Skocz do zawartości


Zdjęcie

najnowsze zdjęcia Nibiru


  • Please log in to reply
179 replies to this topic

#1

Michal777.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zdjęcia Nibiru
  • 0

#2

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

...a coś więcej?
Jakiś opis?
Komentarz?
  • 0



#3

Michal777.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1.wszystko jest napisane nad filmikiem :mrgreen:

Najnowsze zdjęcia zbliżającego się do Ziemi Nibiru wykonane 22 Maja 2008 Roku za pomocą South Pole Telscope (SPT). Zdjęcia wykonane z wykorzystaniem promieniowania podczerwonego pokazują Nibiru wraz z pięcioma otaczającymi satelitami, które akurat znalazły się w pobliżu.

2.nie znalazłem nic więcej :(
3.podzieliłem się tylko tym co znalazłem a jak sie nie podoba to twoja sprawa :)
  • 0

#4

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tja nie ma to jak filmik na yt xD Teraz wierzę!
Chce zobaczyć oryginały tych zdjęć.
  • 0

#5

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chce zobaczyć oryginały tych zdjęć.

Oryginałów tych zdjęć raczej nie zobaczysz. Jednakże na podstawie trzech kolejnych ujęć pokazanych na filmie mogę bez żadnych wątpliwości stwierdzić, że ich autor nie ma zielonego pojęcia o prawach Keplera, które opisują orbitalny ruch ciał niebieskich. ;)
  • 0



#6

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

3.podzieliłem się tylko tym co znalazłem a jak sie nie podoba to twoja sprawa :)

Nie podoba się, bo jak podajesz jakiegoś linka w pierwszym poście to należy opisać albo przynajmniej skomentować jakoś to, co się pod linkiem kryje.
A nie, że dajesz linka i "paczcie i siem cieszcie".
  • 0



#7

SzpaQ.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aaaa! Tylko nie to! Kilka kropek! Kilka okrutnych kropek! Co my teraz poczniemy! Mea culpa, mea culpa...

Ah jak ja kocham kapitalnie rozwiniety temat w dodatku o filmiku na ktorym mozna bylo tez dac swoje pryszcze i powiedziec, ze to Nibiru z satelitami -_-.
  • 0

#8

Śledziu.
  • Postów: 117
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No cóż prawie cala nasza wiedza dotycząca Nibiru opiera się na podobnie trudno do zakwalifikowania materiałów.Hehe możemy się cieszyć ze kolejne obserwatoria próbują obserwować Nibiru,ludzie i nie piszczeć mi teraz ;d bo wedle słuchów już w 2009 ma być widoczna na niebie a im bliżej do tego 2009 tym pewnie będzie coraz większy wysyp podobnych materiałów.
  • 0

#9

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawa jestem kto za tym wszystkim stoi bo filmiki nieznanego pochodzenia zalewają internet, ale nikt jak dotąd nie przyjął oficjalnie stanowiska i nie wyszedł i nie powiedział "to moje zdjęcia, moje obserwatorium, zrobione wtedy i wtedy - dane i podstawowe astronomiczne informacje dotyczące obiektu.."
  • 0

#10

mindmax.
  • Postów: 592
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oryginałów tych zdjęć raczej nie zobaczysz. Jednakże na podstawie trzech kolejnych ujęć pokazanych na filmie mogę bez żadnych wątpliwości stwierdzić, że ich autor nie ma zielonego pojęcia o prawach Keplera, które opisują orbitalny ruch ciał niebieskich.

Czyzby poprzednik guru obecnej nauki również mylił się ?
Skąd pewność że prawa Keplera dotyczą całego kosmosu a nie tylko widocznych za jego czasów planet ? Czy na pewno... "bo tak musi być" dotyczyć ma również naszej przyszłości i to bez względu na jej czasowy okres ?
  • 0

#11

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skąd pewność że prawa Keplera dotyczą całego kosmosu a nie tylko widocznych za jego czasów planet ? Czy na pewno... "bo tak musi być" dotyczyć ma również naszej przyszłości i to bez względu na jej czasowy okres ?

Skąd pewność? Prawa Keplera świetnie opisują rzeczy nieznane ich autorowi np.:
- ruchy w układach wielokrotnych gwiazd
- ruchy księżyców wokół planet
- ruchy planetoid i innych drobnych ciał wokół Słońca
- itd.
Zresztą prawa te wynikają bezpośrednio z prawa grawitacji. A ono z tego, co mi wiadomo, jest prawem POWSZECHNYM.

No..., ale jak widać nie tak powszechnym, bo do Nibiru i jej kompanii najwyraźniej się nie stosuje. Tak po prawdzie to wcale się temu nie dziwię. W końcu nietrudno zauważyć, że Nibiru przeczy wszelkim znanym prawom. Totalny freestyle! ;)

Mindmax, napisz kiedyś w końcu coś, co będzie miało sens...
  • 0



#12

Mariner.
  • Postów: 79
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kurcze a myslałem że doczekam komety Halleya a tu kaput w 2012 roku :(
  • 0

#13

Michal777.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak wiecie ta planeta przeczy wszystkim prawom a tak poza tym to nawet ni wiadomo czy ona istnieje
  • 0

#14

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No jak to nie, właśnie przechodzi przez tarczę słoneczną - blisko blisko coraz bliżej :lol
  • 0

#15

Michal777.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

apo5 skąd masz te informacje
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych