Skocz do zawartości


Zdjęcie

Phil brał udział w bitwie z Szarymi, zabił dwóch, mówi o bazach podziemnych itd.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#16

Truelove.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niektóre z zdjęć ciekawe,lecz straciłem zaufanie co do tych zdjęć gdy zobaczyłem fotkę z zdjęciem,przedstawiającym dziecko z błędem genetycznym.A ktoś go dał na stronce z innymi maszkarami z Dulce... :o
  • 0

#17

Mindhunter.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mówcie, że traktujecie niby zdjęcia z bazy Dulce jako prawdziwe? Najlepsza jest ta reklama na billboardzie : Audi TDi albo : przyjaźń. Dodatkowo do tego, zlepek fałszywych fotografii które były przyporządkowywane do innych zdarzeń.
  • 0

#18

bialy.
  • Postów: 73
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wierze, żeby toczyła się jakakolwiek wojna między ludźmi,a obcymi, no chyba, że pod jednym warunkiem: istnienie dwóch ras Obcych, jednej, która od tysięcy lat żyje pod skorupą Ziemi, a druga, to ta, którą widzimy na filmikach i zdjęciach na niebie :) no bo spójrzmy prawdzie w oczy, gdyby ludzie prowadzili wojnę z jedną rasą Obcych, którzy są pod Ziemią i którzy są w kosmosie to chyba nie daliby sobie "dmuchać w kaszę". My ubijemy im paru pod Ziemią to oni nas zniszczą z kosmosu.
  • 0

#19

Hlaskoid.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdy przyjrzałem się zdjęciom pomyślałem sobie: toż to metro w Sztokholmie. Jeździłem kilkoma europejskimi kolejami metro i od razu rozpoznałem Sztokholm. Te niebieskie tablice informacyjne i czcionka użyta od razu mnie naprowadziła.
Tak to wygląda, niektóre stacje nie mają żadnych wykończeń z płytek czy coś, tylko gołe ściany
Pierwsze zdjęcie: normalne schody, co w tym nadzwyczajnego.
Reklamy jak w kązdym metrze.

Ale niezbity dowód to zdjęcie nr 15 od góry. Podpis :
"Level 13 dulce in alien language tube shuttle station"
Tensta?
kpina jakaś? Toż to nazwa jednego z rejonów w Sztokholmie KLIK do opisu

Po tym chyba będzie zero wątpliwości:
Polski opis stacji metra.



No i zdjęcie z tej stacji:
ZNAJOME REKLAMY?
Dołączona grafika

Użytkownik Hlaskoid edytował ten post 14.06.2010 - 12:34

  • 3

#20

Paczkuś.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

No i ten gość który dał linki do owej stronki ze zdjęciami się poprostu skompromitował ;]
  • 0

#21

Muhomorniczy..
  • Postów: 136
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Cóż baza w Dulce to święta prawda, dlaczego święta? Bo Jezus o tym głosił!!!!
Umarł na krzyżu w energetycznym punkcie kuli ziemi tzw splocie energii, na ten czas i na minute wobec układu gwiazd. Wiedział to wszystko bo był niewolnikiem obcych i dokształcał się w niewoli!!! Reptylianka miała z nim syna który wystąpił w mortal kombat. Potem chciał okazać ludziom prawdę delikatnie o panowaniu obcych lecz oni go zabili. Tak żydzi to szaracy.

edit AlienGrey
Wyczuwam tutaj ironię.
I brak znajomości zasad poprawnej pisowni...

  • 0

#22

Pędnik Nie-Łągiewki.
  • Postów: 136
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdyby wcześniej wiedział, że podziemny świat jest aż tak gęsto zdominowany przez Szaroków-Morloków - ostrożniej bym w '80 roku kopał studnię, a tak dźgając szpadlem narażałem się na Buk wie jakie, najgorsze konsekwencje...Od dziś bez tasaka za żadne skarby do piwnicy nie zejdę.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych