Skocz do zawartości


Zdjęcie

Big Foot - ciało z Georgii zaszokuje świat ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
45 odpowiedzi w tym temacie

#31

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Na konferencji nie będzie ciała tylko zdjęcia i DNA...
  • 0

#32

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No to szykuje sie lipa >/ Zdjecia jak zdjecia a DNA szympansa :mrgreen: Osobiscie gdybym to ja go znalazl to wytoczyl bym ciezka artylerie..cialo musowo!Na zdjecia nikt by nie patrzyl ale DNA by sie przydalo..W koncu caly swiat by patrzyl wiec...

  • 0

#33

Arczi.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w dobie aparatów cyfrowych .. które szczegolnie dostepne są w USA .. to mogli dac choć lepsze zdjęcia .. jak dla mnie lipa .. i szukanie taniej sławy
  • 0

#34

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Georgia to po angielsku Gruzja... ciekawy zbieg okolicznosci


Jeszcze lepszy zbieg okolicznosci - to taki stan w USA

Na wp.pl właśnie przeczytałem że to martwe zwierze, ale i tak? Ciekawe co będzie następne - człowiek ćma? A może niewidzialny różowy jednorożec?

mam nadzieje, że ten news to prawda (taaa, teraz będe się bał do lasu pójść ;) )


nie chce mi się wierzyć, że to prawda, ale myślę, że telewizja też musi mieć jako takie dowody, by nakręcić materiał... poczekamy, zobaczymy :)
  • 0

#35

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przecież mamy sezon ogórkowy więc dowodów jako takich nie trzeba, wystarczy zdjęcie średniej jakości :D
  • 0



#36

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

nie chce mi się wierzyć, że to prawda, ale myślę, że telewizja też musi mieć jako takie dowody, by nakręcić materiał... poczekamy, zobaczymy :)

Raczysz dżołkować. Programom informacyjnym chodzi o oglądalność, nie fakty.
  • 0

#37

Cierń.
  • Postów: 161
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tez w to juz kompletnie nie wierze. To wszystko jest zbyt bardzo naciągane. :/
  • 0

#38

WoooCash.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tez w to juz kompletnie nie wierze. To wszystko jest zbyt bardzo naciągane. :/



Ty to jednak masz nosa :))
http://www.kryptozoo...ll.php?id=19088
niestety, tylko kostium, a tak fajnie wyglądał
  • 0

#39

Nevariel.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chcieli być sławni i zarobić trochę kasy, i udało im się to. W sumie całkiem sprytnie to zaplanowali, najpierw robimy hałas, potem aukcja i na końcu zgarniemy hajs :) Strasznie sztucznie wyglądał ten zwierzak na obrazkach, ale i tak ktoś dał się nabrać. Teraz to chyba nieprędko usłyszymy o kolejnym tak spektakularnym znalezisku.
  • 0

#40

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A jednak, fake :) cóz, moze kiedy indziej :)
  • 0

#41

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli tak jak w 99,9 przypadkach obserwacji i znalezisk.
  • 0

#42

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

aha dodac nalezy ze cialo jest teraz pzretrzymywane przez wosjkowych

Wiec spokojnie to tylko spisek ;) Jak zawsze rzad USiA :rotfl:
  • 0

#43

nwconlyamodel.
  • Postów: 82
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gumowe przebranie goryla zamrożone w bryle lodu - oto czym okazał się Bigfoot (Wielka Stopa), czyli amerykański Yeti, rzekomo odkryty niedawno w stanie Georgia.
O odkryciu amerykańskiego Yeti zawiadomili dwaj Amerykanie - policjant i były strażnik więzienny. Ogłosili, że udało im się znaleźć Wielką Stopę, a właściwie jego zwłoki. Fotki czegoś, co wyglądało na gigantycznego, owłosionego małpoluda umieścili na swojej stronie internetowej.

Przedsiębiorczy funkcjonariusze nie musieli długo czekać, by znalazł się chętny do nabycia, za okrągłą sumkę, zwłok legendarnego Bigfoota. Wielką Stopę dostarczono dwóm anonimowym kupcom zamrożoną w gigantycznej bryle lodu. Wraz z lodem stopniały też po raz kolejny nadzieje na odnalezienie mitycznego stworzenia. Z kałuży wody wyłonił się... czarny, owłosiony, gumowy goryl.

onet.pl


Fajnie żeby kupić owłosioną gumę za jedynke z kilkoma zerami
  • 0

#44

Laspientas.
  • Postów: 74
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niektórzy ludzie mają za dużo wolnego czasu... :P
  • 0

#45

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeden ze wspoladministrujacych ze mna na http://www.kryptozoologia.pl na forum zapodal w paru zdaniach relacje z konferencji, na ktorej "znalazcy" opisywali "cialo Bigfiuta". Padlo w pewnym momencie pytanie: "Ile pieniedzy chcecie zarobic na tym cyrku?" Jeden ze "znalazcow" odpowiedzial: "Najwiecej jak sie da".

Przez takich sukinkotow oddala sie perspektywa uznania kryptozoologii za powazna dziedzine naukowa... ci idioci obracaja w niwecz wszelkie dazenia i starania kryptozoologow o uznanie kryptozoologii za nauke.

Jaja im urwac i usmazyc to za malo.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych