Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolejne nagranie z Szarakiem w tle


  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#31

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hm, nie jestem do końca przekonana czy to prawdziwy obcy. Jedno jest pewne jakbym zobaczyły w ciemnościach coś takiego za krzakiem, uciekałabym aż by się kurzyło. Chociaż, światło od tej "twarzy" odbijało się, jak gdyby była zrobiona z jakiegoś tworzywa lub specjalnego papieru. :mrgreen:
  • 0

#32

jaszczur z Oriona.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakoś nie wydaje mi się zeby obcy czekał w krzakach na zdjęcie, a poza tym o ile mi wiadomo szarzy są w 4 gęstosci więc nie możemy ich zobaczyć :) >/
  • 0

#33

Valgorth.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlaczego od_razu czekal? Po prostu sprawdzil co sie dzieje, badal sytuacje itp (nie uwazam, ze film jest prawdziwy, jestem neutralny)

więc nie możemy ich zobaczyć

Jesli nie mozemy ich zobaczyc to skąd tyle rzekomych relacji o spotkaniach z nimi? wliczajac w to dokladne opisy ich wygladu, zachowania itp. Gdybysmy nie byli wstanie ich zobaczyc to wogole nie wiedzielibysmy, ze owe istoty istnieja, sprecyzuj bardziej o co Ci chodzilo. Nawet jesli oni nie_chca bysmy ich widzieli i staja sie dla nas niewidoczni to urzadzenia typu aparat fotograficzny czy kamera video sa w stanie ich zarejestrowac.

edit [23.08.08] AlienGrey
  • 0

#34

neo00.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

fajny filmik
chociaż również nie jestem do niego przekonany
pewnie i jest prawdziwy, ale kto to wie...
  • 0

#35

Darkan.
  • Postów: 120
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

świecił się bo może mają oni taką skóre co światło odbija, śliską taką albo co, albo to taki specjalny papier lub tworzywo :P film faktycznie ciekawy jest. a co do tej 4 gęstości to coś faktycznie jest nie tak bo jest całe mnustwo opisów tych kosmitów jak napisał Valgorth
  • 0

#36 Gość_Sync.InC

Gość_Sync.InC.
  • Tematów: 0

Napisano

Tylko w zwolnionym tempie jak lepiej się przyjrzymy można zauważyć jak sama twarz kosmity powstaję twarz kosmity więc dla mnie fake choć na początku mnie przekonało.
  • 0

#37

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oglądając odniosłem wrażenie, że "obcy" jest nienaturalnie wysoki.

Zgadzam się z jednym z przedmówców - filmik łatwy do podrobienia. Mało światła, krzaki...
Już bardziej przekonuje mnie np. coś takiego:


  • 0



#38

Darkan.
  • Postów: 120
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie zaprzecze, filmik z linku od FCrimson jest lepszy. Tego kosmite lepiej widać i nie stoi za krzakiem czekając aż dostanie latarką po ślepiach. Tylko co on tam robił?? Dziewczyna go rzuciła że siedział taki skulony sam w nocy w lesie?? :rotfl:
  • 0

#39

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hehe, on stawiał nie powiem co :D .

Wracając do tematu, przypomniał mi się pewien filmik również widziany na YouT, gdzie kilku chłopaków
śmiało się z obcych trzymając na kiju sztuczną głowę obcego wystawianą zza krzaków (perfidnie widać było kij i człowieka go trzymającego).
  • 0



#40

Darkan.
  • Postów: 120
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

...no to już wiemy co robią ufole w krzakach... :rotfl:
ten filmik o którym piszesz miał pewnie pokazać że nagrania tego typu (znaczy się z alienem za krzaczorem) to bujda na resorach jest.
  • 0

#41

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak, podejrzewam, że właśnie znalazłem go oglądając film o który się rozchodzi w tym topicu. No nic, przynajmniej wspólnie wyjaśniliśmy zagadkę kucającego aliena :D . Dobre i to.
  • 0



#42

rgppanc.
  • Postów: 498
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mało przekonujący filmik. Zwłąszcza dla takiego alien-sceptyka jak ja
  • 0



#43

Darkan.
  • Postów: 120
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mało przekonujący filmik. Zwłąszcza dla takiego alien-sceptyka jak ja

obejzyj może ten filmik z patykiem o którym pisał FCrimson to napewno się przekonasz że ufole istnieją i siedzą za krzaczorami urzyźniając glebę :rotfl: :P :mrgreen:
  • 0

#44

Bakuss.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy to fake czy to prawdziwy i tak się nie dowiemy. Ale moim zdaniem jest on trochę przereklamowany przez nienaturalne krzyki kiedy uciekali.
  • 0

#45

marcinoo.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fake w 100%...Dlatego że,podczas krzyków i pisków mężczyzna przez ten krzyk zaczyna się śmiać...wystarczy sie wsłuchać :D (a tak poza tematem to nie jestem nowy,tylko zapomniałem hasła LOL(dłuższy czas sie nie logowałem))
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych