Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odgłosy przyprawiające o ciarki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#1

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Do założenia tego tematu natchnął mnie fakt, że usłyszałam dziś odgłos ostrzenia noża i momentalnie przeszły mnie ciarki.
Jak wiadomo - ludzie różnie reagują na wszelkie odgłosy, jak choćby słynne skrzypienie kredy, rysowanie sztućcami po talerzach (uch, nie wspominając o wrażeniach dotykowych - polizanie kartki, bądź dotknięcie jej mokrymi palcami jest przeokropne jak dla mnie) i Bóg wie jakie jeszcze. Dlatego chciałam zapytać, co Was, drodzy Użytkownicy przyprawia o pojawienie się na waszym ciele ciarek? No i jakie odgłosy są dla Was najbardziej obrzydliwe? :]

#2

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Najgorszy z najgorszych to odgłos przesuwania plastikowej linijki (krawędzią) po blacie ławki szkolnej. Ten pisk jest straszny! Na samą myśl jeży mi się włos na karku. Z wrażeń dotykowych okropne jest dla mnie chwytanie mokrej tubki pasty do zębów :D



#3

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdecydowanie odgłos tartego po szkle styropianu :omfg:

Z dotyku to nie cierpię mieć suchych rak takich z gliny albo z zachniętego błota <brrr>

#4

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja się trzęsę jak ktoś kroi karton bądź styropian. :<

#5

Izdeb.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O, jasne, że przyprawia, tym bardziej, że ostatnio odkryłem u siebie nadwrażliwość słuchową (albo to znów moje schizy). Najgorsze? - Zgrzytanie zębami, kreta, mlaskanie ( xD ), kruszenie styropianu itp. Więc nic szczególnego. Na samą myśl o niektórych dźwiękach bolą mnie zęby :]

#6

Metal Soldier.
  • Postów: 110
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie to ścieranie tablicy suchą gąbką. Albo jak ktoś po trójwymiarowych krążkach z chipsów trze paznokciem...

A z wrażeń dotykowych to nienawidzę trzymać kredy w ręce.

#7

Demigod.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie cierpię uczucia, jakie towarzyszy dotykaniu i przewracaniu takich śliskich, grubych kartek stosowanych w niektórych książkach. Poza tym sam tego dźwięk jest okropny. Brrr...

#8

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Na mnie tam żadne kredy, pazury po tablicy tudzież skrzypienia innego rodzaju nie działają. Jedyne, czym możecie mnie obezwładnić i to na dowolną chwilę jest pocieranie o siebie STYROPIANU. Ciary, gorzki smak w ustach to objawy, które są zdolne przeistoczyć się w prawdziwą histerię!

EDYCJA: O, jeszcze mi się przypomnialo, że koleżanka nie utrzyma w ręce loda na drewnianym patyku. Jego dotyk powoduje u niej dreszcze. heh Judas to przez Dodę nasunęło mi się to skojarzenie ;D



#9

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chichot Dody. Z dotykowych czasami ogólnie dotyk.

#10

.:p!nkola:..
  • Postów: 66
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie okropnym dzwiękiem jest zgniatanie folii bąbelkowej, jak ktoś się bawi kawałkiem folii w ręce to muszę opuścić pomieszczenie bo inaczej mam wrażenie że mózg mi pęknie jak te bąbelki. Mam to od dziecka.

A z wrażeń dotykowo-smakowych to nie znoszę lizania znaczków pocztowych! Zawsze ktoś musi to robić za mnie bo jak tylko wyobrażę sobie smak znaczka, to mnie skręca.

x]

#11

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja jakoś nie mam takich strachów przed dźwiękami.


Ostrzenie np noża to muzyka dla mych uszu :D



#12

Azyl.
  • Postów: 142
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Strasznie irytujące dla mnie jest pocieranie paznokciami o ścianę, dla mnie jest to tortura.

Każdy inny dźwięk zniosę byleby nie te paznokcie ...

A przerażający dźwięk to wiater, który słychać w starych domach ... ;)

#13

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Steropian oczywiscie i jak ktos diamentem tnie szybe to tez jest wkurzajace.

#14

rapel.
  • Postów: 43
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do dźwięków to chyba niema takiego który byłby dla mnie "nieprzyjemny" ale z dotykowych to nienawidzę dotykać nieoheblowanych desek i suchych rąk jak ktoś już napisał z wyschniętej gliny.

#15

dendryt44.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dla mnie najokropniejszym dźwiękiem przyprawiającym mnie o dreszcze jest "pstrykanie kości" :P
okropne..


a z dotykowych to hmm...ogólnie dotyk przez osoby których nie znam, nienawidzę tego. :)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych