrostu zamiast nóg miała kopyta.Heheh myślałem że ścieme wali ale gdzie okolo roku 1999 w gazecie był artykuł a w nim taki sam opis istoty wręcz identyczny.Wtedy omało zawału nie dostałem. Może ktoś z was cos takiego widział lub słyszał o czymś takim ???
  • 0

#2

FraBle.
  • Postów: 93
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mógłbyś to jakoś narysować, albo pokazać jakąś podobiznę? A może masz jeszcze tą gazetę? To mógłbyś zeskanować artykuł. I powiedz koło jakiego lasu to było.
  • 0

#3

Argentum.
  • Postów: 198
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Location Location Location - jak powiedział Ahmed

Podaj informacje, miejsce czas, nazwy...będziemy mogli gadać...
  • 0

#4

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja równierz prosze o dokładne dane (szczególnie skan tej gazety). A i niewiesz co dalej zrobił twój pra dziadek po ujrzeniu istoty?
  • 0

#5

MaXo.
  • Postów: 14
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co byś ty zrobić zaczoł uciekać niemam gazety ponieważ miałem przeprowadzke i wyżuciłem a podobizny podać niemoge bo przecież ja tego nie widziałem przykro mi:( Ale nie zciemniam gdybym miał gazete :( A co do miejsca czasu to wiem tylko że kiedy słońce zachodziło a las niema nazwy chyba nie?
  • 0

#6 Gość_Piotor92

Gość_Piotor92.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak nie? Jaka miejscowość powiedz może. Poza tym jak twierdzisz, że opis w gazecie był idealny do tego "czegoś", jak tego niewidziałeś? Jakaś miejscowa legenda...
  • 0

#7

FraBle.
  • Postów: 93
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podaj miejscowość, to wyślemy tam grupę specjalną która zbada tamte tereny, tak jak chcemy to zrobić z opowieścią o diable z Jersey(dobże? Jersey?) widzianym w Polsce.

Czemu wszystko widzieli dziadkowie, a nikt sam niczego takiego nie widział, po tylu latach tej istoty może już nie być :/

Aha i nikt nie powiedział że ściemniasz.
  • 0

#8

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

O!!!!! okolice Krakowa ja mieszkam w pobliżu czekam na dokładny opis moze cos pomoge tutaj na miejscu :) a przypomina mi sie podobna historia o której ktos pisał juz na naszym forum ale juz dosyc dawno jakis rok temu muszę poszukac
  • 0

#9

MaXo.
  • Postów: 14
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sorki ale dokładniejszego opisu niemam ...
  • 0

#10

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ktoś coś widział, Ty przeczytałeś, brak konretnych danych i liczysz na to, że ktoś Ci uwierzy? Życzę powodzenia.
  • 0

#11

wącham_korniszony.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja słyszałam o takich istotach....był artykuł w Nieznanym Świecie
  • 0

#12

MaXo.
  • Postów: 14
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie chce żeby mi wierzyli licze na to że ktoś cos podobnego widział lub słyszał.Niodzieobchodzi cie to to poco bijesz niepotrzebne posty!
  • 0

#13

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Prosiłabym po polsku jednak, to raz, a dwa: jak ktoś ma stwierdzić, że widział coś podobnego, skoro dokładnie nie wie co?
  • 0

#14

Qrczak11.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie w pobliskim parku około rok temu wiele osób zauważało dziwne stworzenie, które siedziało w takich duzych krzakach i niechciało z nich wyjsc. Tylko jak ktos przechodzil to wydawało dziwne dźwięki i jak sie ktos przyjrzal dalo rade zobaczyc zarysy postaci.

Niestety nie moge Wam tego narysowac, w gazetach o tym nie pisali. Hmm cóż trudno ... ale mysle, że mimo to mi wierzycie.


MaXo Może dziadek Cie wkręcał. A i nie masz dokladniejszego opisu ? Nie wiesz gdzie Twoja prababcia mieszkała ?
  • 0

#15

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Qrczak11 pewnie to było jakieś dzikie zwierzątko które bało sie wyjść z krzaków bo ludzie do niego podchodzili a gazety se zrobiły z tego małą sensacje ;] .

MaXo niespodziewaj sie tu wiele bo w końcu niecodziennie ludzie widują wielką, zółtą "kobiete" z kopytami. Niestety jak zwykle brak dowodów, nawet niema skanu tej gazety (może ktoś kiedyś zeskanował i gdzieś można znaleść ten artykuł) i ogólnie niema nic co by przemawiało za tym że niekłamiesz.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych