Skocz do zawartości


Cześć wam! aVe Piotor!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
45 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Piotor92

Gość_Piotor92.
  • Tematów: 0

Napisano

YO! mam na imie Piotr, mam 16 lat lecz jak na swój wiek jestem intelgentny:) . Zarejestrowałem się na tym forum gdyż interesuję się zjawiskami paranormalnymi, a najbardziej zjawiskiem UFO i obcymi cywilizacjami. Mieszkam w Mogilnie, do, którego gminy należy słynne WYlatowo. Właśnie tamtejsze wydarzenia nakłoniły mnie do interesowania się rzeczami nadprzyrodzonymi. Interesuję się muzyką, w szczegulności muzyką klubową dance house itp. Lubi e też rock mocne brzmienie gitar np Rammsteina. Ze sportów lubię grać w siatkówkę, i WYścigi samochodowe F1 i te rzeczy. :) Lubie Strzelanki w sieci najbardziej BATLE FIELD, czy War Rock. Grałem w Tibie lecz teraz zajmuję się własnym serverem "OTS" który niedługo mam nadzieje rusz. :)

#2

Sunlight Moonlight.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

YO! mam na imie Piotr, mam 16 lat lecz jak na swój wiek jestem intelgentny:) . Zarejestrowałem się na tym forum gdyż interesuję się zjawiskami paranormalnymi, a najbardziej zjawiskiem UFO i obcymi cywilizacjami. Mieszkam w Mogilnie, do, którego gminy należy słynne WYlatowo. Właśnie tamtejsze wydarzenia nakłoniły mnie do interesowania się rzeczami nadprzyrodzonymi. Interesuję się muzyką, w szczegulności muzyką klubową dance house itp. Lubi e też rock mocne brzmienie gitar np Rammsteina. Ze sportów lubię grać w siatkówkę, i WYścigi samochodowe F1 i te rzeczy. :) Lubie Strzelanki w sieci najbardziej BATLE FIELD, czy War Rock. Grałem w Tibie lecz teraz zajmuję się własnym serverem "OTS" który niedługo mam nadzieje rusz. :)


elo kim grash ja jestem palem ale muj kolega jest drutem i szczela z ruszczki

#3

pierwszy świadek.
  • Postów: 18
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, witam widzę że tak ja grasz w Tibię, to świetna gra, w której nie liczy się tylko walka ale również odgrywanie swojej postaci, gorąco polecam...

#4

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja mam sorca haknentego

#5

pierwszy świadek.
  • Postów: 18
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja gram Soccerem, ćwiczę sobie psionikę :)

#6 Gość_Piotor92

Gość_Piotor92.
  • Tematów: 0

Napisano

wole Sorcerera, dobry sorc z dobrym m vl moze ostro hitać, Ja niegram w tibie już wolemieć własnego ots. W rl tibi mnie już hakli raz. RL tibia je st do kitu na wlasnym ots będe zarabial 3zl za pacc + 3 dni free pacc. własna mapa i skrypty. fourkingdms rpg. Reklama :P Ale zapraszam niebawem rusza. itp :) Rl tibi jako takiej nielubie, pacc 30 dni 30 zika ile nobów z pacc bedzie latać ;/

#7

m1ch00.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Battlefield a nie BATLE FIELD, ehh razi w oczy x|
BTW: A to czy jesteś inteligenty czy nie to chyba my musimy ocenić, tak to każdy sobie może powiedzieć; "ach jaki ja jestem inteligentny" :P

#8

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam.



#9

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

YO! mam na imie Piotr, mam 16 lat lecz jak na swój wiek jestem intelgentny:)

Inteligentni ludzie nie robią tylu błędów orograficznych. Popracuj nad tym, bo to razi w oczy. Osobiście polecam przeglądarkę FireFox (podkreśla błędy).



#10

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bomaw raczy nas swym ciętym językiem ;p

fakt, to, czy jesteś inteligentny, ocenimy sami ;] witaj ;p

#11

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Fakt, my idioci robimy dużo błędów w zdaniach, ale niektórzy z nas potrafią korzystać z innych przeglądarek niż IE lub z dodatku do IE :P
Kolejny zaleje nas swoimi fascynującymi opowieściami...
Niech będzie, że witaj.

#12

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bana mu.

#13

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

^^ to takie rodzinne, ciepłe powitanie jak Widzisz. Ale nie zawsze tacy są ... chociaż może się mylę ?

Witaj.



#14

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bomaw ! Inteligentni ludzi są uczciwi, i nie podpierdzielają koledze pracowników! :D ;p


Nie przejmuj się tymi marudami. Im dłużej są na forum, tym bardziej niemili się robią dla nowych. ;p



#15

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Mylo
Nikt Ci nie zabiera pracowników :/ Sami przechodzą...
Ale zawsze można jakoś współpracować ;) Ale to nie jest odpowiedni temat do tego typu rozmów :P

@TOPIC
Zapomniałem Cie przywitać. Więc witaj ;>




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych