Skocz do zawartości


Zdjęcie

program


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

Fortunatus.
  • Postów: 31
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

...program ktory po podaniu daty i godziny [moze nawet miejscowosci] pokazuje ulozenie planet i slonca w wazniejszych punktach[nie wiem dokladnie jak sie nazywaja] ktore sa "wazne" w charakterystyce osobowosci
wiec? ;)
:)
  • 0

#2

Toldo.
  • Postów: 147
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w google Earth masz taka opcje jak "przelacz na niebo " i wtedy widzisz gwiazdy planety i inne ciala niebieskie
  • 0

#3

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kiedyś wydawano Elektroniczną PWN - to była encyklopedia PWN - wszechświat czy astronomia i była tam opcja oglądania nieba z danego punktu na Ziemii na przestrzeni kilku tysięcy lat.

Nadal to mam i działa tylko na 98/Me (żadne programy, pomoce XP nic nie zdziałają neistety, chyba że w necie jest jakiś patch)
  • 0

#4

Fortunatus.
  • Postów: 31
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bardziej chodzilo mi o program ktory juz okresla dane cechy na podstawie stwierdzonego przez siebie ulozenia planet w danym czasie
  • 0

#5

Technik analityk.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W planetariach i obserwatoriach są takie urządzenia, które pokazują aktualne położenie planet, i gwiazd dla miejscowości w której się znajdują. Można by wejść na stronę takiego obserwatorium i może będzie.
  • 0

#6

kapuchy.
  • Postów: 591
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

MAPA NIEBA - Carte du Ciel

w pelni darmowy, rowniez po polsku. Bardzo obszerna mapa nieba, z mozliwoscia podstawiania zdjec satelitarnych, tras sztucznych satelitow i mnostwo innych.
  • 0

#7

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę ,że chodzi o program do tworzenia kosmogramów. Jeden z najlepszych (jedyny xD ) jakie znam to Urania: http://www.astrologi...ania/intro.html . Znalazłam też stronę internetową o podobnym działaniu: http://kosmogram.bellnet.pl/.
  • 0



#8

Fortunatus.
  • Postów: 31
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dziekuje
wlasnie o to mi chodzila
teraz czas na testowanie tego programu :)
gdyby ktos cos jeszcze mial to bylo by milo... :)
hmmm
chociaz przydalby sie inny program do wyciagniecia wnioskow z tych kosomgramow:P
  • 0

#9

kapuchy.
  • Postów: 591
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

interpretacja kosmogramow to wlasnie cala sztuka.
Nie sadze zeby w ogole byl program do interpretacji.
Wykreslenie kosmogramu to astronomia i matematyka.
Interpretacja to wiedza astrologiczna, intuicja i czort wi co jeszcze, dlatego tak niewielu jest
naprawde dobrych interpretatorow.
Na pczatek polecam dwutomowe wydanie - PRINKE T. Rafał, WERES Leszek "Mandala życia"
  • 0

#10

MoonlightShade.
  • Postów: 73
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Program o którym mówisz to prawdopodobnie stellarium, sam z niego korzystam kiedy chcę oglądać niebo przez teleskop.

Pozdrawiam.
  • 0

#11

krisov881.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

celestia
  • 0

#12

kapuchy.
  • Postów: 591
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Program o którym mówisz to prawdopodobnie stellarium, sam z niego korzystam kiedy chcę oglądać niebo przez teleskop.

Pozdrawiam.



Ani stellarium, ani celestia, tylko francuski Cartes du Ciel, inaczej Sky Charts 2.75. Bardziej zaawansowany i dajacy duzo wiecej mozliwosci.
  • 0

#13

Adept Chaosu.
  • Postów: 22
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W przyszłości może napiszę podobny program, będę tylko potrzebował jakiegoś speca/specki od astrologii ;)
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych