Skocz do zawartości


Zdjęcie

Warszawa :: 29 czerwca 08 :: 23:55 - 00:25


  • Please log in to reply
64 replies to this topic

#1

inCa.
  • Postów: 27
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzisiaj w nocy widziałam (mniej więcej nad Śródmieściem - Krakowskie Przedmieście) min. 8 dużych, pulsujących obiektów - pomarańczowych kul, które dosłownie BEZSZELESTNIE! tańczyły na niebie! Przelatywały ze strony Tarchomina-Pragi w kierunku Mokotowa. Robiły zwroty, niektóre nagle znikały, niektóre przelatywały z prędkością... ogromną, po prostu wszytko co chcielibyście zobaczyć widząc ufo. Bajkaaa!
Patrząc na to przyszła mi jedna myśl: dla mnie dowodem na istnienie noli są nagrania Martina Stubsa (Secret Nasa Transmissions), to wyglądało coś jak Tether! tylko ich było ok. 8 i robiły zwroty!

Napisałam w temacie 23:55 - 00:25, gdyż po pierwszej obserwacji tych min. 8 obiektów, które zniknęły, jeden szybko śmignął z powrotem w stronę Tarchomina i po paru minutach wracał sam do "reszty" wolno przelatując tuż nad budynkami przy Placu Piłsudskiego.

Niesamowite, wyszliśmy z mężem na Plac Piłsudskiego, wręcz go goniliśmy, i co ciekawe, byliśmy sami: godzina 00:10 a wokół nikogo, żadnego świadka, który też mógłby spojrzeć w górę i powiedzieć "Ja też to widzę!". Jak wszystko zniknęło, a to z za rogu wyszło dwóch chłopaczków, zaraz gdzieś od ulicy Niecałej wyszła cała grupa ludzi, a to z Parku Saskiego wyszło znowu kilku chłopaczków, taka manifestacja "ufo" a oni nic nie widzieli.

Wiem jedno to nie były samoloty, żadne race, okno mieliśmy otwarte, więc wykluczam wszelkie odbicia od szyby, po za tym widzieliśmy je na własne oczy.

Po prostu kosmos!

To była wg mnie wielka obserwacja ufo, ONI CHCIELI, żeby ich zobaczyć, tylko tak mało ludzi patrzy w niebo...
  • 0

#2

Alibebe.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

napisz jak wygladały , niedawno tez widzialem w warszawie tanczace na niebie kilka "ufo" a okazalo sie ze to reflektory swiecily po niebie , po chmurach

nie wiem po co
  • 0

#3

inCa.
  • Postów: 27
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

napisz jak wygladały , niedawno tez widzialem w warszawie tanczace na niebie kilka "ufo" a okazalo sie ze to reflektory swiecily po niebie , po chmurach

nie wiem po co



to nie były reflektory, mieszkam w wawie od urodzenia i wiele razy widziałam reflektory, które też nie wiem po co w czasie jakiś imprez latają "po chmurkach".

to były jakby światełka - ogniki (tylko nie te Begerowej ;p ) pulsujące, większe i mniejsze, jakby iskry, po prostu pomarańczowe kule światła.

w ciągu 24h wrzucę film, który nagraliśmy kamerą JVC HD (ze statywu) z okna!

Alibebe: zobaczysz jak wyglądały :)
  • 0

#4

earth2057.
  • Postów: 213
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czekam na filmik. Bardziej to będzie wiarygodne niż na przykład zdjęcie. Ktoś już mówił o tych obiektach zdaje się że wczoraj.
  • 0

#5

Konradzik.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż ja myślę że to były Balony Meteorologiczne przywiązane do Wenus :)
A tak na serio czekamy na filmik:)
Pozdrawiam
Konradzik
  • 0

#6

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja wierzę, też widziałem coś takiego jakiś rok temu, nad bródnem. Ciekawe co to mogło być.
  • 0

#7

uduchoviony.
  • Postów: 128
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to wyglądało coś jak Tether!


to były jakby światełka - ogniki (tylko nie te Begerowej ;p ) pulsujące, większe i mniejsze, jakby iskry, po prostu pomarańczowe kule światła.


Zaraz, to w końcu jak to wyglądało?
  • 0

#8

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Skoro masz filmik, to cudnie. Gdy mówisz 'tańczyły', co masz na myśli? Tworzyły jakieś grupy, figury czy coś w ty stylu, czy po prostu tak sobie krążyły?
  • 0

#9

Vorlon.
  • Postów: 140
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to były świetliki które wleciały w opary gazu błotnego a działo to się dodatkowo na tle planety wenus i roju meteorytów. prawdopodobnie jeszcze do lądowania podchodził jakiś samolot i przez pomyłkę wystrzelił flary antyrakietowe. zresztą film to pewnie fake :D no kiedy go umieścisz? :)
  • 0

#10

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Vorlon, jeszcze filmu nie widziałeś a już zakładasz że fake.
Daj se spokój lepiej.
  • 0



#11

duchy_pustkowi.
  • Postów: 42
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kule światła występują nad warszawą dosyć często - przewijają się nawet w warszawskich legendach miejskich - są to kule zjonizowanego gazu występujące przed frontami burzowymi - ostatni raz nawiedziły wawe tuż przed głównym uderzeniem orkanu kiryl.
  • 0

#12

earth2057.
  • Postów: 213
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co wy w tej Warszawie macie że tak te światła się pojawiają. Czemu nad moją "piękną" Goliną jest tylko Smog z pobliskiej elektrowni hehheh :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0

#13

Xion80.
  • Postów: 53
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kamera HD jak by nie było jest droga, ale nagrywany obraz taką kamerą jest naprawdę świetny, pewnie będzie widać wiele szczegółów. Ja osobiście też widziałem 2 razy kule które przelatywały wysoko na niebie, ale nie miałem wtedy aparatu przy sobie, jak by nie było mały pech, ale liczę na to, że jeszcze uda mi się zrobić taką fotkę Nol-a, skoro 2 razy widziałem lecące kule w tym samym miejscu, to może i zobaczę 3 raz, ale będę miał przy sobie aparat :)
  • 0

#14

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Duchu skoro kule pojawiają się przed burzą to czemu tak często nie pojawiają się np. w Toruniu tylko w Warszawie akurat?
Hmm to z jednej strony ciekawe, w ostatnim czasie na obszarze Warszawy jest coraz więcej obserwacji, podobnych do opisanej powyżej.
  • 0

#15

inCa.
  • Postów: 27
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dobra, mam filmy, starałam się uzyskać jak najlepszą jakość.

nie udało nam się sfilmować wszystkich 8 obiektów, ale mamy jednego :)

wrzuciłam filmy na youtuba, ale jakość jest marna...
http://pl.youtube.co...h?v=O9_ehF-PBAo
http://pl.youtube.co...h?v=41qvudctwfE (ok. 20s)

dlatego daję tu linki do plików .wmv - są po prostu lepszej jakości
http://rapidshare.co.../ufoo1.wmv.html
http://rapidshare.co.../ufoo2.wmv.html

zauważyłam jedno, że zdjęcia lub filmy zrobione "ufo", które fruwało nad Warszawą, były zrobione głównie w noce bezchmurne, czyli wtedy kiedy widać bardzo dobrze gwiazdy i w czasie kiedy jest przerwa w przelotach (nad danym terenem) samolotów pasażerskich, na pewno nie pojawiają się przed burzą :P

hm.. może to te same?? robiły kolejny rekonesans po wawce...
http://deser.gazeta....ytelniczki.html
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych