Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mike - bezgłowy kurczak


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#46

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem. To nie były tlyko nerwy, koleś źle uderzył i Mike stracił tylko część mózgu...
  • 0

#47

Szert.
  • Postów: 59
  • Tematów: 23
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1. Ranne zwierze w śród kur? Buhahahaha. Ja mam duże podwórko, trawkę, Kórnik i… Kury xD Jedzą z ręki, przychodzą na zawołanie, znają sztuczki (tak tak, jak się je parę godzin przetrzyma bez jedzenia, dla swojego ulubionego robaka zrobią wszystko ;) )
Wielokrotnie widziałam, jak kura, trochę skaleczona (o kamień, otarła się o mur itp.) zostawała zadziobywana na śmierć (Czasem udaje mi się je uratować ;) ). Kury są bardziej mięso niż roślino żerne. Wyczulone na krew, brrr.
2. Zjedzenie jajka nie jest aborcją pół mózgu (ehm…). Jajko ze sklepu, nie jest zapłodnione (brak plemnika= z tego NIE będzie kurczaka) Ja robiłam eksperymenty, zostawiałam jajka w kurniku, ale kury ich nie wysiadują. Tylko wiosną, 1 góra 2 kury wysiadują, a tak, jajko gnije. Latem, jesienią, zimą, żadna kura nie zacznie wysiadywać. I to jest aborcja? Uratowanie jajka przed gniciem?
  • 1

#48

Noone.
  • Postów: 27
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Codziennie o świcie usiłował zapiać, co dzwiękiem przypominało bulgot. Dość często dusił się on swoim śluzem, który był usuwany za pomocą
strzykawki.


Słodkie ^^, haha. Tylko szkoda że zmarł w dość głupi sposób ('bo nie zabrali strzykawki', co to za wytłumaczenie ?)
Swoją drogą jego pan zapewne się nie spodziewał że zarobi na nim tyle kasy. =]
  • 0

#49

Lionix.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

aha, fajne, ale stare xP


btw. ja też kiedyś widziałem, jak dziadek "CIACH"...miałem z 5 lat, i to byl szok, ze kurczak zamiast upasc i dead, to nagle DŻERONIMOŁ!!! I RURA!!! przez podwórko O.O psychodeliczne wspomnienia

z 50 metrów przebiegł zanim padł O.O :o :o
  • 0

#50

Flix.
  • Postów: 71
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe jak ten kurczak myślał bez swojego ptasiego móżdżka :mrgreen: .
BTW: Jakby człowiekowi odciąć głowę podobnie jak temu kurczakowi ciekawe jakie by miał IQ hahahaha
  • 0

#51

Carlos19.
  • Postów: 33
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkoda mi biedaka. Męczył się przez te 18 miesięcy z połową mózgu... myślę, że lepiej byłoby go dobić, ponieważ mniej by cierpiał. Współczucie dla biedaka [*][*]
  • 1

#52

Musha.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

możliwe że nic nie czuł bo w końcu nie miał całego mózgu :mrgreen: .ale jeszcze dziwniejsze że nie umarł przez jakieś zakażenie... :o O_o :o
  • 0

#53

Carlos19.
  • Postów: 33
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może czuł, może nie... ale i tak szkoda biedaka... może i kura, ale też ma uczucia i rozum... Gdyby gość trafił celnie, kurczak skończyłby na stole. Mam nadzieję, że nic nie czuł, gdy stracił głowę (połowę) Smutne to :(
  • 0

#54

dominator03.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

biedny kurczak... :< a właściciel to skończony idiota, odrąbie mu głowę, a później się nad nim lituje. :o patologia...
  • 0

#55

Zielona Małpa.
  • Postów: 135
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zdarza się, czasem po obcięciu głowy kura nadal rusza dziobem i otwiera oczy, niekiedy nawet macha skrzydłami i mówi "cześć"
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych