Skocz do zawartości


Zdjęcie

Piktogramy a maszyna HAARP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1

BlacKSmitH.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich!

Obejrzałem sporo filmów na różne tematy i przeczytałem mnóstwo artykułów na temat kręgów zbożowych... ale również na temat maszyny zwanej HAARP. To co napiszę to czysta teoria, ale wszystko na tym świecie zaczyna się od teorii. Zanim ktokolwiek powie 'bzdura, niemożliwe' itp niech uważnie przeczyta moje wypociny.

Uważam, że piktogramy są fascynujące i niezbadane. Niektórzy sądzą, że robią to Obcy, a niektórzy, że ludzie. Moja opinia od pewnego czasu jest 50/50. Jeśli robią to ludzie to na pewno nie za pomocą własnych nóg i prostych przyrządów do ugniatania łanów. Być może robią to ludzie, ale za pomocą skomplikowanej maszyny typu HAARP.

HAARP (ang. High Frequency Active Auroral Research Program) – program wojskowych badań naukowych prowadzonych wspólnie przez US Air Force, US Navy i DARPA. Celem projektu jest, według słów jego twórców:

'zrozumienie, symulowanie i kontrola procesów zachodzących w jonosferze, które mogą mieć wpływ na działanie systemów komunikacji i nadzoru elektronicznego.' (wikipedia)

Dołączona grafika

Uwagę moją zwrócił fakt trzęsień ziemii w Chinach i 200 innych miejscach na świecie w tym samym tygodniu.
Czytałem, że Chiny podejrzewają USA o wywołanie tą maszyną trzęsień ziemii na ich terenie. Inne kraje ponoć były straszone przez USA takimi zamachami, ale to inna historia...
Maszyna Haarp wysyła wiązkę fal w jonosferę, które po odbiciu wprowadzają w rezonans różne rzeczy nawet na drugim końcu świata, w zależności od kąta wysłania wiązki. Można ponoć wywołać tą maszyną trzęsienia ziemii, tsunami, burze, wichry, trąby powietrzne itp itd. Poza tym maszyna jest w stanie wywołać zorzę polarną w każdym zakątku świata (zdjęcia z Chin na 30 minut przed trzęsieniem ziemii)

Tutaj film z YouTube : KLIK

Na myśl mi przyszła jedna rzecz: a może można modulować tak te fale (szablon, modulator) aby odciskały wzór w połaciach zbóż? Jest to równie nierealne jak drukarka i skaner przed 50-ma laty. Każda materia ma swoją częstotliwość rezonansu, więc zboże na pewno też. Zauważcie w jaki sposób zginane są łodygi - bez pęknięć.
Zboża zazwyczaj są ułożone koliście lub na zakładkę.

Drugim 'podpadającym' faktem jest brak występowania piktogramów w pobliżu maszyny (zbyt mały kąt wysyłania wiązki mógłby ją uszkodzić?)

Następny fakt to niezwykły piktogram z alienem i dyskiem na którym zawarte są informacje w ASCII. ASCII to amerykański standard.

Dołączona grafika

ASCII [aski] (ang. American Standard Code for Information Interchange) - 7-bitowy kod przyporządkowujący liczby z zakresu 0-127 literom (alfabetu angielskiego), cyfrom, znakom przestankowym i innym symbolom oraz poleceniom sterującym. (wikipedia)

Dlaczego akurat w tym standardzie a nie innym?
Co o tym myślicie? Proszę o wnoszące cokolwiek do tematu wypowiedzi, a nie typu "ja nie wierzę" itp.
To nie kwestia wiary tylko teoria oparta na dostępnych w sieci informacjach.

Pozdrawiam!
  • 0

#2

IO.
  • Postów: 256
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Poza tym maszyna jest w stanie wywołać zorzę polarną w każdym zakątku świata (zdjęcia z Chin na 30 minut przed trzęsieniem ziemii)

Tutaj film z YouTube : KLIK

Primo to nie żadna zorza polarna.
Secundo było to już kilkakrotnie mówione - to łuk okołohoryzontalny (ang. circumhorizontal arc).

Następny fakt to niezwykły piktogram z alienem i dyskiem na którym zawarte są informacje w ASCII. ASCII to amerykański standard.

Nie taki znowu amerykański - prawda, że Amerykanie go stworzyli, ale jest używany na całym świecie. Właśnie piszesz w jednym z jego rozszerzeń.

To nie kwestia wiary tylko teoria oparta na dostępnych w sieci informacjach.

Informacjach, którym można wierzyć lub nie.

Tyle z mojej strony, pozdrawiam.
  • 0

#3

BlacKSmitH.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziękuję za odpowiedź.

Nie taki znowu amerykański - prawda, że amerykanie go stworzyli, ale jest używany na całym świecie. Właśnie piszesz w jednym z jego rozszerzeń.


Wiem, ale dlaczego informacja została napisana właśnie po angielsku (amerykańsku) a nie w jednym z rozszerzeń ASCII np... polsku?
  • 0

#4

IO.
  • Postów: 256
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@up
No to jest już mocniejszy argument ;) . Myśle, że dlatego, bo jest

od XX wieku najczęściej używanym językiem w kontaktach międzynarodowych


  • 0

#5

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co do HAARP... Nie ma w opisach tego urządzenia nic co mogłoby nas skłaniać ku takim teoriom. Wiązka ta nie jest wiązką lasera, który mógłby mieć tak szeroki wachlarz zastosowań. Nie może jednocześnie "ugniatać" piktogramów, podgrzewać ich od spodu itd. Taki system byłby łatwo wykrywalny nawet przez proste urządzenia elektroniczne.

W obrębie działania tych "fal" występowały by ogromne zakłócenia sprzętu domowego itp. Wiązka zawierająca w sobie tyle informacji "do przesłania" i wykonania musi posiadać sporą siłę (co za tym idzie, dużą siłę oddziaływania)

Zauważcie w jaki sposób zginane są łodygi - bez pęknięć.

Wiele razy udowodnione już było, że człowiek także potrafi ugniatać zboże w taki sposób, nawet przy użyciu prymitywnych urządzeń.

Drugim 'podpadającym' faktem jest brak występowania piktogramów w pobliżu maszyny (zbyt mały kąt wysyłania wiązki mógłby ją uszkodzić?)

A komu chciałoby się robić piktogramy w miejscu tak zalesionym i z dala od cywilizacji? a gdzie rozgłos?

Szczerze mówiąc bardziej przychylny byłbym do teorii o Blue Beam, niż HAARP ;)
  • 0



#6

BlacKSmitH.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do HAARP... Nie ma w opisach tego urządzenia nic co mogłoby nas skłaniać ku takim teoriom.


Wg. tego co napisałeś to zawsze i każde państwo szczegółowo opisuje swą broń i udostępnia plany budowy...

musi posiadać sporą siłę (co za tym idzie, dużą siłę oddziaływania)


Tutaj filmik określający moc maszyny w miliardach watt
  • 0

#7

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Skoro Stany Zjednoczone nie publikują wszystkich danych (według Ciebie i zapewne nie tylko...) to kto tym wszystkim ludziom "szukającym prawdy" każe wymyślać własne "dane techniczne"? aby ukazać manipulacje ludźmi przez rząd? ;)

Wole opierać się na oficjalnych danych, a nie na bajkach wymyślanych przez ludzi.

O HAARP czytałem także na stronie głównej, a nie z filmików na YouTube etc.

http://www.haarp.ala...haarp/tech.html

http://www.haarp.ala...haarp/diag.html

I wiadomo, że całkowita siła jaką mogą skumulować generatory nie może być przesyłana wiązkami laserowymi lub podobnymi.

Człowiek po prostu za mało zna informacji o tej konstrukcji i to dlatego powstaje tyle teorii na jej temat. Poczekamy zobaczymy.
  • 0



#8

rapel.
  • Postów: 43
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może oni nawet coś kombinują w tym kierunku, ale naprawdę trudno byłoby "ukryć" takie działanie ponieważ czułość dzisiejszych urządzeń pomiarowych jest tak duża że można by bez trudu wyłapać taki ładunek energii.

A gdyby się kiedyś "wydało" że maczali paluchy w tych trzęsieniach ziemi, to pewnie udało im sie poskładać i udoskonalić ten sławny promień śmierci Tesli heh. ;)
  • 0

#9

BlacKSmitH.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wole opierać się na oficjalnych danych, a nie na bajkach wymyślanych przez ludzi


Troszeczkę kuriozalne być modem takiego forum...
Wg. 'oficjalnych danych' a nie 'bajek wymyślanych przez ludzi' to forum nie ma racji bytu.
:)

To, że nie wierzę w zjawiska paranormalne nie jest jakimkolwiek powodem na to, iż mam się tu nie udzielać. Uwielbiam czytać artykuły tej kategorii, a więc dlaczego mam nie działać na rzecz forum? Trochę obiektywizmu proszę ;) . Nie cała treść tego portalu jest wymysłem ludzi pokroju słynnego Fenixa etc. Nie mam powodów także zmieniać swojego nastawienia do ludzi którzy wierzą w to co głoszą. Zmiana rangi nie zmieni mojego sposobu myślenia, o to się nie martw. Wypocin na temat sceptyków Ci u nas dostatek :) - Cashpoint
  • 0

#10

BlacKSmitH.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odbiegając od tematu a nawiązując do samej treści piktogramu.
Co sądzicie o tym skojarzeniu?

Dołączona grafika
  • 0

#11

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to trochę na siłę... To przypadkiem nie jego palec?
  • 0

#12

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Maszyna Haarp wysyła wiązkę fal w jonosferę, które po odbiciu wprowadzają w rezonans różne rzeczy nawet na drugim końcu świata, w zależności od kąta wysłania wiązki. Można ponoć wywołać tą maszyną trzęsienia ziemii,
tsunami, burze, wichry, trąby powietrzne itp itd.

probujesz nam tu wmowic ze przy pomocy gigantycznej konstrukcji zlozonej z wielkich anten amerykanie wytwarzaja superspojne wiazki energii potem odbijaja je od zjonizowanej czesci atmosfery wystepujacej na wyskosco 50-60 km i ciagnacej sie do wysokosci 1000km i wraca ona w stanie idealnym tysiace kilometrow dalej i robi smieszne wzorki na polach !!?

sorki ale twoj pomysl jest zbyt paranormalny nawet jak na to forum :)

gdyby w jonosferze umiescic najdokladniejsze zwierciadlo jakie czlowiek potrafi wykonac i przy jego pomocy odbic najspojniejsza wiazke energii jaka czlowiek jest w stanie wytworzyc to niestety nie uda sie przy jej pomocy odwzorowac takiego obrazka tysiace kilometrow dalej... a co dopiero od jonosfery
  • 0

#13

BlacKSmitH.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

probujesz nam tu wmowic


Nie próbuję niczego nikomu wmówić - czytasz bez zrozumienia.
  • 0

#14

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odbiegając od tematu a nawiązując do samej treści piktogramu.
Co sądzicie o tym skojarzeniu?

ja sądzę to że ci ludzie którzy to zrobili wpadli na to samo co Ty :D

w ogóle pomysł śmieszny, jak poczytasz jeszcze o energii PSI i Psiballach to pewnie połączysz i te bzdury z kręgami w zbożu...
  • 0

#15

skrzydlaty hipopotam.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uważam, że piktogramy są fascynujące i niezbadane. Niektórzy sądzą, że robią to Obcy, a niektórzy, że ludzie. Moja opinia od pewnego czasu jest 50/50. Jeśli robią to ludzie to na pewno nie za pomocą własnych nóg i prostych przyrządów do ugniatania łanów. Być może robią to ludzie, ale za pomocą skomplikowanej maszyny typu HAARP.


Nie wiem czy ten filmik juz tu chodzil, ale jego wyjasnienie powstawania kregów zbozowych jest interesujace. Jak sie okazuje ludzie tego nie robia.


http://www.youtube.c...feature=related
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych