Skocz do zawartości


Enigma: 11 września - największe kłamstwo XXI wieku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#31

nwconlyamodel.
  • Postów: 82
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co z wtc7?


Tam znalazłem komentarz który świetnie się nadaje dla tych co doszukują się w WTC czegoś niesamowitego

"Gdy oglądam film czy czytam wiadomości pod tytułem "Kulisy prawdy", "Jak było na prawde" i pisze w nich o:
1) zdalnie sterowanym samolocie towarowym, który uderzył w pierwsze WTC
2) rakiecie która uderzyła w Pentagon
3) że w spisek zamieszani byli kontrolerzy ruchu i wiadomości, które sobie wszystko pół godziny wcześniej przygotowały
4) że budynek, który przeorał ogromny samolot zawalił się, bo strażacy/FBI podłożyło pod nim ładunki
To sobie myślę, że ktoś tu ma nierówny sufit pod nogami. Ktoś tu robi z ludzi głupków."
Jesli chodzi o pierwsze dwa punkty, to całkowicie się zgadzam. Napisałem trochę na ten temat w nastepnym odcinku i postaram się napisac więcej, bo temat jest bardzo ciekawy.

Piotr Setkowicz 2007-06-26 20:10


  • 0

#32

maribot.
  • Postów: 223
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mnie zawsze zastanawiało po co Amerykanie mieli by coś takiego zrobić.
  • 0

#33

micra.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

to mój pierwszy post na portalu, ale zauważyłem, że chyba nikt nie podawał linków do tego, co mówią piloci - niektórzy tylko opierają się na wypowiedzi jednego, dwóch zawodowych pilotów.

A tu jest lista pilotów wątpiących w możliwości tych amatorów lotnictwa oraz listy ludzi nauki, mediów, polityków. Piloci to stare wygi z wylatanymi kilkunastoma lub kilkudziesięcioma tysiącami na maszynach różnej klasy - wielu z nich mówi, że to co teoretycznie się stało - im by się nie udało lub byłoby bardzo trudne.

Jeżeli link się pojawił to przepraszam. Na liście osób związanych z lotnictwem, wątpiących w wersję oficjalną jest m.in. Kozicki - kontroler lotów z Polski, który występuje w filmie na WP, wydał książkę o 9/11.
  • 0

#34

MikiPL.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak naprawdę w Pentagon uderzył samolot to czemu chwile po uderzeniu na stacji benzynowej której kamery prawdopodobnie uchwyciły moment walnięcia samolotu w Pentagon....
  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych