Skocz do zawartości


Zdjęcie

Maraton filmów o pozaziemskim życiu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

Veritas.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W następny weekend na kanale National Geographic będziemy mogli obejrzeć 24 godzinny* maraton filmów o UFO oraz o pozaziemskim życiu.Taką dawkę filmów traktujących o sprawach, które od lat nie znalazły stu procentowego potwierdzenia mogą zaciekawić nie tylko mnie mam nadzieję, ale także sporą ilość forumowiczów portalu paranormalne.pl :-)


Ze swojej strony dodam, że spróbuję obejrzeć jak największą ilość materiału, które udostępni nam NG, i w tym temacie podzielę się moimi wrażeniami z tego maratonu.Nie omieszkam przedstawić swojego zdania w kwestii tego, czy coś z moich poglądów na temat kwestii UFO zmieni się, czy też cokolwiek zostanie podważone, a jeśli tak to rzeczowa dyskusja na ten temat będzie jak najbardziej na miejscu ;)


Zachęcam wszystkich forumowiczów do tego, aby w weekend przyjrzeli się bliżej problemowi, bo taka okazja nie zdarza się za często.Oczywiście zachęcam też do tego, aby wszyscy podzielili się swoimi wrażeniami już po zakończeniu maratonu filmowego traktującego o zjawisku życia poza Naszą Planetą.


Pozdrawiam z Gdańska.

* Dzisiaj z rana postaram się, jeżeli tylko będę miał dostęp do internetu, do zweryfikowania wyżej podanych wiadomości dotyczących maratonu na NT ( chodzi o dokładną datę i godzinę rozpoczęcia emisji) - a jeżeli znajdzie się osoba, która mnie w tym uprzedzi, to ucieszę się, że sam nie będę zarywał nocy, tylko po to, aby upoić się dawką dokumentu traktującego o jednej z wielu rzeczy, która stanowi część mojego życia :-)
  • 0

#2

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

SOBOTA


Początek o 21:00


Wierzyć nie wierzyć?: Pradawni astronauci

Czysta nauka: Bliskie spotkania

Tajemnice kosmosu: Pozaziemskie safari

Żyć i umrzeć na innej planecie: Aurelia

Żyć i umrzeć na innej planecie: Niebieski Księżyc

Czysta nauka: Spotkać obcych

Wierzyć nie wierzyć?: Kręgi w zbożu

Wierzyć nie wierzyć?: UFO

Czysta nauka: Tajemnice Księżyca

Czysta nauka: Kosmonauci

Czysta nauka: Sondy kosmiczne


NIEDZIELA


początek 8:00


Teorie spiskowe: Incydent w Roswell

Wierzyć nie wierzyć?: Pradawni astronauci

Czysta nauka: Bliskie spotkania

Tajemnice kosmosu: Pozaziemskie safari

Żyć i umrzeć na innej planecie: Aurelia

Żyć i umrzeć na innej planecie: Niebieski Księżyc

Czysta nauka: Spotkać obcych

Wierzyć nie wierzyć?: Kręgi w zbożu

Wierzyć nie wierzyć?: Życie na Marsie

Czysta nauka: Tajemnice Księżyca

Czysta nauka: Kosmonauci

Czysta nauka: Sondy kosmiczne

Teorie spiskowe: Incydent w Roswell


Wszystko trwa godzinę. Więc najlepszym rozwiązaniem jest wstać w niedzielę o 8:00 i oglądać do 19:00 :) Może ktoś to nagra i wrzuci na video.google czy coś :D Zresztą potem przez tydzień pewnie będą powtórki... Oprócz tego większość z tego wszystkiego już kiedyś było wyemitowane.

Zamierzam obejrzeć w sobotę wszystko od 21:00 do 2:00 (do Żyć i umrzeć na innej planecie: Niebieski Księżyc), a w niedzielę od 14:00 (Czysta nauka: Spotkać obcych) do końca.
  • 0



#3

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dobrze, że zamieściłeś tutaj informacje na temat tego maratonu, dzięki czemu większa liczba osób się o tym dowie.
Co prawda to wszystkie programy, które będą puszczane w weekend to powtórki, które już oglądałem, jednak nie zaszkodzi obejrzeć ich jeszcze raz ;)
  • 0



#4

napster666.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no miło by było jakby ktoś to nagrał i wrzucił np na rapidshare, na YT czy google video to kiepska jakość
  • 0

#5

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale wtedy na rapidzie będzie to szło w gigabajty... Komu będzie się chciało tyle uploadować? Lepiej jednak na YT albo google video.
  • 0

#6

Rave.
  • Postów: 56
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wyjeżdżam w weekend, ale ustawiam nagrywarkę na 24 godzinne nagrywanie...a później tydzień oglądania :rotfl:
  • 0

#7

Veritas.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko trwa godzinę. Więc najlepszym rozwiązaniem jest wstać w niedzielę o 8:00 i oglądać do 19:00 :) Może ktoś to nagra i wrzuci na video.google czy coś :D Zresztą potem przez tydzień pewnie będą powtórki... Oprócz tego większość z tego wszystkiego już kiedyś było wyemitowane.

Zamierzam obejrzeć w sobotę wszystko od 21:00 do 2:00 (do Żyć i umrzeć na innej planecie: Niebieski Księżyc), a w niedzielę od 14:00 (Czysta nauka: Spotkać obcych) do końca.



Dzięki za podanie "rozkładu jazdy" tego maratonu ;)


Dobrze, że zamieściłeś tutaj informacje na temat tego maratonu, dzięki czemu większa liczba osób się o tym dowie.
Co prawda to wszystkie programy, które będą puszczane w weekend to powtórki, które już oglądałem, jednak nie zaszkodzi obejrzeć ich jeszcze raz ;)



Też większość z nich była przeze mnie obejrzana, jednakże patrząc na fakt, że możemy jeszcze raz to wszystko zobaczyć w 24 godzinnym ciągu od razu napawa pewnym optymizmem- może niektórzy z nas po powtórnym obejrzeniu niektórych z programów dojdą do jakiś nowych wniosków ? :-)


no miło by było jakby ktoś to nagrał i wrzucił np na rapidshare, na YT czy google video to kiepska jakość



Może nie na rapidshare, ale na inny serwer i może nie wszystkie filmy, jednakże kilka ciekawszych jeżeli ktoś miałby możliwość udostępnienia to na pewno bym się nie obraził ;)

Pozdrawiam z Gdańska
  • 0

#8

Dedek.
  • Postów: 170
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kurde, nie mam NG. :/
Moze ma ktos nagrywarke DVD i moglby to nagrac i ew. podeslac poczta (taka ze znaczkiem itd bo przez neta to tez by slzo wieki)? Oczywiscie pokryje wszystkie koszta z tym zwiazane. Jesli bylby ktos chetny to prosilbym o kontakt na pw. ;)
  • 0

#9

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Na angielkim też będzie? bo niestety tylko taki mam :P
  • 0



#10

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja bym wolała doczekać się tego nagrania co miało wyjść 30 czerwca... :]
  • 0

#11

MoonlightShade.
  • Postów: 73
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki za poinformowanie o takim maratonie, ja jeszcze żadnego z tych programów nie oglądałem i z chęcią obejrzę, maraton będzie dla mnie tym ciekawszy bo zaplanowałem sobie, że tego samego dnia będę oglądał niebo przez teleskop (ja tylko nie będzie chmur). Kto wie, może zobaczę jakiś ciekawy obiekt :) .
  • 0

#12

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

świetne info, napewno obejrze, niektore z przedtsawionych doukmentow : ]
  • 0

#13

Rafalisko.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajnie że wszystko w weekend, jednak większość miałem już okazję obejrzeć.
Nic nowego.
Jak by ktoś uploadował polecam serwery na LINK USUNIĘTY
  • 0

#14

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Aż mi się płakać chce, bo nie mam National Geographic, ale jeżeli ktoś będzie tak miły i choć jeden, dwa programy wrzuci na YT, z pewnością wielu ludzi się ucieszy :] szykuje się niezła uczta
  • 0

#15

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

obejrzalem całość ''Wierzyć nie wierzyć?: Pradawni astronauci'' , reszte tak po omacku, w sumie ten dokument ktory mialem zaszczyt ogladać, nie wniosl nic nowego, jest raczej czyms takim specjalnie zrobionym dla ludzi ktorzy pierwszy raz maja stycznosc z teoria pradawnych astonautów, byl i Daniken i inni naukowcy czy pseudonaukowcy, byli takze sceptycy (glownie 1 mi utkwil w pamieci wszystko wysmiewajac hehe), bylo troche o czaszce 'gwiezdengo dziecka', malowidła z Nazca, Piramidy itp ; ) ciekawie sie ogladalo, poczatek i srodek bardziej dla fanow teorii, koniec juz wziety pod sceptycyzm, no i nadal zostaje pytanie : ].
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych