Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywiad z Thomasem Edwinem Castello - rzekomym pracownikiem ochrony w bazie Dulce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

#76

AndiDVB.
  • Postów: 118
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

skoro pracowal w tajnym osrodku o najwyrzszym stopniu tajnosci to co nie wszczepili mu czipa????

bo chyba jasne jest ze takie cos powinno byc przy dzisiejszej technice namierzania zeby wrazie czego takich uciekinierow latwo namierzyc

a on nic nie wpomnial o tej technologi a przeciez niby obcy maja to do namierzania uprowadzonych
  • 0

#77

Ferdynand.
  • Postów: 143
  • Tematów: 38
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na taki film byłbym skłonny wydać każdy banknocik :)
  • 0

#78

yater1.
  • Postów: 47
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakaś naciągana ta historia i zdeczko nie spójna. No ale cóż bez fizycznych dowodów ciężko cosik wnioskować. Codzienne na świecie giną ludzie w nie wyjaśniony sposób. Porwania też mogą być wyjaśnieniem, przy czym dużo częściej gdzieś się znajdują żywi lub chociaż zwłoki. Nie wydaje mi się, aby komuś się chciało na tak masowa skalę pozorować wypadki i morderstwa itp.

A to, że ludziom takim jak ten człowiek zdarzają się wypadki tez mogą być zbiegiem okoliczności, czymś w rodzaju samosprawdzającej się przepowiedni. Czyli coraz bardziej myślą, że są śledzeni tym coraz bardziej szukają śmierci.

Większość teorii spiskowych wcześniej, czy też później wychodzi na powierzchnię. Jakoś coraz trudniej jest mi wierzyć, aby w dzisiejszym globalnym świecie dało się coś urywać. Zwłaszcza jeżeli chodzi o USA która na całym świecie ma wielu wrogów, nie tylko arabskiego pochodzenia, które chętnie by skompromitowały ten kraj ujawniając tajne informacje. A należy zauważyć, że wojna wywiadów to jest najdłużej trwająca wojna w historii świata.

Co do teorii stworzenia ludzi przez obcych. Jakoś nie bardzo mi ona pasuje. Jeżeli tak by było to juz dawno byśmy wiedzieli o naszych stwórcach lub inne rasy walczyły by o ziemię i to tam gdzie będą mieli najmniej zniszczeń swojej planety czyli tutaj u nas.

Bardziej skłaniam się do teorii ewolucji i to bez wykluczenia istnienia Boga czy też innych bogów. Jednak nie wykluczam, że kiedyś obcy odwiedzali Ziemian. Przecież ludzie dawniej byli bliżej natury, było mniej strachu a więcej miłości tylko z czasem gdzieś to się zatraciło i obecnie to już tylko jednostki są w stanie nie poddać się komercjalizacji życia. W wielu przekazach jest mowa, że obcy przybywają w miłości itd. itp.
  • 0

#79

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Koleś widział rzeczy i zdarzenia które odbiorą wiarę w Boga każdemu biskupowi i zwykłemu wyznawcy chyba każdej wiary


Nie łączyłbym wiary w Boga z "pojęciem wiary" prezentowanym przez Kościół. W Boga można wierzyć i jednocześnie nie być np. katolikiem. Druga sprawa - jeśli faktycznie widział takie cuda to pewnie bardzo chce wierzyć, że jest Bóg ponad tym ziemskim piekłem - jedyna nadzieja.
  • 0



#80

Lachon.
  • Postów: 53
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Koleś widział rzeczy i zdarzenia które odbiorą wiarę w Boga każdemu biskupowi i zwykłemu wyznawcy chyba każdej wiary



A skąd wiemy że Bóg istnieje ? Tego nie wiem nikt a jeżeli wie to z oczywiście z biblii, w której nie wszystko musi być prawdą. Moim zdaniem to co powiedział ten człowiek o tych bazach to prawda. Ludzie kiedyś nie wiedzieli , że
będą latać tak teraz ludzie nie wierzą w istnienie tej bazy a okaże się iż ona istnieje na prawdę.
  • 0

#81

Harvey.
  • Postów: 77
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Matko jakie farmazony. Czytając to na przemian śmiałem się do rozpuku i było mi żal tych, którzy w to wierzą...
  • 0

#82 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Matko jakie farmazony. Czytając to na przemian śmiałem się do rozpuku i było mi żal tych, którzy w to wierzą...


Jeśli tak sądzisz to po co rejestrowałeś się na tym forum.Przecież wszystko może tu być jak to powiedziałeś farmazonem.
  • 0

#83

yater1.
  • Postów: 47
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli tak sądzisz to po co rejestrowałeś się na tym forum.Przecież wszystko może tu być jak to powiedziałeś farmazonem.



A ty wierzysz we wszystko co jest napisane na tym forum.
Człowiek jest mało wiarygodny bo pląta się w swoich zeznaniach.

Chociaż skoro potrafisz porównać wiarę w Boga ze słabiutkim filmem sci-fi no to dla ciebie każdy farmazon jest wiarygodny. No cóż twój wybór, tak samo jak wybór sceptyków do logowania się na tego typu forach.
  • 0

#84 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie we wszystko ale jednoznacznie nie można stwierdzić że ten człowiek kłamał.Jedni uwierzą drudzy nie.Lecz w każdej opowieści jest ziarenko prawdy.Choć to jego poglądy więc szanuje to ale tym samym przekreśla on coś co może aczkolwiek nie musi okazać się prawdą.
  • 0

#85

morte.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja zaś wierzę Panu Edwinowi, myślę że faktycznie szarzy, muszą mieć jakieś kolonie na naszej "blękitnej planecie". No bo każdemu inteligentnemu człowiekowi musi nasunąć się wniosek-a gdzie lądują?
Pozdrawiam młody ufolog amator ;)
  • 0

#86

Harvey.
  • Postów: 77
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na tym forum jest też wiele interesujących rzeczy i nie tylko na temat UFO, więc nawet jak ktoś jest najbardziej sceptycznie nastawiony to ma tutaj co czytać.

Natomiast ten niby wywiad to jest jawne nabijanie się z inteligencji czytelnika. Tak mi się teraz przypomniał ten gość (nie pamiętam nazwiska), co się niby często spotykał z obcymi i nawet jakieś zabawki-lasery pokazywał. Trochę powagi ludzie, nie wierzcie w każde brednie, jakie przeczytanie. Z tą bazą Dulce to jest tak, że praktycznie w internecie tylko można o niej przeczytać, bo tak naprawdę nie ma o niej żadnych sensownych informacji - jeden fake filmik i jakieś żałosne "dokumenty". Więc jak można sensownie rozmawiać o czymś na istnienie czego dowodem jest jedynie wywiad z jakimś facetem? nawet nie wiadomo czy on istnieje. Temat UFO jest bardzo interesujący, nawet fascynujący, ale to co tutaj czytam tylko mnie śmieszy. Właśnie dzięki czemuś takiemu temat UFO jest przez większość osób traktowany z uśmiechem na twarzy. Poza tym zastanawia mnie skąd ta teoria ma tyle wyznawców, skoro w ogóle nie ma najmniejszych dowodów na jej potwierdzenie?
  • 0

#87 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Czemu ma tyle wyznawców zapewne dlatego ze jest ciekawa może bardzo kontrowersyjna co do swojej prawdziwości ale jednak ciekawa.Natomiast na dobrą sprawę czy na istnienie UFO też są jakieś sensowne dowody.Pewnie tak [obiekty,dokumenty] ale co do prawdziwości tych relacji również większość osób ma ogromne zastrzeżenia.Także nadal nie wykluczam że historia Castello jest prawdziwa.
  • 0

#88

Ilidian.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie dziwie się dlaczego w internecie jest tak mało o Dulce, być może pewne osoby nie chcą aby te informacje były szeroko dostępne.
Możliwe że jakaś grupa ludzi którzy specjalizują się w zatajaniu i dezinformacji pracuje w sieci w celu ukrycia tych informacji?

Pomyślmy logicznie.
  • 0

#89 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

445 książek, 322 filmów, 247 000 stron - po wklepaniu "dulce ufo"...
Rzeczywiście cisza jak makiem zasiał.
A do sceptyków - edukacja nie boli. nerwowym śmiechem nie zmienicie rzeczywistości, która jest trochę inna niż mydlana opera serwowana przez TV...
Pozdrawiam
  • 0

#90

thewake.
  • Postów: 218
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Radoslaw ma racje :) nie bierzcie tego czym was karmia w tv :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych