Skocz do zawartości


Zdjęcie

Robal-szpieg!?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kokoju.
  • Postów: 23
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam taką dziwną sprawę... Pewnego dnia siedze sobie w domu, przy kompie. Patrze, a tu robal (nie przejąłem się tym zbyt). Później ide do swojego pokoju (komputer jest w pokoju brata). Następnego dnia się budze, patrze, a tam ten robal. Identyczny. Wleciał gdzieś na szafe. Później poszedłem do łazienki, do salonu itp. nie było nic dziwnego. Ok. 23 znów zobaczyłem przy kompie robala (w wakacje zazwyczaj od 22-1 jastem przy kompie). Zdenerwowało mnie to, i chciałem go ''pstryknąć'' ,a on odskoczył na szafe. I tak każdego dnia budze sie, patrze ten robal na etażerce, a potem się gdzies zaszywa a w ncy widze go przy kompie. Zawsze jak go chce sfotografować, to też gdzieś ucieka. O co chodzi? Czy ktoś się spotkał z czymś podobnym? Napiszcie...

#2

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ja mialem lepsze jazdy z robakiem
pewnego wieczoru jak zwykle poszedlem sie umyc przed snem
w wannie zauwazylem malego robaczka przyjrzalem mu sie aby zobaczyc co to za rasa i... splukalem go prysznicem
robaczek uniesiony stumieniem wody przepdal w odplywie :)
nastepnego wieczoru idac sie umyc ponownie zobaczylem malego robaczka w wannie... przyjrzalem mu sie i wygladal identycznie jak ten z dnia poprzedniego
pomyslalem ze udalo mu sie jakos przezyc wylazl z odplywu i oto jest ponownie :)
jako ze nie lubie robaczkow w mojej wannie zastosowalem ten sam manewr co poprzednio i robaczek splukany silnym strumieniem wody ponownie wyladowal w odplywie :)

jakiez bylo moje zdziwienie gdy nastepnego dnia wstretny robak znowu siedzial w mojej wannie
powiedzialem sobie dosc tego i tym razem rozgniotlem gada przed splukaniem :)

nastepnego wieczoru gdy zajrzalem do wanny doznalem malego szoku bo siedzial w niej taki sam maly robaczek jak wczesniej!
rozgniotlem go splukalem i zaczalem sie zastanawiac co jest grane czy to jakis niesmmiertelny robak przesladowca?
minal dzien a ja za kazdym razem gdy wchodzilem do lazienki zagladalem do wanny... robaka jednak nie bylo

dopiero po 2 dniach sie pojawil
tym razem zawolalem innego domownika i przy swiadku zakonczylem zywot stworzonka
jeszcze tego samego dnia robak pojawil sie w wannie ponownie ale... tym razem byl mniejszy :)
spotkalo go to samo co poprzednikow teraz jednak mialem juz pewnosc ze nie jest to jakis superrobak lecz jego kolega :)

w pozniejszym czasie takie robaczki pojawily sie w mojej wannie jeszce 2 lub 3 razy i zakonczyly swoj zywot jak poprzednicy
na tym cala sprawa sie zakonczyla do dzis jednak zastanawiam sie jak te robaki dostaly sie do mojej lazienki i co one w niej robily :)

#3

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

http://www.paranorma...showtopic=10754
Dział NASZE HISTORIE czyli kontakt z duchami - tu zamieszczamy relacje z wydarzeń, które przydarzyły się nam lub naszym bliskim.

Proszę zapoznać się z regulaminem i umieszczać tematy w odpowiednich subforach.
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych