Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemniczy "Słoneczny wędrowiec"


  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Masywny statek RA?

Z uwagi na wielkie poruszenie spowodowane kometą SW-3 nasiliły się obserwacje nieba przez aparaturę SOHO. Po raz kolejny dostrzeżono tajemnicze 'obiekty' określane jako "Słoneczni wędrowcy".

tutaj zdjęcie z 11 maja 2006

a tu powiększenie fragmentu:
Dołączona grafika

'Obiekt' ten był obserwowany wielokrotnie w przeszłości:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika



Raport NASA w tej sprawie:

"Nowo odkryty obiekt orbitujący wokół Ziemi wydaje się być jakimś "złomem" z Apollo"

"To wygląda na statek" powiedział Donald Yeomans, naukowiec NASA. "Nie jest to obiekt naturalny, nie z taką orbitą."

http://www.space.com...ect_020911.html
http://neo.jpl.nasa....rogram/neo.html


BBC natomiast opublikowało sensacyjny raport już w roku 2002. "Nowy "KSIĘŻYC" odnaleziony w pobliżu Ziemi" Odkrycia dokonał Bill Yeung ze swojego obserwatorium w Arizonie

http://news.bbc.co.u...ure/2251386.stm

Dołączona grafika


Czym są w rzeczywistości te obiekty?

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Na jednej ze stron możemy znaleźć takie oto wyjaśnienie tego zjawiska:

"On the Wings and Rays of RA!"
One of the most spectacular of the SunCruiser* images yet, this massive Ra ship is extremely noticeable - displaying itself on another day made up of the sacred Nine's, and displaying itself like the ancient images associated with those of the Winged Niburu.


  • 0



#2

Meledictum.
  • Postów: 222
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pierwsze, co bym obstawiał, to błąd aparatury. Ale skoro nawet spece z NASA to wykluczyli... Może to zwykły satelita (Wskazują na to kształty.)? ;) Albo ORB?
  • 0

#3

Avatar.
  • Postów: 34
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może to jakieś kosmiczne zwierzęta, orbitujące przy kometach i innych ciałach niebieskich?
  • 0

#4

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla nasa wszystko co niewygodne do wytlumaczenia to zlom z apollo :-D

edit:

Może to zwykły satelita (Wskazują na to kształty.)?

Raczej nie bo nasa by od razu wrzeszczala ze to satelita a nie wciskala kitu z resztkami apollo
  • 0

#5 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

zawsze wciskali kity i tak bedzie tym razem ;-)
  • 0

#6

Meledictum.
  • Postów: 222
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może to jakieś kosmiczne zwierzęta, orbitujące przy kometach i innych ciałach niebieskich?

Czyli ORBSy. :) Tylko ORBS nie maja zamiaru poruszać się po jednej, określonej orbicie.
  • 0

#7

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak, tyle ze te obiekty sa ogromne, skoro w tak duzej odleglosci prezentowane sa w takich rozmiarach. Poza tym muszą to być obiekty fizyczne bo odbijają światło słoneczne.
  • 0



#8

astro.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, tyle ze te obiekty sa ogromne, skoro w tak duzej odleglosci prezentowane sa w takich rozmiarach. Poza tym muszą to być obiekty fizyczne bo odbijają światło słoneczne.

Euricide, teraz już wiem że taki z ciebie poszukiwacz prawdy, jak prawdą jest co tu wypisujesz. Ludzie nie dajcie się zwariować, ten lejwoda robi was w konia kiedy tylko chce i wiem że wytnie tego posta, bo już mi jednego dzisiaj wyciął. Pokazuje besczelnie fotke gwiazdy z satelity SOHO i nazywa ją statkiem RA. Jesteście zgrają oszustów.
  • 0

#9

pawki.
  • Postów: 214
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgraja oszustów to siedzi w białym domu ;)
  • 0

#10

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawy obiekt, i duży, musi być ogromny jak na nasze warunki. Czy nie wygląda od z takie odległości na klasyczny dosyć spodek? Takie mam wrażenie; czy one jednak są również takie duże ... ?
  • 0

#11

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Według tego tłumaczenia to ma być symbol Nibiru i Boga RA (skrzydlata planeta) - znaczy pojazd w takim kształcie :

"One of the most spectacular of the SunCruiser* images yet, this massive Ra ship is extremely noticeable - displaying itself on another day made up of the sacred Nine's, and displaying itself like the ancient images associated with those of the Winged Niburu."

Ale ja nie mam określonego zdania co do tego "zjawiska" ...
  • 0



#12

berniaki.
  • Postów: 91
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe co to jest :smile:
  • -1

#13

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie sie najbardziej podobal rzeczowy komentarz milosnika astronomii dotyczący naszego forum i tego tematu :)

źródło

Euricide, teraz już wiem że taki z ciebie poszukiwacz prawdy, jak prawdą jest co tu wypisujesz. Ludzie nie dajcie się zwariować, ten lejwoda robi was w konia kiedy tylko chce i wiem że wytnie tego posta, bo już mi jednego dzisiaj wyciął. Pokazuje besczelnie fotke gwiazdy z satelity SOHO i nazywa ją statkiem RA. Jesteście zgrają oszustów.


hmmm ale skad te nerwy? Najpierw zacznij czytac znaki interpunkcyjne np "?", potem przegladnij zrodla tematu a na koniec wyjasnij dokladniej coz to za tajemnicza "gwiazda"
  • 0



#14

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pokazuje besczelnie fotke gwiazdy z satelity SOHO i nazywa ją statkiem RA.

Wszystko ladnie wszystko pieknie tylko skoro to gwiazda to czemu NASA kombinuje ze to zlom kosmiczny jest. Jakby to gwiazda byla to by chyba powiedzieli ze gwiazda a nie sciemniali (bo po co?)

czuby porąbane

nie wiem czemu ale to okresleni bardzo mnie rozbawilo :lol :
  • 0

#15

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ciekawy obiekt, myśle, że wartoby mu się bliżej przyjrzeć :P

A co do komentarza astro i tego kolesia od cytatu zapodanego przez Euriego, to aż szkoda słów... bo widać, że my jesteśmy czubkkami, ale jakby tak poszukać w necie for, to się znajdą fora o tematyce daleko bardziej absurdalnej niż to co tu jest, a jednak nikt o jego użytkonikach złego słowa nei powie :P szkoda słow...
  • -1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych