Skocz do zawartości


Cześć wam! aVe Piotor!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
45 odpowiedzi w tym temacie

#31

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ech ... chłopcy ... odpuście sobie i jemu. Już mu dołożyliście.



#32

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Aidil, do podstawówki nie chodziłaś? Nie jest dość dopóki delikwent się nie popłacze i nie wezwą rodziców.

#33

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Judas - ale to jest już nie jest mokra plama. Tutaj już nie ma co zebrać nawet za pomocą strzykawki.

Przez podstawówkę przebiegłam ^^ zwycięsko. Na wielu poziomach.



#34

Panda1.
  • Postów: 47
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam! Podaj ip tego twojego ots i powiedz cos o nim.

#35 Gość_Piotor92

Gość_Piotor92.
  • Tematów: 0

Napisano

OMG. część z was widzę, że omija czytanie postów. A
pisałem już, że w ten kicz niegram. Nawet koledzy się ze mnie śmiali, że ich chce odciągam, a teraz są maniakami bo każdy pyka 24/7. A czemu krytykujecie tibie jeśli nawet styczności nikt z was pewnie z nią nie posiadał? W szczegulności Darokrol pisze o jakimś upośledzeniu. :P JA chciałem się tutaj zakplować a tu ostrzał w moim kierunku... eh...

Dołączona grafika

#36

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Powtórzę się: bana mu.

#37

BuzzY.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co wy chcecie od tego dzieciaka.. Musicie od razu go gnoić i poniżać tylko dlatego że grał bądź gra w jakąś durną grę?

#38 Gość_Piotor92

Gość_Piotor92.
  • Tematów: 0

Napisano

Pyziak nie spamuj... chcesz sbie widocznie nabić posty... Bana tobie... Mi się wydaje, że to wy macie problem z grą jaka jest TIBIA bo to wy o niej cały czas piszecie... Choć jeden BUZZY nie ma słów krytyki, thx. A i słówko do Judasa, Ja raczej nie jestem tym delikwentem z podstawówki, bo chodzę do szkoły średniej... A skoro ty jeszcze uczęszczasz do takiej instytucji... :)

#39

Panda1.
  • Postów: 47
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pewnie padli albo ich shakowali na 15 lvl bo ktos kto nie mial stycznosci z ta gra tak na nia nie nalatuje.

#40

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

... ha ha ha i tok oto zaczęło sie ^^ mam dwa bany mogę włączyć się... Rzucamy na oślep ? czy powstaja obozy ?

Mieliśmy przywitać nową osobę na forum - zapomnieliście ?



#41

BuzzY.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pyziak nie spamuj... chcesz sbie widocznie nabić posty... Bana tobie... Mi się wydaje, że to wy miacie problem z grą jaka jest TIBIA bo to wy o niej cały czas piszecie... Choć jeden BUZZY nie ma słów krytyki, thx. A i słówko do Judasa, Ja raczej niejestem tym delikwentem z podctawówki, bo Chodzę to szkoły średniej... A skoro ty jeszcze uczęszczasz do takiej instytucji... :)

Nie chce być chamski. Ale co za idiota Cię puścił z Języka Polskiego do szkoły średniej?

#42

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Piotor92, to o podstawówce było atakiem na tych, co nie mogą przestać się czepiać, że zachowują się jak łobuzy z podstawówki, ale whatever.

W Tibie nie grałem. Podobno gra sama w sobie jest fajna, ale społeczność nie ten teges. Z tego właśnie powodu nie mam zamiaru próbować.

BuzzY, on ma papierek...

Btw, tutaj posty się nie naliczają.

#43 Gość_Piotor92

Gość_Piotor92.
  • Tematów: 0

Napisano

No Judas masz racje. Ale przez tibie poznałem paru fajnych ludzi z min. BR, USA czy UK. i troche się podciągnołem z Anglika. Dla tego własnie będe mieć własny OTS sev bo mgę zarobić, mieć wpływ na graczy. W moim ots z tibią będzie mieć wspulne tylko Grafika. I Nawet potrzebuje SKRYPTERA, więc jak ktoś umie pisać skrypty to proszę o kontakt.
PROPONUJĘ SKOŃCZYĆ Z TEMATEM :TIBIA Bo robi nam sie hardcore.

#44

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie chcę nabijać postów, gdyż w tym dziale jest to niemożliwe. :]

Nie lubię ludzi, którzy myślą, że jak powiedzą 'jestem dyslektykiem', to mogą zaśmiecać forum postami, które trzeba rozszyfrowywać.

#45 Gość_Piotor92

Gość_Piotor92.
  • Tematów: 0

Napisano

No to chyba masz na myśli siebi, bo ja tak nie myśle...


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych