Skocz do zawartości


Zdjęcie

Maraton filmów o pozaziemskim życiu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#16

Veritas.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak wrażenia po maratonie??

Nie oglądałem całości materiału, a tylko kilka interesujących mnie pozycji, szczególnie zaciekawiła mnie symulacja życia na innej planecie oraz na księżycu gazowego olbrzyma, ciekaw jestem czy znajdzie to odzwierciedlenie w najbliższej przyszłości, gdy naukowcy odkryją planetę, która zdolna jest do podtrzymywania życia :-)


Godzinny materiał o kręgach w zbożu tylko utwierdził mnie w fakcie, że jest to wytwór ludzkich rąk, nie mający za dużo wspólnego z fenomenem szeroko pojętego zjawiska UFO.Zaintrygowała mnie grupa ludzi, którzy dla zysku zajmują się robieniem właśnie takowych kręgów a których kręgi uznawane były za autentyczne i niemożliwe do wykonania ludzką ręką.


Ogólnie rzecz biorąc, brakuje takich pozycji w telewizji, fajnie byłoby, gdyby nt jeszcze raz pokusiło się o taki maraton.Po maratonie zostaje mały niedosyt, bo większość filmów była już wyświetlana i także w trakcie pokazywania ich na antenie zdarzały się powtórki, rzekłbym nawet, że częstsze ;-) i maraton można byłoby zamknąć w mniej niż dobowym okresie czasu.


pozdrawiam z Gdańska
  • 0

#17

K.....
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nagrał ktoś ten maraton ? Nie mogłem go obejrzeć, ale chętnie bym to zrobił, więc będę wdzięczny jak ktoś go udostępni.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych