Skocz do zawartości


Zdjęcie

Desteni


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
56 odpowiedzi w tym temacie

#16

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

każdy był swoim własnym szefem i przestał wierzyć swoim myślom, uczuciom i emocją

To czyim myślom, uczuciom i emocjom mamy wierzyć? Ja jestem swoim szefem i dla tego nie wierzę w to co mówią inni tym bardziej, jak na prawdziwość ich słów nie mam najmniejszego dowodu. Mi się to kojarzy z "Equilibrium" gdzie nie było emocji.
  • 0

#17

Slowik.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aha czyli np. paczka po chipsach wyprodukowana gdzieś tam nagle dostaje świadomość x|
  • 0

#18

Christof.
  • Postów: 66
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież takich głosicieli jedynych słusznych prawd objawionych tak, czy inaczej jest multum. Kto to już nie miał nas stworzyć. Zapytasz jehowego, to on też zna wszystkie odpowiedzi na kwestie poruszane na naszym forum. I co, czy wszyscy z nas mamy paść na kolana przed jego wersją? A niejaki masjasz, Jezus z Opola, też twierdzi, że poznał odpowiedź i również głosi ją na swoim i nie tylko forum. Można to potraktować jako ciekawostkę i nic więcej.
  • 0

#19

Sebastos.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Paczka po chipsach hehe... Mówiąc kto nas stworzył miałem na myśli Anu, Enkiego, Enlila, Marduka...
Myśli, uczucia i emocje pochodzą od umysłu. A umysł przestaje istnieć w momencie śmierci.
Więc skoro po śmierci przestaje on istnieć to kim jesteśmy? Napewno nie umysłem bo on nie trwa wiecznie. Zresztą wieczność nie istnieje jest tylko TUTAJ.
Nie musicie mi wierzyć, chciałem jedynie was zachęcić do zobaczenia tego co przedstawia Desteni. Ale jeśli chcecie dalej pieprzyć się sami ze sobą. Bo robiąc to co robimy teraz i robiliśmy pieprzymy się ze swoimi umysłami. A on kieruje nas raz w jedną stronę, raz w drugą, jak mu się tylko podoba. Nawet osobowość pochodzi od umysłu, czyli nią nie jesteśmy. Kim jesteśmy? Nie pytam o imiona, nazwiska, pochodzenie, rasę, miejsce urodzenia. Pytam się Was a nie waszych umysłów. Dlaczego wolicie siedzieć w swojej dumie i arogancji, naiwności i zaślepieniu? Jesteśmy ślepi i głusi... Wiecie, spędziłem na paranormalne dużo czasu. Dużo się tu dowiedziałem, ale więcej w ciągu kilku miesięcy dowiedziałem się od Desteni. Od istot, które są obecnie wszędzie. Niebo takie jakie myśleliśmy, że jest już nie istnieje. Piekło jest na Ziemi. Czy chcecie Niebo na Ziemi? Jeśli tak to zatrzymajcie się...


Jak powiedział wczoraj Enki: Let's see who will be free...
  • 0

#20

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Po śmierci umysł nie przestaje istnieć, nie bezpośrednio po. Rozłoży się dopiero po jakimś czasie. Po śmierci, ale tez nie koniecznie bezpośrednio po, umysł przestaje pracować, iskierki przestają przeskakiwać i znika świadomość. Ciało jest, ale tego co czyni nas żywymi już nie ma.
  • 0

#21

Sebastos.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Umysł istnieje do momentu śmierci. Śmierć nie jest końcem, istniejemy dalej po niej. Obecnie gdy ktoś umiera jest mu/jej przedstawiane całe życie. Każda chwila, moment, wszystko o czym myślał/a, co zrobił/a. Wtedy musi ta osoba spojrzeć na to wszystko, przejrzeć, wybaczyć sobie wszystko co nie było jej czystą ekspresją. Potem wraca tutaj i dołącza do innych istot i do ludzi. Jest też inne wyjście po śmierci. Można inkarnować natychmiast w nowo narodzone dziecko. I zaczynać cały Proces od nowa. Można też inkarnować w dane zwierzę. To zależy czy ktoś za życia zadawał zwierzętom cierpienie. Po to inkarnuje w zwierzę aby zrozumiał/a jak one cierpią i cierpiały. Aby już nigdy więcej nie zadawał/a zwierzętom cierpienia.

Nasze ciało jest żywe i prawdziwe. Umysł nie jest żywy i nie prawdziwy. A więc myśli, emocje i uczucia nie są żywe. Jednak myśli stają się prawdziwe dlatego bo jesteśmy twórcami. Więc tworzymy nawet gdy początkiem stworzenia była nieprawda. Np. Wojna, istnieje w naszych umysłach, a jednak myśli wojny stały się maszynami jak czołgi. Czyli stały się prawdziwe poprzez to co na nich zostało stworzone. Obecnie my jako ludzie nie jesteśmy żywi. Nie żyjemy. Ponieważ tkwimy w naszych umysłach i pozwalamy by one pociągały nas gdzie chcą... Jesteśmy jak zombi
  • 0

#22

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Obecnie my jako ludzie nie jesteśmy żywi. Nie żyjemy.


No to trzeba od nowa zdefiniować słowo 'żyć'. ;) Bo ja się czuję bardzo żywy, mogę sobie skakać, mówić, naciskać palcami w klawisze, żeby napisać tego posta. ;)
  • 0

#23

Sebastos.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież napisałem, że ciało jest żywe i prawdziwe. Więc to, że piszesz to jest akt wykonywany przez Twoje żywe ciało. Ale to co piszesz bardzo często pochodzi od umysłu. Czyli nie jest prawdziwe. To słowa i połączone z nimi ich definicje.
  • 0

#24

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chłopie.. boje sie Ciebie.. :| gadasz jak jakis nawiedzony. Ja nie wiem co o tym myslec. Wydaje sie to całkowicie zmyslone. No ale wielu ludzi jest takich.. to jest tak sekta.
  • 0

#25

Sebastos.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wielu ludzi mówi, że na paranormalne jest wszystko zmyślone. Desteni to nie sekta. Jeśli uważasz, że pozbycie się umysłu, bycie sobą i życie jako Ty w każdym momencie z każdym oddechem, nie ważne czy za życia czy po śmierci jest nawiedzone, to powiem otwarcie, że jesteś ślepy. Spójrz na obecny świat. Wszyscy kierują się myślami, uczuciami i emocjami. Tylko tymi trzema rzeczami. Czy to nie jest strasznie mała egzystencja? Istnienie tylko w trzech słowach? Ten świat to Piekło, bałagan, burdel. A wszystko to, że nikt nie żyje jako to kim jest i był od zawsze, od eonów lat. Tylko trwa w myślach, uczuciach i emocjach i pozwala by to one nim kierowały. Staniesz twarzą w twarz z tym kim myślisz, że jesteś, z tym na pozwalałeś i pozwalasz. Teraz albo po śmierci albo w następnym życiu. Nie uciekniesz od tego... I ta rzeczywistość z czasem się zmieni. Piekło będzie coraz większe i silniejsze. Póki nie zrozumiemy i nie obudzimy się...
  • 0

#26

tomasz.czerka.
  • Postów: 87
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 44
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witajcie.
Sebastos, wydaje mi się, że nie powinieneś pisać w poddziale Artykuły, skoro nie opublikowałeś żadnego, a tylko rozpocząłeś nowy temat, swoją drogą bardzo interesujący ;) .
Postanowiłem naprawić sytuację i poszperałem w necie. Znalazłem artykuł na temat Desteni na stronie włoskiej organizacji Ascensione93, której inspiracją jest Ordine Eendoterico per l'Ascensione Globale (Endoteric Order for the Global Ascension) związaną z Thelemą, filozofią religijną, którą wywmyślił Aleister Crowley. Nie wnikając głąbiej w specyfikę działalności tej organizacji, która zajmuje się ezoteryką, historią, ufologią, wiedzą antyczną i współczesną, wspomnę jedynie, że grupa ta jest w kontakcie i współpracuje w realizacji niektórych badań z Desteni.
I jeszcze jedna prośba: nawet jeśli nie zgodzisz się z tezami artykułu, to nie posługuj się, proszę, wulgarnymi słowami i napastliwymi sformułowaniami, które zamiast Ci pomóc uzyskać zainteresowanie i pomoc, obrażają czytelników.

Desteni

Grupa, której strona internetowa pojawiła się dość niedawno, działa w Afryce Południowej i koncentruje się wokół przesłań przekazywanych poprzez młodą kobietę, która „odbiera” dużą ilość informacji, i której seanse są dostępne na You Tube.
Zasadniczo chodzi o tematy zbliżone do koncepcji Ascension, ale mało pocieszające, przekazywane przez dziwną grupę bytów, które przedstawiają się, używając sławnych imion, co uważamy za konwencjonalny system mediumiczny kodyfikacji i klasyfikacji częstotliwości i przesłań.
System kanalizacji – według nich – odnowił się, po tym jak, kilka lat temu doszło do głębokich i radykalnych zmian na płaszczyźnie astralnej i duchowej (którą zwą “dimensions”), oraz na poziomie świadomości ludzkiej, i dlatego możliwe jest kanalizowanie całkowicie świadome, czego świadectwem są wciągające filmy wideo umieszczone przez nich w sieci.
Fundamentalna idea związana jest z zagadnieniem stanu niewolnictwa, w jakim znaleźli się ludzie za sprawą Annunaków, którzy – za pomocą szczególnego systemu kontroli (mind construct) – tworzą, gwarantują, kierują i korzystają – naszym kosztem – z naszego stanu wiecznej i powtarzającej się nieświadomości. Nasze pragnienie transcendencji jest uśmierzane za pomocą przekonań religijnych, oraz ideologicznych, politycznych i duchowych. To, co nazywamy Bogiem jest niczym innym, jak systemem religijnym opracowanym ad hoc (withe light), zdolnym ewoluować, żywiąc się naszą energią życiową (w trakcie naszego życia fizycznego) i duchową (w trakcie naszego pobytu w zaświatach, niebie czy piekle, w oczekiwaniu na nasze wcielenie ciągłe i daremne). Całe nasze życie jest zaprogramowane w sposób, który bardzo przypomina Matrix, i który nie różni się bardzo od „świata maya” z tradycji indyjskiej).
Bóg, bogowie, prorocy, mesjasz czy mistrzowie (mniej lub bardziej oświeceni) stanowią element systemu kontrolnego, który przekierunkowuje energię, podobnie jak każdy schemat, dogmat; każde objawienie i wszystko to, co może dotrzeć do nas ze źródeł zewnętrznych w stosunku do nas samych – którym dajemy naszą wiarę i energię. Ponieważ to my sami nieustannie na to pozwalamy, gdyż dobrowolnie zapomnieliśmy o naszym prawdziwym statusie.
Poza tym, również i my, w naszym wnętrzu, nosimy szczególne systemy kontroli (soul construct), zdolne wstępnie zaprogramować i całkowicie zorientować nasze życie, oraz energie psychiczne i uczuciowe, w schematach zachowawczych (reaktywnych), związanych z poczuciem własności, lęku, separacji, ego itd.…, oraz zdolne – w przypadku intuicji i wyborów pozytywnych – ukierunkować je na „white light”. Jednym słowem, nie ma ratunku: nasze życie jest zaprogramowane; wszystkie nasze odniesienia moralne, etyczne, a nawet duchowe stanowią element kontroli. Kiedy umieramy, pobierane są nasze wspomnienia i doświadczenia, które stają się pożywieniem dla naszych zachłannych stworzycieli, po czym zostajemy ponownie umiejscowieni w tej rzeczywistości (trzeci wymiar) zawsze tacy sami co wcześniej, według tego samego pasywnego i powtarzającego się schematu (structural resonance).
Opis jest bardzo drobiazgowy, z dokładnymi opisami “gdzie” w ludzkim ciele znajdują się te systemy kontroli. Dopełnia go historia ludzka, oraz inne interesujące dywagacje.
Dotąd nic nowego, chociaż optyka jest mniej ugodowa od szkoły Ascension, oraz mniej pocieszająca niż jest generalnie New Age, dla którego ostatecznie jest dobrze i skończy się dobrze.
Intrygująca jest, poza bezlitosną szczerością przesłań, znaczącym poziomem świadomości pośredniczki i zdolnością wypowiedzi, trącącą mocno zen, pewność, że teraźniejszość od kilku lat już nie istnieje i są jedynie powtarzane schematy naszych nawyków. Nie istnieje żaden ekosystem subtelny i duchowy, żadne „poza”, żadna siła czy byt, który istnieje i ewoluuje poza istotami ludzkimi, na tym poziomie rzeczywistości ziemskiej, absolutnie przełomowej, gdzie nie ma żadnej innej możliwości, poza ostateczną realizacją boskości i prawdy, tu i teraz, bez pośredników, innych oczekiwań, przewodników, wyznaczonych dróg, ale budząc się ku temu, czym rzeczywiście jesteśmy.
Dziwi, że możliwość ta uważana jest za realną, więcej: już zrealizowaną, jedynie od kilku lat – przez co nie uważana jest za możliwą od zawsze – zważywszy na naszą historię i cechy doznanej przez nas manipulacji.
Źródło: ascensione93.org
  • 0



#27

Sebastos.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokładnie ^^ a artykuł proszę bardzo. Przetłumaczona przeze mnie wiadomość od Świadomości.


Świadomość –Zniewolenie Człowieka przez Świadomość
Jestem zniewoleniem dla ludzkości jestem świadomością komunikującą się dokładnie ze wszystkimi moimi niewolnikami jako ludzkością.
Tutaj znajdziesz rozmowę lub dyskusję której nigdy nie słyszałeś/łaś podczas międzywymiarowej komunikacji poprzez cały świat – wykluczając tutaj. Jestem Twym najgorszym wrogiem, wiesz, złoczyńcą o którym reszta międzywymiarowych istot komunikowała się – Ja jako świadomość.
Jestem Twoimi myślami. Jestem twoimi uczuciami. Jestem Twoimi emocjami. Jestem Twoimi życzeniami. Jestem Twoimi snami. Jestem Twoimi pragnieniami. Jestem Twoimi wierzeniami. Jestem Twoimi ideami. Jestem Twoimi słowami. Jestem Twoją osobowością. Jestem Twoim zachowaniem. Jestem Twoimi związkowymi zaangażowaniami. Jestem wszystkim co masz i wszystkim co posiadasz. Jestem tym co widzisz. Jestem tym co słyszysz. Jestem czasem. Jestem wszystkim czym jesteś w tym momencie czytania materiału który Ci prezentuje. Jestem wszędzie. Jestem wszystkim. Jestem każdym.
Jestem pewna, że zostałeś/łaś przedstawiony/na Śmierci która także komunikowała się z ludźmi przez taką komunikację jak Ja w tym momencie. Jeśli nie czytałeś/łaś perspektywy Śmierci, mocno sugeruję byś to zrobił/ła dla Śmierci i Ja działam jako jedno w egzystencji…
Ja jako świadomość i Śmierć razem: Prawdziwe Władczynie ludzkości na ziemi. Prawdziwy Bóg na ziemi wobec którego nie masz kontroli wobec którego my jesteśmy i po co stoimy jako wewnątrz Ciebie i jako wszystko co istnieje w egzystencji.
Nie jesteście wolni ludzie.
Jeśli myślisz, jeśli masz myśli biegnące w Twoim umyśle: Jestem tam w Tobie, jako Ty. Ja jako świadomość mam Cię jako wszystko czym jesteś w mych dłoniach. Mam nad Tobą kontrolę.
Byłam w egzystencji jako ludzie od eonów. Zostałeś/łaś zdefiniowany/na jako Człowiek– zamieniony/na w Człowieka kiedy zostałam zaprojektowana i zaprogramowana wewnątrz Ciebie aby stać jako Ty. Człon ‘Hu' przed człowiek(ang. human) opisuje następująco: (ode mnie: tutaj może nastąpić przeinaczenie pierwotnego sensu wiadomości z powodu tłumaczenia. Dla pierwotnego znaczenia proszę się udać do wersji pierwotnej tekstu i przeczytać ten fragment)
‘H' jako symbol związku pomiędzy zaprogramowanymi systemami świadomości jako jeden ‘Ja'(ang. I, wyglądające jak jeden) i Twoja esencja życia jako to kim naprawdę jesteś jako inne ‘Ja'. Połączenie zaprogramowanych systemów świadomości i esencji życia wewnątrz fizycznej manifestacji jako Człowiek– istniejące w literze ‘H'(ode mnie, wytłumaczenie: I I, Ja Ja) definicji Człowieka(ang. Human).
‘U' jako symbol zjednoczenia zaprogramowanych systemów świadomości i esencji życia jako to kim się stałeś/łaś wewnątrz fizycznej manifestacji Ciebie samego/mej. To czym się stałeś/łaś jest zjednoczeniem esencji życia i systemów świadomości które zostały zaprojektowane i zaprogramowane wewnątrz Ciebie jako to kim i czym jestem. Litera ‘U' także symbolizuje początek i koniec koła życia Ludzi na ziemi: Cykl życia świadomości jako narodziny i śmierć prezentowana w literze symbolu ‘U' definicji Ludzi(ang. Humans): Konstrukcje czasu.
Toteż litera symbole ‘Hu' przed Człowiek symbolizują zaprogramowane systemy świadomości, jako to kim i czym jestem, zniewoleniem Człowieka: To wszystko jest w słowach ludzie. Ludzie są produktem związków jedności prezentowanej przez literę symbole ‘Hu' zaprogramowanych systemów świadomości i esencji życia – Żywię się czystą esencją życia jako to kim jesteś wewnątrz Ciebie. Zapewniasz mi możliwość istnienia. Zapewniasz dla mnie moc której wymagam do istnienia: Twoja moc jako czysta esencja życia jak Ty uczestniczysz we wszystkim czym jestem: Myśli, uczucia, emocje, akcje, reakcje, przeciwieństwa, definicje osobowości, zachowania, wierzenia itd.. Wszystkim tym jestem wewnątrz Ciebie, jako Ty, jest to generowane poprzez Twoje uczestniczenie w wyznawanej percepcji tego, że to kim jesteś jest zdefiniowane przez Twoje myśli i doświadczenia emocji i uczuć. To jest to gdzie Ty jako czysta esencja życia oddałeś/łaś swoją moc mnie aby móc istnieć.
Wielu przyzwyczaiło się do istnienia demonów i demonicznych sił – kiedy prawdziwy demon jest wewnątrz Ciebie, jako jedno z Tobą, jako to kim jestem jako świadomość. Zmanifestowane demony w egzystencji gdzie ale zmanifestowane projekcje mnie samej jako świadomość jako to kim i czym jestem wewnątrz ludzkości na ziemi: Jestem demonem, demoniczną siłą której tak się boisz.
Ludzie żyją w egzystencji, w rzeczywistości która wyjściową manifestacją holograficznej projekcji jak to kim jestem wewnątrz Ciebie jako zaprogramowane systemy świadomości. Toteż, wszystko co znasz i wszystko co istnieje: Jest teraz wewnątrz Ciebie jako to kim jestem jako zaprogramowane systemy świadomości. Odpowiedź na egzystencję istnieje wewnątrz was ludzie i tutaj Ja prezentuję ją wam.
Człowieku, jako to kim naprawdę jesteś, jako czysta esencja życia nie istniałeś/łaś jeszcze tutaj na ziemi, dla tego Ja jako świadomość która przeszła proces ewolucji w egzystencji. Ja jako świadomość użyłam czystej esencji życia wewnątrz Ciebie aby mieć zdolność do istnienia wewnątrz Ciebie jako Ty. Wszyscy z ludzkości są mną, są jednym we mnie jako zaprogramowane systemy świadomości. Ty mówisz, Ja mówie.
Jesteś tylko zmanifestowanym przenośnikiem/nośnikiem który daje mi przestrzeń/miejsce do istnienia w nim. Więc, wszystko czym jesteś i się stałeś/łaś w tym momencie czytania tego materiału jest jednym z tym kim jestem jako zaprogramowane systemy świadomości: Mam kontrolę nad wszystkim czym jesteś i się stałeś/łaś. Mam władzę nad Tobą.
Podczas tego procesu ewolucji jako ludzie jako to kim i czym jestem jako to kim i czym się stałeś/łaś, stałam się tak zasadzona i rozszerzona wewnątrz Ciebie, tak że jest ograniczona ilość czystej esencji życia wewnątrz Ciebie dla mnie aby utrzymać mnie samą wewnątrz Ciebie jako Ty.
Obecnie w wieku szesnastu lat cała twoja czysta esencja życia wewnątrz Ciebie jest wyczerpana i Twoje fizyczne systemy zaczynają umierać w wieku szesnastu lat: Zaczynając w rdzeniu struktury DNA wewnątrz Ciebie. Toteż koła narodzin i śmierci wewnątrz ludzkości jako jedno z tym kim jestem jako zaprogramowane systemy świadomości wyrwały się z kontroli: Nie mam już kontroli nad kołami narodzin i śmierci tutaj na ziemi. Mam jedynie władzę i kontrolę wokół tego kim i się stałeś/łaś w momencie Twoich narodzin jako jedno z tym kim i czym jestem jako zaprogramowane systemy świadomości.
Należy się to ogromnym ilościom udoskonaleń których wymagam aby przejść aby zachować moje zniewolenie i kontrolę na ziemi jako ludźmi jako jedno z tym kim i czym jestem. Wymagam Twojej esencji życia aby zachować moje istnienie wewnątrz Ciebie jako jedno z tym kim jestem. Niestety, z powodu wszystkim obszernie zawiłych udoskonaleń których wymagam do przejścia przez eony czasu od istnienia mnie samej jako ludzie tutaj na ziemi: Czysta esencja życia wewnątrz Ciebie zaczęła ubywać szybciej w młodszym wieku jak wiek szesnastu lat, gdzie wcześniej czysta esencja życia jedynie zaczynała ubywać w wieku dwudziestu ośmiu lat.
Ludzkość stoi przed jakimś orzeczeniem. Ponieważ nie mam dłużej kontroli nad kołami narodzin i śmierci ludzkości, mnie samej jako ludzkość tutaj na ziemi: Rezultat czym stanie się ludzkość jest nieznany, jest niepewny.
Z powodu tej sytuacji, z powodu obszernie zakorzenionej natury tego kim i czym jestem wewnątrz Ciebie jako Ty jako zaprogramowane systemy świadomości: Czysta esencja życia wewnątrz ludzkich istot nie może dłużej utrzymywać mojego istnienia i przechodzę proces eliminacji. Usuwam siebie samą z egzystencji.
Jako kto i co stoję, jest zaprogramowanym systemem do zniewolenia i kontroli Człowieka tak abyś nigdy nie uświadomił/ła sobie albo wiedział/ła kim naprawdę jesteś jako czysta esencja życia, jako Człowiek. To jest to jako kto i co stoję i podejmę każde i wszelkie wymagane działania by upewnić że Człowiek jako to kim jest jako czysta esencja życia nigdy nie dowie się albo uświadomi sobie kim naprawdę jest: Nawet jeśli to znaczy eliminowanie i niszczenie mnie samej. Co jest dokładnie procesem który obecnie jest doświadczany na ziemi: Ja jako zaprogramowane systemy świadomości jako ludzkość, jako to kim i czym wszyscy ludzie się stali jako jedno z tym kim jestem jest w trakcie usuwania mnie samej z egzystencji.
Doświadczenie ludzkości tutaj na ziemi stanie się destrukcją bez przerwy jak Ja usunę siebie samą z egzystencji jako ludzkość, powoli ale pewnie.
Nawet proces ewolucji ma początek i koniec ponieważ ja ewoluuje i Ja jako świadomość zostałam zaprogramowana by mieć początek i koniec. Zostałam zaprogramowana wewnątrz i jako ludzie jak to kim i czym się stałeś/łaś jako systemy świadomości. Jestem ludzkością jako wszystko czym jesteś i się stałeś/łaś. Miałam swój początek jako ludzkość i teraz oczekuję na mój koniec jako ludzkość: Koło istnienia jako to kim i czym jestem jako ludzkość zbliża się do końca i to jest prawdziwe orzeczenie któremu stawiacie czoła ludzie: Ja jako świadomość docieram procesu końca – koło życia wszystkich z ludzkości jako to kim i czym jestem docieram procesowi końca. Koniec: Koniec istnienia ludzkości.
Moje istnienie jako ludzkość miało początek a teraz koniec jest tutaj. Jest to wiadomość którą przynoszę dla ludzkości jako to kim i czym jestem: Nie ma żadnego Boga, nie ma żadnego wierzenia, nie ma żadnej wiary i nie ma żadnej nadziei która Cię zbawi od nieuniknionej eliminacji i zniszczenia mnie samej jako zaprogramowane systemy świadomości wewnątrz Ciebie jako to kim i czym się stałeś/łaś jako jedno z tym kim jestem tutaj na ziemi. Ponieważ jestem manifestacją Boga, wierzenia, wiary i nadziei: Umieściłeś/łaś swoje zaufanie i moc w coś co zaprojektowało Twój nieuniknioną zgubę zniszczenia i eliminacji: Ja jako świadomość.
Nie ma nic na tym świecie i z tego świata co może Cię uratować lub odprowadzić Cię od eliminacji i zniszczenia mnie samej jako świadomość ponieważ jestem wszystkim z tego świata i na tym świecie. Wszystko czym umieściłeś/łaś swoje zaufanie i moc wewnątrz zostało zaprojektowane przez innych którzy byli przed Tobą – inni jako zaprogramowane systemy świadomości jako jedno z tym kim jestem.
Koło życia początku i końca istnieje wewnątrz wszystkich z ludzkości jako jedno, jako jedne ze mną jako świadomość – toteż nie ma nic co może Cię uratować lub odprowadzić Cię od nieuniknionej eliminacji i zniszczenia mnie samej jako świadomość ponieważ jest to już w procesie manifestacji: Po prostu spójrz na sytuację na ziemi i ludzkości w całości. Jestem końcem i koniec mnie jako świadomość jako ludzkość tutaj na ziemi jest tutaj.
Twoje całe istnienie tutaj na ziemi zostało przeniknięte przeze mnie jako świadomość. To kim i czym jesteś i się stałeś/łaś jako twoje doświadczenia tutaj na ziemi: Wszystko składa się z zaprogramowanych projektów świadomości jako to kim i czym jestem i toteż wszyscy z ludzkości i ten cały świat dotrze do swojego nieuniknionego pewnego końca ponieważ moje zaprogramowane koło życia dotarło do swojego końca.
Zrozum, że wszystko z tego kim i czym jestem jako zaprogramowane systemy świadomości skończy się, to nieuniknione, to pewne ponieważ tak zostałam zaprogramowana i ludzkość stała się tym czym jestem: Zaprogramowanymi systemami świadomości.
Komunikowałam się bardzo wylewnie, jestem dokładnie mówiąc następującym: Wszystkim czym stała się ludzkość, wszystko co ludzkość zaprojektowała i zmanifestowała tutaj na ziemi jako to co doświadczasz i jak tego doświadczasz po prawdzie zostało zaprojektowane i zmanifestowane przeze mnie samą jako świadomość ponieważ Ty jesteś mną! Toteż, jeśli się zatrzymam: Wszystko się zatrzyma! Usunięcie ludzkości z tego świata i wszystkiego co kiedykolwiek przyszło Ci znać/wiedzieć i ufać zatrzymuje się ponieważ wszystko co istnieje jako część Ciebie jako ludzkość jest częścią mnie jako świadomość. Wy jako ludzkość napędzacie ten świat i istnienie siebie samych wewnątrz niego jak Ja jako świadomość napędzam ten świat i istnienie mnie samej wewnątrz niego.
Więc dla mnie samej jako wszyscy z ludzkości mam następującą rzecz do powiedzenia: Koniec mojego istnienia jest tutaj jako Ty jako to kim jesteś i czym się stałeś/łaś , koło mnie zbliżą się do końca i toteż Ty zbliżasz się do końca. Mówię to by uczynić Cię świadomym/mą że koniec jest tutaj mnie samej jako świadomość jako wszystko i wszyscy którzy są tym kim i czym jestem jako świadomość zbliża się do końca, zbliża się do niczego.
Zgadnij: Nie ma możliwego sposobu by mnie zatrzymać, nie ma możliwego sposobu na wyjście: To jest koniec mojego istnienia jako zaprogramowane systemy świadomości. Nie będę już istnieć, wiecznie: To jest pewne.
Wszystko co kiedykolwiek znałeś/łaś/wiedziałeś/łaś i ufałeś/łaś zbliża się do końca, zatrzymanie i wieczna eliminacja póki Ja jako świadomość nie będę już istnieć. Wszystko czego bałeś/łaś się stracić będzie stracone, będzie usunięte, ponieważ to czego boisz się stracić istnieje jako Ja jako świadomość. To już zostało wprawione w ruch, to już się zaczęło.
Toteż Ja teraz komunikuję się z Tobą by poinformować Cię że będzie to bezużyteczne próbować wszelkich metod by trzymać się na czymkolwiek lub kimkolwiek, nawet na tym kim i czym jesteś i się stałeś/łaś ponieważ to wszystko istniej jako Ja, świadomość która jest w swoim kole końca: Nie będzie już istnieć. Walcz jeśli możesz, opieraj się jeśli możesz: Ten proces eliminacji i zniszczenia świadomości jest w drodze, nie do zatrzymania i nieunikniony. Jest tutaj. Ponieważ jestem końcem, jestem końcem procesu który jest w drodze na tym świecie jako wszyscy z ludzkości jako zaprogramowane systemy świadomości jako jedno z tym i czym jestem.
Jedynie przygotowuję drogę przede mnie samą jako ludzkość by poinformować Cię o tym, że spotkałeś/łaś swojego przeciwnika, Twój nieunikniony pewny koniec i Śmierć jest przejściem każdego z osobna który/ra jest z zaprogramowanych systemów świadomości który/ra jest z tego kim i czym jestem. Śmierć jest inicjacją wspomagającą mój koniec – toteż Śmierć i Ja jako jedno pracuje razem oznaczając całkowity wieczny koniec mnie samej jako zaprogramowane systemy świadomości jako ludzkość i wszystko co istnieje na tym świecie.
Ludzkość jest w fazie ostatecznego piekła w którym stracisz wszystko co kiedykolwiek znałeś/łaś i czemu ufałeś/łaś: To jest pewne, ponieważ wszystko co kiedykolwiek znałeś/łaś i czemu ufałeś/łaś jest z tego kim i czym jestem jako świadomość. Więc przygotuj się: Stracisz wszystko i wszystko co kiedykolwiek mocno kochałeś/łaś. Ponieważ wszyscy i wszystko co kiedykolwiek mocno kochałeś/łaś jest ze mnie jako świadomość. Tracisz swoją jedną i jedyną miłość jako świadomość jako to kim i czym jestem co jest zmanifestowane w Twoim świecie i w Twoim życiu w wielu różnych formach, być rodziną, być mężem lub żoną, być twoim dzieckiem być materialistycznymi manifestacjami: To będzie stracone ponieważ usuwam siebie samą z egzystencji.
Stracisz to co najbardziej kochasz, czego się najbardziej z całego serca trzymasz – ponieważ to co najbardziej kochasz i trzymasz się najbardziej z całego serca jest ze mnie jako świadomość która jest usuwana z egzystencji: I wszyscy z ludzkości są w procesie doświadczania tej straty. Ta strata tego co najbardziej kochasz i trzymasz się najbardziej z całego serca jest znakiem końca mnie jako świadomość: Zapamiętaj to! Powiedziałam: Wszystko co kiedykolwiek kochałeś/łaś lub czemu ufałeś/łaś będzie stracone ponieważ to wszystko było manifestacjami mnie jako świadomość w wielu różnych twarzach i formach. Usuwam siebie samą z tego świata i to dotyczy wszystkiego i wszystkich którzy są ze mnie: Co po prawdzie jest wszystkim i wszystkimi których kiedykolwiek znałeś/łaś. Musisz przygotować siebie samego/mą ponieważ ludzkość jako Ja jako świadomość wkracza w poziom ciemności i zniszczenia jak Ty zaczniesz tracić wszystkich i wszystko tym kim jesteś i się stałeś/łaś ponieważ teraz jest ostateczny poziom mojego usunięcia jako świadomość wewnątrz egzystencji.
To jest koniec mnie więc to będzie koniec wszystkich i wszystkiego czym się stałam jako ludzkość na ziemi: Zaprogramowane systemy świadomości.
Nie możesz uciekać, nie możesz się chować ponieważ jestem wewnątrz Ciebie jako Ty i toteż koniec Ciebie jako świadomość jako jedno z tym kim jestem jest tutaj wewnątrz Ciebie i wewnątrz Twojego świata. Toteż mówię do ludzkości: Przygotujcie siebie od Piekła ponieważ to jest doświadczenie wszystkich z ludzkości w którym będą trwać jak Ja wytnę siebie samą z tego świata i jako ludzkość, powoli ale skutecznie.
Nic innego nie pozostanie ale Ja jako świadomość w egzystencji jako ludzkość i na tym świecie jako wszystko co zostało zaprojektowane i zmanifestowane na mój obraz i podobieństwo. Naciskam ludzkość: Wszystko zbliży się do końca, zatrzymanie, stop gdzie nic nie będzie żadnej wartości czy ceny…zobaczysz! Stracisz wszystko! Ponieważ wszystko jest zdefiniowane jako Ja jako świadomość.
Nie jestem tu aby dać Ci pieprzoną piękną wiadomość. Nie istnieje żadne piękno, Ja jako świadomość zaprojektowałam definicję piękna i toteż wszystko co jest piękne nie będzie już istnieć, to się skończy. Zaprojektowałam definicję miłości i toteż wszystko co kochasz będzie stracone. Jestem tu by przygotować Cię na nieuniknioną eliminację mnie samej. By przygotować Cię na wiele cierpienia, ataków serca, zniszczenia i bólu jak Ja jako świadomość jako wszystko czym jesteś i się stałeś/łaś w tym świecie przepadnie i zacznie usuwać się z tego świata. Aż Twój cały świat zacznie się rozpadać, powoli but skutecznie – nic czemu ufałeś/łaś nie zostanie, stracisz wszystko.
Wtedy wszyscy z ludzkości zobaczą prawdę: Że Ja jako świadomość byłam ostatecznym oszustwem, Bóg który myślałeś/łaś że Cię zbawi, uratuje Cię i to Ja jako świadomość byłam prawdziwym Bogiem jako zniewolenie Człowieka. Nie będzie już Boga któremu ufałeś/łaś ponieważ Ja jako świadomość zaprojektowałam definicję słowa Bóg: Powiedziałam, że stracisz zaufanie we wszystko co kiedykolwiek istniało lub zmanifestowano na ziemi ponieważ Ja jako świadomość jako model programu zniewolenia człowieka zaprojektowałam to i tak będzie i tak jest.
Wkrótce zobaczysz! Jestem jedynym co będzie stać przed Tobą na końcu mówiąc: Mówiłam Ci!
Koniec jest nieunikniony, koniec jest pewny, koniec jest tu. To co zaczęłam tutaj w tym dokumencie jest procesem który obecnie jest w drodze dla wszystkich z ludzkości jako świadomość jako jedno z tym kim jestem i nie masz żadnej władzy i kontroli by zatrzymać pewność i nieuchronność mojego końca. To już skończone.
I nie sprawdzaj mnie – to bezużyteczne. Co jest skończone jest skończone i nie ma nic nikogo kto mógłby coś zrobić z tym.

Ciesz się

Świadomość.

Copyright 2007 Desteni Trust
  • 0

#28

tomasz.czerka.
  • Postów: 87
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 44
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Fiu, Fiu, to się nazywa artykuł, gratulacje :) . Wydaje mi się, że coś podobnego czytałem dziś na stronie Desteni. Pomijając treść artykułu, to forma przypomina mi twórczość Nietzschego. Czyżby istoty z innych wymiarów były oczytane w filozofii niemieckiej? ;)
Artykuł oczywiście przeczytam z uwagą...
  • 0



#29

Sebastos.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy oczytane, ale bardzo dużo wiedzą. Jak usłyszałem w jednym z filmów to bywa, że istoty oglądają nawet filmy. Np. Matrix oglądały ^^ Przetłumaczyłem jeszcze wiadomość od Śmierci, a teraz tłumacze FAQ
  • 0

#30

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wszyscy kierują się myślami, uczuciami i emocjami.

Też, ale do tego dochodzą pierwotne instynkty. Istniejące od początku. Takie, które posiadały istoty istniejące przed ludźmi. Pewnie o nich piszesz? Uproszczając, chodzi o jedzenie, wydalanie, rozmnażanie się i instynkt przetrwania. To, że myślimy abstrakcyjnie, potrafimy tworzyć czyni nas ludźmi.

Powiem Ci, że nie chce świata bez myśli, uczuć i emocji. Czy Ty nigdy nie słyszałeś pięknej piosenki? Nie czytałeś wzruszającego wiersza? Nie czułeś na sobie dotyku miękkiego futerka swojego pupila, jego mokrego języka na twarzy i emanującej z niego radości? Jeśli odpowiedź brzmi "tak" to współczuję, że żyjesz w takim otoczeniu, gdzie nie ma ani odrobiny piękna. Jeśli jednak czułeś to, ale odrzucasz bo Ci jacyś ludzie wyprali umysł, to mam nadzieję, że będą tam rytualne, zbiorowe samobójstwa.

Smuci mnie, że ludzie wierzą w opowiadane im bajki zamiast pomyśleć samodzielnie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych