Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziewczyna za szkłem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#16

Alex77.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pierwszego filmu nie oglądałem, mam jakieś problemy z kompem i youtube nie zawsze mi działa ;-) drugi film już udało mi się obejrzeć i muszę powiedzieć, że zrobił na mnie wrażenie. Jak już ktoś wcześniej zauważył, w pomieszczeniu w którym ukazuję się postać jest bardzo mało miejsca, ustać by dało radę, tym bardziej małej, szczupłej dziewczynce ;-) ale, żeby zrobić to co zrobiła za drugim razem, nazwijmy to, przylepieniem się do szyby, musiałaby mieć tam trochę więcej miejsca, tak mi się wydaje. Powiem jedno, chciałbym żeby ten film był prawdziwy, ale czy jest, raczej się nie dowiem. :-)
  • 0

#17

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a co sądzicie o tym ,że obraz był wyświetlany na szybie???

poza tym na pierwszym filmiku cały czas widać nogi tej dziewczyny,dopiero potem przykłada dłonie i twarz do szyby,ale stoi tam wcześniej po jej dwie grube nogi widać od początku.
  • 0

#18

margosia.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wydaje wam się że w pierwszym filmiku za szybą widać jakby nogi?? Tak jakby ta dziewczynka od początku tam stała a nie zjawiała się... :o

Bianka nie przeczytałam wcześniej twojej opinii ale widzę że uważasz tak samo jak ja co do 1 filmiku. :)

Co do 2 filmiku przeraził mnie bardziej, zwłaszcza okolice 55 sekundy... Na początku widać za tą szybą zarys postaci, ale to co chwilę później robi ta dziewczynka.... Przecież tam nie ma tyle miejsca. I bardzo szybko znika stamtąd. Jestem aż skłonna uwierzyć że to prawda :o
  • 0

#19

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zauważyliście, że potem, kiedy jest robiony zoom na tą dziewczynkę, to tak jakby sie ona pomniejszała?

montaż? :mrgreen:
  • 0



#20

sangokan.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak już ktoś napisał szafa moze mieć wejście w dwóch pokojach, i według mnie jest obrotowa... ktoś szybko ją obkreca po drugiej stronie ;p
  • 0

#21 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

hahaha pośmiałem sie z komentów troche ale fakt jest faktem jest taki że to FAKE po pierwsze po co duhc miałby siedzieć w szafie ? a pozatym co bawił by sie w kotka i myszke z tym gościem ? poprosut w szefie nei było nikogo tylko wycięte z białego papieru zarys dłoni i twarzy przyzdobiony mazakiem czarnym i tka zamykaja drzwi to druga osoba opuszcza ducha i go wciąga sznurkiem spowrotem i jak otwiera dzwi duch już wisi podczepiony pod sufitem :\
  • 0

#22

Five Psion.
  • Postów: 117
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

IMO to tam w tej szybie jest ukryty jakiś mały ekranik LCD, a później odpowiednio nagrane wideo i mamy ducha w szafie :D
  • 0

#23

LS-D.
  • Postów: 132
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trzeba zadać sobie pytanie, w jakim celu duch miałby pojawiać się w szafie i straszyć ludzi przed kamerą. Widać, że jest to pięknie zaaranżowany "kontakt z duchem". Te straszne ruchy-niczym wyreżyserowane, te napisy na początku, buuuu.
  • 0

#24

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

jako ze zajmuje sie grafika i video .. po obejrzeniu moge stwierdzic ze to 100 % fake
ogolnie do szyby nic nie mam ale ... jak pokazuje sie twarz nagle gosc ucieka..... znika bardzo szybko1. , przenika komode czy szafke2. stojaca z boku... poza tym jak drzwi sie otworzyly widac ewiidentnie nalozony efekt tzw echa .. jesli ktos robi dokument o duchach nie stosuje sie efektow tego typu ...

a takie wychodzenie ze sciany mozn bardzo latwo zrobic :) After efects pomoze :D
fajne wideo ale niestety mnie nie przekonuje .
  • 0

#25

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeezu, totżo na youtubie od długiego czasu jest film, w którym udowodniono, że to 100% fake.
  • 0

#26

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie nie potrzeba juz wiecej dowodow na istnienie duchow. Co do filmu numer dwa, w 30 sekundzie jezeli bedzie ogladac film poklatkowo ( zatrzymywac i puszczac play tak szybko jak to mozliwe) to zobaczycie, ze od prawej do lewej przechodzi swiatlo na wysokosci twarzy dziewczynki i je rozswietla.
  • 0

#27

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tego się normalnie czytać nie da. Wystarczu odrobina dobrej chęci żeby na tym samym serwerze znaleźć wytłumaczenie tej bujdy.

oj dzieci dzieci...
  • 0

#28

Xainz.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten 2 film jest zrobiony tak ,że za pierwszym razem nie pokazał jednej strony a ona mogła tam stać a za drugim pokazał najpierw górę tej spiżarki a potem dól ona mogła przejść mu pod nogami...
  • 0

#29

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja myślę ze zagadka filmu została już rozwiązana

Tego się normalnie czytać nie da. Wystarczu odrobina dobrej chęci żeby na tym samym serwerze znaleźć wytłumaczenie tej bujdy.

oj dzieci dzieci...


No i obalony :D
  • 0

#30

Bob.
  • Postów: 4
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ue to jakas lipa jest

ue to jakas lipa jest

to znaczy ten filmik.. jak moj przedmowca stwierdzil.. Obalone ;>
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych