Skocz do zawartości


Zdjęcie

eRepublika - New World


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
408 odpowiedzi w tym temacie

#346

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

myl0 - Permanently banned.

Za cóż to ?

a się zastanawiam nad wyjazdem z Czech, to kraj bez perspektyw tongue1.gif


Przeniosłem się do Szwecji i nie narzekam. Kupuj bilet i przenoś się.



#347

majsza.
  • Postów: 66
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aha dzięki :P No to przynajmniej kogoś mogę w razie czego obdarować...

Skoro myl0 jest zbanowany... jest ktoś jeszcze kto sprzedaje gifty po okazyjnej cenie? :P

#348

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ewentualnie za zaproszenia na konta widmo :P
Skoro tak, to i ja moge mieć kłopoty, bo mimo iż nie są to tak do końca fake'i, to nikt tych kont nie używa :D

#349

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czechy faktycznie to kraj bez perspektyw, przeprowadźcie się do Szwecji na tereny dawnej Polski :)
Ja aktualnie mieszkam w Poznaniu. Ceny są o wiele lepsze niż w Czechach.



#350

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To daj na bilet ;)

#351

Flix.
  • Postów: 71
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wyślijcie mi proszę zaproszenie na [email protected] :D

#352

majsza.
  • Postów: 66
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wysłane! Miłej gry życzę! :)

#353

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Za co? :D Hmm. Taki mały błędzik popełniłem z tymi kontami widmo. Jak nie przelewałeś sobie kasy z jednego na drugi to nic ci nie będzie. Ale mam już nowe konto. ;)

Loewy

i SO :

StreamLine

Dodawać mnie do friendsów. :D Więc zapewne niedługo znowu będe służył usługą : TeleGift.
Jak coś to będzie w mojej gazecie informacja.

Tylko eCzechy. Jestem eCzeskim patriotą. Więc zapraszam. Borykamy się co prawda z pewnymi problemami. Ale jest coraz lepiej. Ostatnio groziła nam klęska głodu, ale już to zagrożenie jest zażegnane.

Teraz tak. Cenami w Szwecji nie ma się co podniecać zbytnio. Są niskie, ale to dlatego że waluta jest najmocniejszą na świecie. W Czechach food kosztuje kosztuje 2,50 - 3 czk, ale CZK jest warte 6 razy mniej niż SEK. Więc cena 0.4 SEK za żywność nie jest jakaś strasznie nadzwyczajna. A zapewne jest to już limit opłacalnej działalności. W Czechach żywność może kosztować przy większej konkurencji ok 1.50 czk. Więc jeślibyśmy tylko chcieli ( i Szwecja nie miałaby 99% import taxa) to moglibyśmy zalać Szwecje tak tanim żarciem, że nie wytrzymaliby konkurencji.



#354

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

troche mi sie znudzila giera, oddam konto
skill w housingu 3.10
sila 3.05
11 zlota
137 czk
eq: ticket q1, bron q1 i q2, jedzenie q1
Konto w czechach, chwilowo nie da sie zmienic miejsca bo jestem jakas szycha w rzadzie;)
Jesli ktos chce konto to czekam na wiadomosc na gadu 1259217

#355

iN1.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh, ja dostalem wlasnie ban niby za multiple accounts. Smieszne jest to bo aktywowalem 2 postacie, jedna tylko gralem, druga byla o tak stala sobie. Nie przejmowalem sie nia wogole. A tu ban :/ . To banuja np jak rodzenstwo ma 2 konta?
Ech, chcialem podziekowac Sadixowi ze dobra prace :)
Pozdrawiam

#356

BuzzY.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wystarczyło przeczytać regulamin Erepublik, a dowiedział byś się że multi są karane perm bananem. Dowiedział byś się również że jak użytkujesz komputer ( jedno ip ) z np. Siostrą to zgłaszasz taką sytuacje administracji na forum bądź poprzez "Kontakt".

Bardzo dobrze się stało. Chwała administracji za te bany, kto nie potrafił dostosować się do regulaminu wyleciał. Być może w końcu gra stanie się bardziej uczciwsza i nie będzie takich sytuacji jak Polska - Niemcy. Te porządki też mogą sugerować że coś się dzieje. Możliwe że już nie długo nastąpi koniec BETY i przejdziemy na wersję V1.

Pozdrawiam
Boski Romek

#357

iN1.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lol. Swietnie sie stalo. Masz racje :) Nie trace czasu na ta gre. Akurat administracja powinna to sprawniej weryfikowac. Ktos rownie dobrze zapomnial hasla i zrobil drugie konto. Ban? Rozumiem jakbym czerpal korzysci z tego konta, a ja praktycznie nic na nim nie zrobilem poza zalogowaniem sie. Pierwszy raz widze taka sytuacje. Czytalem regulamin i bylem swiadomy, ze multi konta sa karane banem ale wydawalo mi sie, ze dopiero jak bym skorzystal z drugiego konta robiac tzw. przekrety.

#358

Matthew.
  • Postów: 73
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja też dostałem bana, chociaż nie miałem żadnego podwójnego konta, nie znałem (tymbardziej nie używałem) żadnych bugów, nie przesyłałem sobie z innych kont kasy (bo miałem tylko jedno konto). W ogóle lol, ta administracja to jakaś TOTALNA POMYŁKA...
Wtf :/

#359

Michalluss.
  • Postów: 46
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja podobnie jak kolega wyzej ;/ nie mialem 2 kont nawet golda nie mialem a dostalem wczoraj bana :( serio ta administracja tej gry jest jakas dziwna ;/

#360

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja sie uchowałem :D

da mi ktoś w Szwecji robote w giftach ? :D


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych