Skocz do zawartości


Zdjęcie

edycja postów - problem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Otóz od kąd pamietam od czasu do czasu przy edycji mojego posta (a dokladniej po edycji posta) ''post'' zanika, zostaja moze 2-3 linie tekstu, uzywam OPERY, wieice czemu tak sie dzieje?

jest to troche męczace, szczegolnie przy zakladaniu tematow, textu jest sporo, a zauwazajac jakis blad,  po zedytowaniu z napisanego textu zostaje nic (czasem pare lini textu i do tego przy nim pojawiaja sie kody typu <STRONG> itp). Kilkakrotne edytowanie nawet nie pomaga, dopiero korzystajac z opcji szybkiej odpowiedzi, dodaje mi wlasciwy text, tak jak w tym temacie -> http://www.paranorma...t...=17719&st=0 (sam poczatek)

#2

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W jakiej wersji masz Opere?



#3

FraBle.
  • Postów: 93
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ściągnij najnowszego firefoksa 3 i nie będziesz miał kłopotu. Z tego co mi wiadomo opera nie jest przystosowana do wszystkich skryptów w przeciwieństwie do FF 3. Nie wiem dokładnie ocb.

#4

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ściągnij najnowszego firefoksa 3 i nie będziesz miał kłopotu. Z tego co mi wiadomo opera nie jest przystosowana do wszystkich skryptów w przeciwieństwie do FF 3. Nie wiem dokładnie ocb.

wiesz w tym rpoblem ze przyzwyczailem sie do opery :P ale jak będzie trzeba, to czemu nie

W jakiej wersji masz Opere?

9.50

#5

FraBle.
  • Postów: 93
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ściągnij i chociaż spróbuj czy to wina przeglądarki, jeżeli tak to admini będą musieli dostosować skrypt, a jeżeli nie to znaczy że masz jakieś problemy na kompie i wtedy ty będziesz musiał rozwiązać problem. Tak czy siak same korzyści.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych