Skocz do zawartości


Zdjęcie

A moze po prostu umieramy i nie ma nic?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
319 odpowiedzi w tym temacie

#316

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ty dobre to :mrgreen: nie zła teoria, ale kwestia świadomości nadal jest zagadką. No chyba, że np. mój ojciec i matka dali mi życie, ja dam życie kolejnemu potomkowi, moi rodzice umrą i będą reinkarnować w ciało dziecka, mojego dziecka - a ja np. mogę teraz być kolejnym wcieleniem swojej prababci, albo ojcem mojego ojca :lol
  • 0

#317

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wszystko możliwe :) Ale najpierw trzeba zbadać DNA a nie nazywać wszystko śmieciowym jak to robią naukowcy :P W naturze nie ma śmieci, wszystko ma swoje miejsce, sens i cel.
  • 0

#318

navajo88.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ponti zgadzam się z tobą !!!!! jest jedno tylko ale ty wierzysz w boga ,a ja nie !!!! i tutaj jest pomiędzy nami różnica,ale co do całości twoich przemyśleń to tak po śmierci niema nic ,,,bo jeżeli przestajemy istnieć fizycznie to następuje koniec wszystkiego ,czasu pszeszczeni i świadomości ,nie ma nawet pustki i na to nie ma nawet określenia ,bo nawet jak powiemy że jest tylko pustka !!! a to by oznaczało jedno że istnieje coś !!!
Po prostu umieramy i po 5 ciu minutach zaczyna się nasz rozkład naszego ciała i tyle !!!!!!
  • 0

#319

stupidkid.
  • Postów: 146
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Im bardziej rozwija się nauka, a świat i życie obdzierane są z mistyczności - nawet moje nadzieje marnieją i spłycają się. No, często zastanawiam się czy po śmierci nie ma po prostu nic. To prawdopodobne, szczególnie, że wszelkie elementy paranormalne są od razu miażdżone, 'wyjaśniane', wszelkie wątpliwości są rozwiewane przez ludzi, dla których w życiu liczy się jedynie logika i rozsądek. Przez cały ten bałagan, przez jednostki 'światłe' ('Nie wierzę w nic innego, niż nauka i fakty!'), 'wielkie' i tak dalej, wiara w ogóle traci na wartości. Nie wiem. Czasem czuję dziwny żal, że umrę i nie spotka mnie potem nic. Chciałabym, żeby było inaczej, ale wtedy od razu mam przed oczami Wszechświat, wszelkie promy kosmiczne, gromadki badaczy w fartuchach, rubryczki w gazetach z coraz to nowszymi odkryciami, bla, bla, bla. Wtf, kiedy ja zgubiłam coś takiego jak 'wyobraźnia' i 'nadzieja' (ale w tych prawdziwych, czystych, dziecięcych znaczeniach) 'oO?
  • 0

#320

navajo88.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

stupidki ,ale nik ci nie zabrania mieć swoich marzeń !!!!! .To są twoje marzenia 8)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych