Skocz do zawartości


Zdjęcie

Desteni


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
56 odpowiedzi w tym temacie

#1

Sebastos.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ktoś słyszał o Desteni?
Zamieściłem temat w tym dziale ponieważ działalność Desteni się z tym wiąże.
Forum jest angielskie, choć ma członków z wielu krajów. Sam jestem jego członkiem, ale nie o to tutaj chodzi.
Desteni powstało jakoś dwa lata temu. Na forum(co zapewne wyda wam się dziwne) można porozmawiać z istotami wymiarowymi, czyli prościej mówiąc umarłymi. Umożliwia to portal, którym jest ciało młodej kobiety. Ona wychodzi z ciała a wchodzi jakaś istota i pisze artykuł o swoich przeżyciach, o tym co robią obecnie ludzie, lub o czymś innym. Istoty też nagrywają filmy(które są na YouTube). Siedziba, jeśli mogę to tak nazwać, Desteni znajduje się na farmie w południowej afryce. Mieszka tam kilka osób, które się zajmują forum a także czasami nagrywają swój film o swoich doświadczeniach. Cel tego wszystkiego jest jeden. Niebo na Ziemi. Zjednoczenie ludzi jako jednych i równych. Zatrzymanie umysłu i bycie sobą i życie z każdym oddechem w danej chwili. Zaprzestania tworzenia tego Piekła. Można tego dokonać poprzez Proces samo-wybaczenia.
Na paranormalne.pl szukacie odpowiedzi, prawda? Odpowiedzi na to kto nas stworzył, w jakim celu, jak. Co się dzieje obecnie. Co się będzie dziać. Co oznaczają różne zdarzenia. Desteni wyjaśnia bardzo wiele z tego czego szukacie tutaj. Więc jak? Chcecie spróbować pomóc w stworzeniu czegoś o czym wielu was marzy i czego pragnie?

Główna strona: http://www.desteni.co.za/
Kanał na YouTube: http://www.youtube.c...teniProductions

Jeśli ktoś jest dobry w tłumaczeniu to chętnie przyjmę pomoc w tłumaczeniu tekstów i robieniu napisów do filmów.
Jakby co piszcie na maila: [email protected]
  • 0

#2

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Niech ta "portal" wsadzi w siebie polaka, to powinna po polsku pisać i mówić. No ale nie zrobi tego, bo to ściema jest.
  • 0

#3

GhosT^.
  • Postów: 25
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

też mi się tak wydaję ale chciałbym spróbować Sebastos napisz mi na PW co i jak mam zrobić
  • 0

#4

Sebastos.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

judas666, nie będzie ona mówić i pisać po polsku bo jej językiem jest angielski i istoty mówią jej językiem. Zresztą język angielski jednak przoduje na YouTube i w ogóle dużo osób go zna, a chodzi o to by dotrzeć do jak największej ilości osób. Nie musisz wierzyć czy ufać Desteni, ale co Ci szkodzi zajrzeć? Boisz się, że upadną Twoje wierzenia?
Strach, potężna konstrukcja...
  • 0

#5

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dlaczego ma mówić po angielsku jeśli zostanie opętana przez polskiego ducha? Przecież ona jest tylko przekaźnikiem. Czy angielska wersja FireFoxa będzie wyświetlać polskie strony w języku angielskim?
  • 0

#6

Sebastos.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie widziałem filmików w innym języku niż angielski. Jakby nagrali po polsku to kto by to z Polski obejrzał? Zresztą oni sami by nic z tego nie zrozumieli bo nie mówią po polsku. A ona sama nie mieszka przecież.
  • 0

#7

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bo ja wiem kto z polski... Może ci z polski, którzy teraz oglądają filmiki po angielsku? Ty np? Ja bym się skusił.

Lol, wlazłem na kanał YT... Wywiad z myślą, czat z Ziemią i AK-47 xD Dla śmiechu wole pooglądać WLIIA.
  • 0

#8

Sebastos.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie znam nikogo innego z Polski kto działa na forum Desteni. Dla tego chce też robić napisy do filmików aby ktoś z polski się skusił. Wiadomo, że w swoim języku lepiej się ogląda i łatwiej zrozumieć. Ale jak narazie tylko ja tłumacze na Polski i nie mam jak zrobić i napisów i tłumaczyć tekstów jednocześnie. Potrzeba ludzi więcej do tłumaczeń...
  • 0

#9

Slowik.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

błagam, równie dobrze ja moge być jakimś przekaźnikiem i filmować się, że duch przemawia przeze mnie.
  • 0

#10

Sebastos.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taa. Potraficie tylko krytykować, czepiać się i mówić, że to ściema. A skąd wiecie, że brnąc w to co wypisują/wypisujecie na tym forum to nie ściema? Co macie do stracenia, że tak łatwo krytykujecie Desteni zanim jeszcze zobaczyliście i posłuchaliście ich filmików?

Introduction to Desteni part 1 zobaczcie a dopiero potem krytykujcie.
  • 0

#11

Slowik.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

gadasz jak jakiś sekciarz ;)
  • 0

#12

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Choćby ilość przypadkowych słów w opisie filmiku wskazuje mi na to, że oni jedyne co chcą to zwrócić na siebie uwagę, przyciągnąć ludzi, stworzyć swoja małą trzódkę i wyssać z wiernych co się da. Jak RM.

Dlaczego ona, mówiąc o swojej, nazwijmy to "organizacji" robi to co zostając "opętana"? Bierze głęboki oddech, zamyka oczy, spuszcza głowę na chwilę i zaczyna gadać.

Na każdym filmiku ciągle zerka w którąś stronę? Duchy jej kartki pokazują z tym co ma mówić? :P
  • 0

#13

Sebastos.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

judas666, te istoty, które tu wyśmiałeś wypowiadały się w ostatnio nakręconych filmikach. Poszukaj daleko wstecz a znajdziesz inne. Zresztą dlaczego śmiejesz się, że AK 47 ma świadomość? Obecnie wiele rzeczy ma świadomość, bardziej zbiorową. Jako dane słowo, stwierdzenie, definicja. Jako zbiór danych przedmiotów, rzeczy. Jeśli nie chcecie uczestniczyć w zmianach to nie. Wasz wybór(najczęściej nieświadomy). Wyśmiewać się każdy jeden potrafi. A zrozumieć to już mało który. Na Paranormalne przebywałem od kilku lat. Czytałem artykuły i szukałem. W końcu znalazłem Desteni i tam znalazłem odpowiedzi, których szukacie tutaj. Nie chcecie posłuchać jak wypowiadają się istoty, które stworzyły nas ludzi? Zniewoliły wszystko? Jaki my mamy w tym udział? Prawie wszystko czego szukacie na tym forum ma odpowiedź na Desteni. Więc wolicie szukać dalej i główkować tutaj czy pomóc mi i innym, a głównie sobie, na Desteni?
  • 0

#14

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie wierzę, że przedmioty nieożywione maja świadomość i nigdy nie uwierzę. Czy to znaczy, że rozwalając pudełko po Tic-Tacach z karata zadałem mu ból? :( Ono cierpiało i gdyby taka "portal" tu była, to by mi przekazała błagania o litość tego pudełka?
  • 0

#15

Sebastos.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie na wszystkich filmach zerka w bok, często też istoty patrzą prosto w kamerę i mówią centralnie do widza.
Kiedy ona robi wdech to skupia się na swoim rdzeniu, na rdzeniu swojej istoty. Z wydechem opuszcza ciało i wpuszcza istotę, która mówi podczas filmu. Jak czas filmu się kończy to istota wychodzi robiąc wydech, a właścicielka ciała wraca. To nie jest opętanie, ona wychodzi z ciała całkowicie.

Jak chcecie to zadawajcie kolejne pytania mi zamiast samemu wejść i zobaczyć.

A i Desteni nie zbiera żadnych pieniędzy na swoją działalność od ludzi z forum. Mają sklep, ale kilka e-booków czy plików można ściągnąć za darmo. No i nigdzie nie namawiają do kupna. O co wam właściwie chodzi? To nie żadna sekta. Nie ma tutaj żadnego guru czy szefa. Istoty, które mówią zachęcają by każdy był swoim własnym szefem i przestał wierzyć swoim myślom, uczuciom i emocją. Czyli zatrzymał umysł, który tworzy to co się dzieje obecnie na świecie.

Lol. Nic takiego nie miałem na myśli i nic takiego by nie było. Przedmioty mają świadomość tzn, że wiedzą co się z nimi dzieje, co dzieje się wokół nich. Ale to nie znaczy, że jak rozwalisz je to czują ból czy coś. Są świadome i widzą wiele rzeczy.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych