Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stonehenge


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
109 odpowiedzi w tym temacie

#61

Frank Rijkard.
  • Postów: 81
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

na pewno nie odkryjemy tego laseru bo to ,,oni'' nadali nam nauke pozostaje nam tylko czekać aż kopsną nam taki laser -.- W końcu po co sie męczyć i tak nam nie wyjdzie a skoro nasi przyjaciele z drugiej ziemi sa nam zyczliwi więc na pewno dadzą nam kiedys taki laserek.Po drugie na bank nie znajdzie sie kolo który kopiąc przy sfinksie nie wzbudizłby sensacji bo od razu by go zgarneli i zostąłby oskarżony o dewastacje zabytków.A żeby pozwolić sobie na kopanie przy Sfinksie potrzeba kasy a kto ma kase już odpada bo bedzie mu zależało na rozgłosie jak coś odkryje.Po trzecie nie rozumiem tego najpierw jest kwestia że nie może być to koleś któremu zależy na kasiorce a później że trzeba opublikować to w mediach jedno drugie wyklucza bo jak to opublikują znajda sie tacy któzy za kaske zrobią wszystko a więc i pójdą kopać przy sfinsie.Po czwarte jest taki kawałek :

P. Czy bezpiecznie jest wejść do tej komnaty?
L. Tak.
P. Gdyby ktoś wszedł, czy grozi mu coś?
L. Tak.

No to w końcu bezpieczne czy niebezpieczne??Po piąte:

P. Czy zostały w tym pomieszczeniu jakieś bogactwa, naczynia?
L. Nie.
P. Czy ktoś został?
L. Tylko zwłoki Faraona.

Następnie

L. Pod Piramidą jest król Cheops.
P. Pod Piramidą? Skąd się tam wziął?
L. Tam jest pochowany.
P. Kapłan też jest tam pochowany. Dlaczego on się tam znalazł?
L. Tak sobie tego życzyli aniołowie.

No to w końcu został ktoś czy nie??

Relacja pani Lucyny bynajmniej mi wydaje sie troszke dziwna no ale każdy ma prawo do swojego zdania
  • 0

#62

Frank Rijkard.
  • Postów: 81
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie ja rzucilem to hasło :D poprostu interpretuje zamieszczone tu informacje.Nie moja wina że akurat ta wizja pani Lcuyny została tu przedstawiona
  • 0

#63 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Frank przeczytaj wszystkie 56 sesji to potem pogadamy.

jakbys znal tresc dalszych sesji to wiedzialbys ze te same pytania byly zadawane pozniej w inny sposob i okazuje sie ze Lucyna miala na mysli:

jes bezpieczne dla ludzi o szczerych sercach i jest niebezpieczne dla ludzi nieodpowiednich.

jesli nie poznasz calosci projektu to takie czepianie nic Ci nie pomoze.
  • 0

#64

Frank Rijkard.
  • Postów: 81
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak na marginesie nie interesuje mnie projekt Cheops a skoro już zamieściłeś tu ową sesje mogłes zamieści linki do tych 56 innych to moze bym przeczytał chociaż wątpie żebym znalazł czas i checi i żebym był aż taki wytrwały.Wtedy oczywiscie bym sie nie udzielał.Rozmawialiśmy na temat Stonehenge a ty przytoczyłes inforamcje z Egiptu.Wykorzystąłęs informacje twoje prawo jednka wykorzystałęs niepełny zbiór fascynujących wizji pani Lucyny a ja zadaje pytania do tej jednej wizji to juz moje prawo.Nie mam zamiaru czytać owych 56 incydentów z kolorowego życia pani Lucyny i wybacz ale rozmawialiśmy o budowlach znajdujących się w Anglii a nie Egipcie.Jeżeli znajdziesz wizje pani Lucyny i owa wizja bedzie odpowiadała temu tematowi to wtedy możesz umieszczać chętnie przeczytam.
  • 0

#65 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak  na marginesie nie interesuje mnie projekt Cheops a skoro już zamieściłeś tu ową sesje mogłes zamieści linki do tych 56 innych to moze bym przeczytał chociaż wątpie żebym znalazł czas i checi i żebym był aż taki wytrwały.Wtedy oczywiscie bym sie nie udzielał.Rozmawialiśmy na temat Stonehenge a ty przytoczyłes inforamcje z Egiptu.Wykorzystąłęs informacje twoje prawo jednka wykorzystałęs niepełny zbiór fascynujących wizji pani Lucyny a ja zadaje pytania do tej jednej wizji to juz moje prawo.Nie mam zamiaru czytać owych 56 incydentów z kolorowego życia pani Lucyny i wybacz ale rozmawialiśmy o budowlach znajdujących się w Anglii a nie Egipcie.Jeżeli znajdziesz wizje pani Lucyny i owa wizja bedzie odpowiadała temu tematowi to wtedy możesz umieszczać chętnie przeczytam.


to nie sa jej fascynacje.to sie nazywa regresja hipnotyczna.

www.projekt-cheops.com tu znajdziesz je wszystkie.

P.S Twoj post jasno Cie okreslil.Nie zamierzam z Toba dyskutowac.
Skoro nie chcesz zapoznac sie z tematem bo nie przetrwasz to po cholere sie wypowiadasz?
  • 0

#66

Frank Rijkard.
  • Postów: 81
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy zauważyłes ale temat brzmi Stonehenge a nie Projekt Cheops
  • 0

#67 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

co za roznica w Twoim przypadku jak i tak pewnie nie zglebiasz zadnych tematow?

Posty o tym swiadcza.
  • 0

#68

Frank Rijkard.
  • Postów: 81
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz racje niestety nie zgłębiam tematów i odkryć Pani Lucyny :lol :

Skoro sam się przyznajesz do nieznajomości tematu to po co dyskutujesz? Warn - NHolokaust
  • 0

#69 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Pytanie: czy na tym forum warna dostaja tylko sceptycy? ;) Czy jesli wierzacy smieje sie nam w zywe oczy - to moderacja tego nie widzi? Szukacie spiskow - a sami je tworzycie, smiejecie sie z ludzi, ktorzy nie widza, a przymykacie oko gdzie Wam pasuje. Nie jest to w porzadku - szczegolnie ze strony moderacji - ktora powinna byc nad wyraz bezstronna.

A za zdanie: Masz racje niestety nie zgłębiam tematów i odkryć Pani Lucyny - warn wedlug mnie to juz po prostu przesada.

Rozumiem slowa admina:

Jesli komentujesz to znasz cały wątek
jeśli nie znasz to daje warna

... tylko, ze pani lucyna nie byla tematem tego watku. Za co wiec warn? Za lola na koncu? Dziwie sie, ze niektorzy uzytkownicy - moga za jedno zdanie dostac warna - a inni za ciagle wysmiewanie sie - nie zostaja ukarani ani razu. Czy jest jakis specjalny topik, gdzie mozna to zagadnienie obgadac? Nie chce uderzac do amidnistracji - bo pewnie niewiele by to dalo - jednak chcialbym o tym porozmawiac - nie zasmiecajac tematu.


ja tam moge dostac warna, mnie nie zalezy.
Tylko czy nie uwazasz za stosowne zaznajomienie sie doglebne w temacie zanim padnie wypowiedz? widisz tem pan ktory dostal warna stosuje taktyke zaczepna bez znajomosci tematow. wiec nie rozumiem zdziwienia.

Offtop offtopem ale takie zagrywki sa chyba troche nie na miejscu.
  • 0

#70

sceptyczny.
  • Postów: 173
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja tam moge dostac warna, mnie nie zalezy.



Nie chodzilo mi konkretnie o Ciebie - ale ten temat juz wyjasnilem z kim trzeba - wiec bez OT prosze ;)
  • 0

#71

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

:offtop: Dobra panowie, koniec offtopa, wracajmy do tematu!
  • 0



#72

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Stonehenge - Google Earth - by =[dj_cinex]=


Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Użytkownik +..... edytował ten post 20.04.2008 - 22:57

  • 0



#73

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Stonehange sie chyba pisze ^^ Poprostu megality na kujawach u nas też coś podobnego jest to sie nazywa... jakto sie nazywało... kurhany? czy jakoś tak nie pamietam bo mam skleroze :(
  • 0

#74

cinix.
  • Postów: 129
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm faktycznie bardzo tajemnicze jest pochodzenie tych kamieni...
nie mam żadnej koncepcji,jak narazie.

ale z bliska to wygląda..tak niepozornie jakoś :/jakieś takie maławe.
I ogólnie cały klimat tego miejsca poszedł się myć,bo łazi tam pełno turystów,budki z pamiątkami itp.

ehh :wall:
  • 0

#75

Nickcave.
  • Postów: 55
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najnowsze odkrycia archeologiczne ukazują jak mało wiemy o starożytnych cywilizacjach.


Dołączona grafika
W Amazonii na trawiastym wzgórzu odkryto 127 skalnych bloków celowo ustawionych w kształcie korony o średnicy ok. 30 m. Największy z bloków ma 3 m wysokości i co najciekawsze – naukowcy znów twierdzą, że było to dawne obserwatorium astronomiczne. Cień jednego z kamieni, wbitego w grunt pod pewnym kątem, znika w najkrótszym dniu roku czyli 21 grudnia. Z dodatkowych znalezisk w tym rejonie (skorupy starych naczyń) naukowcy oszacowali wiek obserwatorium na co najmniej 2 tysiące lat, może jednak być ono starsze bo naukowcy nie przeprowadzili jeszcze dokładnego datowania węglem radioaktywnym. Na razie trwa tam pora deszczowa, ale archeolodzy mają powrócić w sierpniu i wówczas wiadomo będzie więcej.Wtedy o tym poinformujemy. Odkrycie dowodzi, że prekolumbijskie społeczności Indian, w tym rdzennych mieszkańców Amazonii były znacznie bardziej rozwinięte niż się do tej pory wydawało. Takie sugestie były już zresztą wcześniej zgłaszane. Nie dalej niż miesiąc temu w Peru, na północ od Limy odkryto najstarsze obserwatorium astronomiczne na zachodniej półkuli – krąg kamieni niewątpliwie związanych ze wschodem i zachodem Słońca w dniu 21 grudnia, liczący sobie ok. 4200 lat.


Tekst: Fundacja NAUTILUS
Źródło:
Polskie Radio, LiveScience

Użytkownik +..... edytował ten post 20.04.2008 - 22:58

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych