Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wysoki Kamień. Bardo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
172 odpowiedzi w tym temacie

#31

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

hm0, a co tu testować? Mam pojechać tam z aparatem analogowym (żeby zdjęcia dało się prześwietlić), żeby to sprawdzić?
Drodzy forumowicze, nie dajmy się zwariować! Gdzie są jakieś ślady po tych zaginionych? Nawet w bazie osób zaginionych nie figurują?
  • 0

#32

Poriqq.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Quidam a powiedz mi co ty byś zrobił gdyby to miejsce leżało koło ciebie ? Też byś siedział przed kompem i myślał OCB ? ...
  • 0

#33

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Poriqq, a co to ma do rzeczy? Pijesz do mojej odwagi? Mogę tam jechać i obozować przez tydzień, ale jak zapewnisz zwrot kosztów jeśli nic się nie wydarzy.
  • 0

#34

Dzieciołek.
  • Postów: 24
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja moge sie wybrać jak by co
  • 0

#35

Poriqq.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli w takich sprawach chodzi ci o koszty to lepiej już siedź przed tym kompem ... Znaleźlibyśmy kogoś innego ...
  • 0

#36

Dj Haker.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Próbowałem porozmawiać na Gadu-Gadu z kilkoma osobami z Bardo jednak jak tylko rzucę hasło Wysoki Kamień to nikt nie odpowiada... Mieszkańcy na pewno coś wiedzą.
  • 0

#37

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ta, ja ostatnio włamałem się na serwer pentagonu i gadałem z jednym arabem z Stambułu, jak tylko powiedziałem "Ściąć wysokie drzewa" to od razu przestał odpowiadać. Na bank coś wie.

Ludzie, czy aż tak łatwo was oszukać? Kolejny Las Witkowice sobie gotujecie? -_- Ktoś tu wspominał o prześwietlonych zdjęciach, próbował ktoś robić tam fotki cyfrówką?
A ty, Poriqq, nagle przestałeś odczuwać entuzjazm w związku z wysłaniem mnie w tamte okolice. Zaznaczyłem przecież, że koszty zwrócisz jak nic sie nie stanie. Nagle uświadomiłeś sobie, ze to może być bajka? No dalej, poczuj w sobie poszukiwacza przygód! Moge Ci nawet przywieźć stamtąd nawiedzone kamyki i koszulkę "Wierze.", bo ide o zakład, ze takie precjoza są tam w każdym kiosku.
  • 0

#38

Dj Haker.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta, ja ostatnio włamałem się na serwer pentagonu i gadałem z jednym arabem z Stambułu, jak tylko powiedziałem "Ściąć wysokie drzewa" to od razu przestał odpowiadać. Na bank coś wie.



Nie rozumiem co miało to znaczyć. Skoro ludzie są z tego miasteczka to takie historie są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Jest zbyt straszna by mogła po prostu ucichnąć. Całkiem możliwe że nadal wierzą w to, że te osoby są zaginione. Postaram się pogadać jeszcze z kimś z Bardowa i powiem Wam co sądzą mieszkańcy.

Historia sama w sobie jest bardzo ciekawa i zastanawiająca. Dlaczego Ci dwaj nie dotarli do wioski ? Z kolei dwójka innych chłopców miała te same sny. Wiadomo, że ludzie lubią urozmaicać historyjki ale w każdej jest choć troszeczkę prawdy.
  • 0

#39

JXC.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam Wszystkich! Tak się składa, ze mieszkam niedaleko Barda i nigdy nie słyszałem o tej historii, natknął się niedawno na nią mój kolega i dał mi o niej znać. Raczej nie sądzę, że to wymysł dziennikarzy by zareklamować miasto, bo w sumie w Bardzie się o tym nie mówi. Tak czy inaczej, kiedy mój kumpel wykopał tą historie, decyzja była szybka - idziemy tam! Dzisiaj zrobiliśmy zwiad w okolicach Ostrej Góry i wraz z mapą oraz opisem namierzyliśmy to miejsce, zrobiliśmy też klika fotek. Rzeczywiście jest tam coś takiego, co odpowiadałoby opisowi z historii. Za tydzień tam idziemy, dokładnie w niedziele. Jeśli już nie pojawimy się na forum, nie szukajcie nas! ;) Prawdopodobnie dołączymy do zaginionych! ;)
  • 0

#40

Dam_Son.
  • Postów: 40
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wow! Nie spodziewałem się, że jakakolwiek wyprawa dojdzie do skutku! Sam bym się nad takim czymś zastanowił gdybym tylko był troszkę starszy :roll:. JXC będziecie tam obozować w nocy? Jakie sprzęty zabieracie?



P.S.
Powodzenia!
  • 0

#41

JXC.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wow! Nie spodziewałem się, że jakakolwiek wyprawa dojdzie do skutku! Sam bym się nad takim czymś zastanowił gdybym tylko był troszkę starszy :roll:. JXC będziecie tam obozować w nocy? Jakie sprzęty zabieracie?



P.S.
Powodzenia!


Bierzemy lustrzankę cyfrowa, jakieś jedzenie, ale przede wszystkim dobre buty - jakby co! ;) Siedzenie tam w nocy odpada, przynajmniej jak na pierwszy raz. Idziemy tam w dzień, robimy fotki i nie ma nas.
Pozdro! Dziękuję za powodzenia, może się przydać!
  • 0

#42

Dam_Son.
  • Postów: 40
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkoda, że w nocy was tam nie będzie ale rozumiem to. Też bym pewnie wydygał xD

edit AlienGrey
4.4 Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto. W przypadku wykrycia wielokontowości, wszystkie konta zostaną zawieszone.
Dam_Son - adam0887
Dołączona grafika

  • 0

#43

G Virus.
  • Postów: 87
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkoda, że w nocy was tam nie będzie ale rozumiem to. Też bym pewnie wydygał xD


Idę tam JXK. Zobaczymy co będzie w dzień. Potem może pomyślimy nad nocnym wypadem.
  • 0

#44

Dzieciołek.
  • Postów: 24
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajnei , ze ktos sie tam wybierze i "Wybada" sprawą czy to shit czy prawda:D .Rozumie , że się boicie , ale lepiej chyba powinno sie tam wybrać nocą :P wieksza wiarygodność , że to prawda lub fake :mrgreen:
  • 0

#45

G Virus.
  • Postów: 87
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajnei , ze ktos sie tam wybierze i "Wybada" sprawą czy to shit czy prawda:D .Rozumie , że się boicie , ale lepiej chyba powinno sie tam wybrać nocą :P wieksza wiarygodność , że to prawda lub fake :mrgreen:


Ktoś to musi w końcu sprawdzić
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych