Skocz do zawartości


Zdjęcie

najnowsze zdjęcia Nibiru


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
179 odpowiedzi w tym temacie

#166

Kutasiewicz.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

głupoty i pierdoły, nie ma czegoś takiego jak Nibiru, bo gdyby był to juz dawno został by odkryty chociażby przez zwykły amatorski teleskop, bo jeżeli miała by takowa planetu tu w ciągu 2 lat dotrzeć to już dawno była by widoczna na niebie, na moje oko musiała by już być gdzieś w odległości ziemia-jowisz... Więc nie wierzcie w takie pierdoły. Mogą conajwyżej istnieć obiekty (nieodkryte planety) w obłoko Oorta gdzie nasze oczęta nie dosięgają...
  • 0

#167

xyz8472.
  • Postów: 242
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich paranormalnych
Temat się trochę zapuścił, więc postanowiłem wrzucić jakieś, wprawdzie nie najnowsze (wrzesień), ale ciekawe zdjęcie Nibiru. Jak widać, wisi tuż nad murami, i jest bliżej niż się spodziewaliśmy!
Dołączona grafika
  • -1

#168

SeloD.
  • Postów: 69
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli post kolegi xyz8472 jest formą "szydery" to mnie nawet rozbawił :) hehe .... a na poważnie zamknijcie ten temat bo jest chyba jednym z najgłupszych na tym forum.
  • 0

#169

Sippar.
  • Postów: 25
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest fake!
Flaga się nie rusza...
  • 2

#170

SeloD.
  • Postów: 69
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest fake!
Flaga się nie rusza...


HEHEHE :D
  • -5

#171

xyz8472.
  • Postów: 242
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Jeżeli post kolegi xyz8472 jest formą "szydery" to mnie nawet rozbawił :) hehe .... a na poważnie zamknijcie ten temat bo jest chyba jednym z najgłupszych na tym forum.

:roll:
dlaczego by nie poszukać w swoich zbiorach zdjęć z "efektem Nibiru"? :mrgreen:
znajdziemy setki dowodów, których "nie widzą" ciasne umysły
  • 0

#172

Arczi1991.
  • Postów: 285
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Znalezione zdjęcie na jednej ze stron.

Dołączona grafika

Oraz negatyw tegoż zdjęcia:

Dołączona grafika
  • 0

#173

nexus6.
  • Postów: 1234
  • Tematów: 14
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla wszystkich przerażonych - jak pozbyć się Nibiru z fotografii:

http://fotoblogia.pl/tag/lens-flare
  • 1

#174

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Witam!

Przeglądając różne zdjęcia w Internecie natknąłem się na wiele przedstawiających Nibiru!

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Nie wiem jak rozumieć 2 ostatnie zdjęcia. Może Nibiru emituje promieniowanie nierejestrowane przez ludzkie oko, tylko aparat i nie można jej zasłonić w żaden sposób?

hmm.

Czekam na sugestie!











Mam nadzieję, że ekipa moderatorów wykaże się zrozumieniem i nie zakwalifikuje tego postu jako prowokacji, a jedynie inteligentny argument w dyskusji. W końcu na forum o takiej tematyce wypadałoby mieć tej inteligencji tyle, by mój post zrozumieć właściwie. Na tacy było podane już dawno.
  • 1



#175

Palmæro.

    Anty-lewak

  • Postów: 303
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie jestem zwolennikiem Nibiru ale jak na mój gust to te fotografie przedstawione przez Ciebie wyglądają zupełnie inaczej niż ta rzekomo przedstawiająca Nibiru... ale to jest kwestia nietrafionego doboru fotografii imo
  • 0

#176

xyz8472.
  • Postów: 242
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Nie jestem zwolennikiem Nibiru ale jak na mój gust to te fotografie przedstawione przez Ciebie wyglądają zupełnie inaczej niż ta rzekomo przedstawiająca Nibiru... ale to jest kwestia nietrafionego doboru fotografii imo

jedno i to samo lens flare :roll:
  • 0

#177

Palmæro.

    Anty-lewak

  • Postów: 303
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano


Nie jestem zwolennikiem Nibiru ale jak na mój gust to te fotografie przedstawione przez Ciebie wyglądają zupełnie inaczej niż ta rzekomo przedstawiająca Nibiru... ale to jest kwestia nietrafionego doboru fotografii imo

jedno i to samo lens flare :roll:


To nie ma żadnego znaczenia co to jest eh
Chodzi o to że to 'Nibiru' nie jest ani trochę podobne do przedstawionych zdjęć mających dowieść że to nie jest 'Nibiru' i w związku z tym - "Sorry! Your argument is invalid"
  • 0

#178

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Efekt flary (po angielsku ?lens flare”) to specyficzny efekt optyczny możliwy do zaobserwowania na fotografii zazwyczaj w formie półprzezroczystych różnokolorowych okręgów. Takie odbłyski powstają poprzez interakcję promieni światła z obiektywem, a dokładnie jego soczewkami, w momencie, gdy aparat jest skierowany na źródło intensywnego światła, np. słońce lub lampę.

Wygląd odbłysku zależy od kształtu przysłony. Dla przykładu, jeśli obiektyw posiada przysłonę złożoną z ośmiu listków to zobaczysz flarę o ośmiokątnym kształcie.

Niekiedy mocne źródło światła świeci poza zasięgiem, który obejmuje obiektyw, jednak mimo wszystko wpływa na fotografię. Zdjęcie wygląda wtedy jakby było wyprane – traci kolory i kontrast, jest dużo jaśniejsze, a w niektórych miejscach może być prześwietlone.

Korzystając z dobrej klasy obiektywów efekt flary jest nie zauważalny w codziennych, zwykłych warunkach. Jak już pisałem, te specyficzne ?duszki” powstają dopiero, gdy nasze szkło skierujemy w kierunku intensywnego źródła światła. Wtedy nawet najlepsze obiektywy sobie nie poradzą. Warto też wiedzieć, że obiektywy z większą ilością soczewek mogą powodować dużo bardziej intensywne odbłyski. Mówię tu np. o zoomach 70-200mm f/2.8.
zrodlo
w miare prosto wytlumaczone :D
  • 1

#179

xyz8472.
  • Postów: 242
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
Także odkryłem wczoraj kilka Nibiru, do wyboru, do koloru
Dołączona grafika


Na serio: Nie ma co wierzyć filmikom na yt przedstawiającym towarzyszy Słońca, bo jak widać, wystarczy wycelować telefonem w niebo, a jak ktoś jeszcze ma statyw, to hoho, aż można uwierzyć że "coś tam jest".
  • 0

#180

skrimer.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na serio: Nie ma co wierzyć filmikom na yt przedstawiającym towarzyszy Słońca, bo jak widać, wystarczy wycelować telefonem w niebo, a jak ktoś jeszcze ma statyw, to hoho, aż można uwierzyć że "coś tam jest".


Niby tak, dobry sprzęt i zawsze można uwiecznić jakieś ciekawe zjawisko, a zdjęcia Nibiru i jej poszukiwaniem mogą zając się tylko orbitalne teleskopy i aparaty foto na satelitach ( te dalekiego zasięgu obrócone w kierunku kosmosu , zoomy optyczne rzędu 200x i matryca SuperHighVision).
Ale biorąc pod uwagę wielkość kosmosu i dostępność takiego sprzętu na orbicie mogą przegapić nawet dość duży obiekt wielkości nawet 100 km.
Albo większy, który mógłby ukryć się co chwila za jakiś innym obiektem, na przykład za kometą Elenin ! i wcale nie musiałby za nią lecieć, wystarczy że byłby za nią jakieś 100 mln kilometrów leciał z lekką korekcja kursu w stronę Słońca i cały czas w kierunku Ziemi.
Na zasadzie: mały obiekt może zasłonić ten dużo większy jeżeli jest dużo bliżej nas.

Użytkownik skrimer edytował ten post 25.08.2011 - 11:52

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych