Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zamknięty wątek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#16

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy ktoś w to co napiszę uwierzy czy nie , nie o to chodzi.
Amerykańska bliżej nieokreślona Agencja naukowo-badawcza

3.7 Użytkownicy proszeni są o zamieszczenie tematów traktujących o konkretnym problemie. Zbyt ogólne tematy typu "Czy wierzysz w ufo" mogą być edytowane, przesuwane lub usuwane przez moderatorów.
3.9 Jeżeli zamieszczasz nowy temat, to w założeniu, że chcesz się czymś podzielić. Nowe tematy, które nie zawierają żadnego wprowadzenia do dyskusji są zamykane.
7.4 Zabronione są wszelkiego typu prowokacje; wątki lub wpisy wprowadzające w błąd w sposób celowy lub zamierzony.

Wpadasz na forum, zakładasz temat o bliżej nieokreślonej agencji, która rzekomo umie czytać w myślach nie podając żadnych konkretów, twierdzisz, że nie masz żadnych dowodów, a więc temat ten nie może być potraktowany inaczej niż prowokacja. Temat został zamknięty nie tylko z powodu tych punktów regulaminu, ale także z powodu braku tematu do dyskusji. Wpisy, które na pewno pojawiły by się w tym temacie wyglądałyby mniej więcej tak:

Wierzę ci na 100%

ściemniasz

nie byłaby to rzeczowa dyskusja, a jedynie nabijalnia postów.



#17

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Na Ufo mamy dowody filmy zdjecia relacje światków wiec to porównanie jest całkiem nie trafione :mrgreen:

#18

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wpadasz na forum, zakładasz temat o bliżej nieokreślonej agencji, która rzekomo umie czytać w myślach nie podając żadnych konkretów, twierdzisz, że nie masz żadnych dowodów, a więc temat ten nie może być potraktowany inaczej niż prowokacja.


Oczywiście pozostałe 99,999% tematów ma potwierdzenie w wiarygodnych i naukowych dowodach :mrgreen: A nasi smodzi nie potrafią czytać w myślach zakładając że temat będzie prowokacją ?



#19

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oczywiście pozostałe 99,999% tematów ma potwierdzenie w wiarygodnych i naukowych dowodach

Oczywiście, że nie wszystkie, ale mają chociaż założenia, które można obalić wiarygodnymi naukowymi dowodami, tutaj takich brak.

A nasi smodzi nie potrafią czytać w myślach zakładając że temat będzie prowokacją ?

Nie smodzi, a ja zamknąłem ten temat, więc proszę nie obwiniaj o wszystko Bogu ducha winnych super moderatorów.
nie czytamy w myślach, ale korzystając z doświadczeń z wcześniejszymi, podobnymi, prowokacyjnymi tematami jesteśmy w stanie przewidzieć rozwój dyskusji. Lepiej zapobiegać, niż później karać ostrzeżeniami.



#20

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tatik uważałem cie za rozsądnego unsera o czym mielismy rozmawiac w tamtym temacie? żadnych faktów ja tez moge załozyc temat ze widze w około agentów z marsa i chce z kims o tym porozmawiac ludzie nie dajmy sie zwariowac!

#21

US AGENCY.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy ktoś w to co napiszę uwierzy czy nie , nie o to chodzi.
Amerykańska bliżej nieokreślona Agencja naukowo-badawcza

3.7 Użytkownicy proszeni są o zamieszczenie tematów traktujących o konkretnym problemie. Zbyt ogólne tematy typu "Czy wierzysz w ufo" mogą być edytowane, przesuwane lub usuwane przez moderatorów.
3.9 Jeżeli zamieszczasz nowy temat, to w założeniu, że chcesz się czymś podzielić. Nowe tematy, które nie zawierają żadnego wprowadzenia do dyskusji są zamykane.
7.4 Zabronione są wszelkiego typu prowokacje; wątki lub wpisy wprowadzające w błąd w sposób celowy lub zamierzony.

Wpadasz na forum, zakładasz temat o bliżej nieokreślonej agencji, która rzekomo umie czytać w myślach nie podając żadnych konkretów, twierdzisz, że nie masz żadnych dowodów, a więc temat ten nie może być potraktowany inaczej niż prowokacja. Temat został zamknięty nie tylko z powodu tych punktów regulaminu, ale także z powodu braku tematu do dyskusji. Wpisy, które na pewno pojawiły by się w tym temacie wyglądałyby mniej więcej tak:

Wierzę ci na 100%

ściemniasz

nie byłaby to rzeczowa dyskusja, a jedynie nabijalnia postów.

Wpadam na forum.Poprostu się zarejestrowałem w celu założenia tematu.Bliżej nieokreślona agencja.Kto dysponuje taką technologią,wiedzą.mocą obliczeniową ,że potrafi odgadnąc o czym myśli ktoś w danej chwili.Nie potrafię skonkretyzować.Takie możliwości posiada tylko supermocarstwo.Tematem do dyskusji jest fakt ,że na terenie Polski jest przeprowadzany tajny projekt naukowo badawczy .Wpisy wprowadzające w błąd w sposób celowy lub zamierzony.Czyli ,że ja uskuteczniam bujdę na resorach?Dowody ,nie mam dowodów.Myślę ,że na dzisiaj starczy.Jeśli nie zakną tego forum to jeszcze sie pojawię.Będę próbował udowadniać ,ale będzie ciężko.

#22

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Akurat tutaj muszę pochwalić Pit'a za decyzję, bardzo dobrze zrobił, ale jak zwykle ludziom to nie odpowiada.

#23

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Panie agencie a od kogo posiada pan informacje o takiej organizacji?

#24

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przedstawiasz tylko jakąś historyjkę bez ładu i składu i żadnych dowodów. Spamtematy nie maja racji bytu.

Nic dodać, nic ująć.

Równie dobrze ktoś inny może założyć temat, że jakaś tajna agencja skonstruowała urządzenie pozwalające, nie wiem, przeglądać zawartość twojego żołądka.

Założyłeś temat, piszesz o czytaniu w myślach, ale nic więcej. Zero informacji o agencji (to, że jest tajemnicza i bliżej nieokreślona to żadne info), że "genialna broń dla wojska" itp itd, ale nic więcej. Zero informacji o samym urządzeniu, piszesz tylko, że jest, i kropka...



#25

Leniek.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

według mnie ten uzytkownik - świeżak tylko się upokarza i obniża swoją reputacje, złota malina IMO


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych