Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liczba 23 i 13


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#76

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kurde widze że na tym forum poruszamy praktycznie wszystkie sprawy, Dedisz musisz walczyc bo jak kazde uzaleznienie to nas niszczy.
  • 0

#77

Dedisz.
  • Postów: 130
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prubuje i prubuje ale nie dale rady czasami mam takie ataki że musze, no cóż wcześnie zacząłem, jeśli dobrze pamiętam to w 2 kl podstawówki. Dobra starczy wracamy do tematu głównego.
  • 0

#78

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak na boku to sądze że jesteś zakompleksionym 12latkiem i próbujesz zabłysnąć na forum jaki to fajny jesteś ale nie ważne ;]

no w każdym razie numerologia to numerologia ;] na świecie jest pewnie wiele wiele osób u których w dacie urodzenia występuje 13 albo 23 :]
  • 0

#79

Mystiqe.
  • Postów: 140
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zbiegow okolicznosci jest wiele, sam swojego czasu napisalem temat o numerach zwiazanych z wybuchem 3-ej wojny swiatowej, ale numerlogia jakos mnie nie przekonuje... To co sie stanie, to sie stanie, a to co sie mialo stac juz sie wydarzylo. Przyszlosc jest niezmienna, nie mozna jej kontrolowac, bo sie nie zdazyla. A ktos kto nad daje proroctwa, ktorych i tak nie mozemy odczytac musi byc stukniety ;p
  • 0

#80

Wizjoner2.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie zapominaj, ze piatek 13 to dzien pechowy, w ogole 13 jest pechowa, ale sadze ze to wszystko przygotowal kosciol, zeby wszystko mialo zwiazek z 13, maja jakis w tym cel


13 jest pechowa dla tych którzy chcą w to wierzyć.
Kiedyś też tak myślałem. 13go zawsze coś. Albo spóźniłem się do pracy albo coś nie wyszło.
Powiedziałem sobie kiedyś: DOŚĆ! 13 nie jest pechowa! To bzdura! Jest właśnie szczęśliwą liczbą!

No i cóż. Wierzcie lub nie ale odtąd 13go mam zawsze dobre dni...
  • 0

#81

Żaku.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie 13 nie jest pechowa :) Urodziłem się 13 sierpnia.
  • 0

#82

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja 13 pokłóciłem się z najlepszy kolegą i resztą klasy (przypadkowo), ale już sie pogodziliśmy.Nie jestem przesądny, ale coś w tym jest :roll:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych