Skocz do zawartości


Zdjęcie

Widzenie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_Rishro

Gość_Rishro.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja widzę z tego co opisujesz to samo tylko że w nocy te białe segmenty też tworzą wiry i fale można do porównac do ławicy sardynek


Ja też tak mam. W nocy takie kropeczki. Coś jak się patrzy na słońce a potem obok to widzi się plame. To ja w nocy widze mnóstwo takich malutlkich kropeczek. Macie tak? Może jakaś choroba, może ktoś wie. Mam cały czas, nie pamiętam żeby tego nie było kiedyś :P . Jak się nie myśli to się nie widzi, wystarczy za to jedynie spojrzeć na coś świadomie i się widzi dookoła.
  • 0

#17

ubidragon.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdy patrzy się w niebo i skupi na nim wzrok, pojawiają się małe, białe, przemieszczające się we wszystkie strony kropki. Kiedyś myślałem, że to małe muchy, ale to raczej błędna interpretacja. Nie jest to też wada mojego wzroku, bo mój kolega także to zaobserwował. Ale to nie koniec. Kiedyś wpatrywałem się w chmury i zauważyłem na klarownym niebie obok coś w rodzaju wiru - ze wszystkich stron małe segmenty zmierzające do środka.
Teraz, gdy wpatruje się w niebo, najpierw pojawiają się wspomniane na początku małe kropki, a dopiero potem wir. Z tym że wir umiem dostrzec jedynie na odcinku przejrzystego, bezchmurnego nieba. Nie zawsze też się udaje, najczęściej wir pojawia się sam, kiedy nie mam intencji jego zobaczenia - nie myślę o nim (na przykład kiedy patrze na lecący samolot etc.) Wydaje mi się, że łatwiej go zobaczyć, kiedy mam zmęczone oczy.
Ktoś zaobserwował coś podobnego? Proponuję popatrzeć chwilę na niebo (ja tylko na niebie akurat widzę, może na czymś innym też się da zobaczyć?)
Dodam że mam trochę rozwinięte 3. oko.


xD ja tez widze. Ale dziwne ze widac to tylko wtedy jak sie patrzy w niebo. Jak sie patrzy na jakis przedmiot to sie tego nie widzi nawet jak sie bardzo przyjrzy i z bliska popatrzy.
  • 0

#18

ubidragon.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

piksele?

PS. sory za post pod popstem ale nie widze na moim poscie przycisku edytuj a jestem zalogowany na swoje konto (blad jakis?)

edit: a na tym poscie widac edytuj a na tym wyzej nie
  • 0

#19

xenomorph_cat.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też coś takiego często widzę, najczęsciej patrząc na jednolitą w miarę powierzchnię, jak ściana czy jasne niebo.
Myślę, że mogą być to np. cząsteczki kurzu, rzecz zwyczajna i przyziemna. Oczywiście, teza z wytrącaniem się białka też brzmi przekonująco.
  • 0

#20

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przy wytrącaniu się białka w oku zaburzenie widzenia było by stałe.
Jest to wówczas stan chorobowy i dosyć poważny. Może wskazywać na zaburzenia w przemianie materii, zły metabolizm. Powstaje gdy za dużo jemy nie odpowiedniego białka, i organizm w ten sposób wyrzuca nadmiar.
Zaburzenia w polu widzenia występują również przy anemii, ale wówczas klamki są kolorowe i pojawiają się przy jak szybko wykonamy ruch.
Inną możliwością jest jak już tutaj wyżej zauważono lub oczywiście istnieje możliwość że widzimy pranę.
Energia jest wkoło nas, posiadamy narzędzia aby ją widzieć ... więc ?
  • 0



#21

Muhomorniczy.
  • Postów: 135
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

znacie jakeis testy na widzenie pozazmysłowe online?
że np mas zokienko,wizualizujesz se co wnim bezie,otwierasz,i srawdzasz czy miałes racje
  • 0

#22 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

ja mam tak że w ciemności widze tka jakby śnieżenie w TV tylko mniejze i tak wszedzie tyle ze jest o półprzezroczyste i widac wszystkie przedmioty itp.

albo jak mam zamknięte oczy i patrze w światło to na jasnym tle widze czarny zaryz i ja kzamkne mocniej oczy ze czarna przestrzen widze to mam biały zarys :\
  • 0

#23

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Uffff !!! co za ulga, koledzy.

Już od paru lat widzę te "orbsy" i to jak, wow, często jak patrzę w niebo, w jasne miejsca itd.
widzę latające kropki, "wiry" itp.

Na początku myślałem że mam coś nie tak z okiem, ale teraz wiem, że to nic takiego :rotfl:
  • 0



#24

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Muhomorniczy:
http://www.psychic-e...ing-picture.php
http://www.greaterre...om/rv/index.htm
Poszukaj sobie w google - remote viewing tests
  • 0

#25

Muhomorniczy.
  • Postów: 135
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

w moim pozazmysłowym widzeniu dostrzegłem i ciebie z linkami, ale dziękować przywykłem tradycyjnie,po fakcie
  • 0

#26

ToFikowa.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Noah... a ja widziałam narty ^.-"
  • 0

#27

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Białe plamki - złudzenie optyczne
Wir - złudzenie optyczne (są przecież takie które się pokazują dopiero po jakimś czasie wpatrywania się)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych