Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koniec malzenstwa jakie znamy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
132 odpowiedzi w tym temacie

#121

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co byś zrobił/a gdyby twoje dziecko oznajmiło ci iż jest homoseksualne?


Wyrzuciłabym je z domu. Swoją drogą, nigdy nie czytałaś o tym, jak homoseksualiści poddali się leczeniu i żyją w NORMALNYCH związkach?


A wiesz na czym to leczenie polega?
Podłączyli by twoje dziecko do prądu i pokazywali by mu zdjęcia tej samej płci gdyby się podniecił porazili by go.Mogą też twojemu dziecku stymulować wymioty gdyby się podnieciło fotografią osobnik tej samej płci.
Chciałbyś aby twoje dziecko przeżyło takie coś tylko dlatego że jest w mniejszość?
Tylko dlatego że jest inne niż większość społeczeństwa.
A może dlatego że cię to obrzydza?Z takich powodów wydałbyś własne dziecko w ręce ludzi którzy by je razili prądem!?


Rażenie prądem? Stymulowanie wymiotów? Ahahahahahaha a za dużo sf to się nie naoglądałaś? Też mi coś.


TAK, toczysz walkę z wiatrakami, bo normalne społeczeństwo NIE MOŻE zostać podporządkowane mniejszości. Tak już jest w naturze, że mniejszy podporządkowuje się większemu i nie widzę powodów (prócz tej zgniłej tolerancji), dla którego mielibyśmy komukolwiek nadawać przywileje z racji tego, że są odmieńcami.

I tak btw, czy oprócz Wikipedii nie masz żadnego innego źródła? Bo widzę, że to Twoje główne źródło wiedzy, a ja sobie od pewnego czasu zbieram różne ciekawe rzeczy na zapas, gdy przytrafi się rozmowa z kimś takim jak Ty.

Chciałabym na marginesie dodać, że ja również parę lat temu byłam 'wielką bojowniczką o wolność dla homoseksualistów', na szczęście wyprostowałam ten chory pogląd.




Tak rażenie prądem i stymulowanie wymiotów.Niestety.Wpisz np. w Google terapia reparatywna.
Bądź skorzystaj z tego linka:http://pl.wikipedia.org/wiki/Terapia_reparatywna

Tak Mango korzystam z Wikipedii bo to jedna z najbardziej rozbudowany/najobszerniejszych/dostępnych encyklopedii w internecie.Oczywiście mogłabym szukać w innych ale wydaje mi się że wiki jest najlepsza.
Wiesz chciałabym zobaczyć twoje źródło informacji.Bo jedynie napisałaś że geje mają od 100 do iluś partnerów i nawet nie poparłaś to Wikipedią.

No to przecież ze mną rozmawiasz użyj tych "zapasów" a może nie są jeszcze pełne.W takim razie rozumiem i przepraszam.

A co do zmiany twojego myślenia:Wielka obrończyni homoseksualistów a potem największy wróg.To zwykłe zachowanie dojrzewającej nastolatki.W tym wieku nastolatki często zmieniają poglądy nawet bardzo radykalnie. :)

Tak toczę tę walkę ale...homoseksualiści też ją toczą i odnoszą sukcesy.I te sukcesy niedługo będą widoczne i w Polsce.Życzę ci aby taki odmieniec kiedyś leczył cie w szpitalu.Lub przekazywał twojemu ZDROWEMU(no bo przecież wyrzuciłabyś z domu chore-według ciebie) dziecku wiedzę.Bądź załatwił ci kredyt w baku lub w jakiś inny sposób ułatwi ci życie nawet jeśli tego nie będziesz wiedziała.Bo homoseksualiści są wszędzie.W każdym zawodzie i w każdej profesji.

I proszę niech na to pytanie nie odpowiadają nastolatki bo jeszcze nie macie pojęcia o miłości macierzyńskiej.Bądź w ogóle o miłość.Owa nie pozwoliła by wam wyrzucić dziecko z domu tylko dlatego że jest inne niż większość.




Co do postu Trajana który jest cholernie długi więc odpisanie na niego zajmie mi trochę czasu.Mam nadzieję że go przeczytasz mimo mojej dialektyki. :)

#122

RainbowBeing.
  • Postów: 66
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem gejem;] a to czy według kogoś tam jestem chory czy nie i tak niczego w moim życiu przecież nie zmienia:) Żyje normalnie a to, że wole facetów nie laski to już nie moja wina ale nie każdy lubi to samo i to cała filozofia. Nie wiem tylko skąd te całe nagonki, że homo jest zły zrobi Ci krzywde i jeszcze zgwałci Twoje dziecko:D To na miare stada zwierząt, które odmiennych tępią. Ale ok przecież cywilizacja upadnie jak zakocham sie w facecie :D

#123

silence.
  • Postów: 97
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli moje dziecko powiedziało by mi że jest homoseksualne... Powiem szczerze, ciśnienie by mi mocno podskoczyło. Przez kilka godzin nie byłbym w stanie racjonalnie ustosunkować się do zaistniałej sytuacji, lecz gdy już by minął okres "burzy" w głowie to starałbym się dostosować do nowej sytuacji. Oczywiście starałbym się jeszcze uzmysłowić dziecku, czy aby na pewno wie o czym mówi. Ale nie ma takiej opcji, że miałbym się kogoś wyrzec z tego powodu, czy wyrzucać z domu(nie pomyślałbym o tym!). Na ile bym mógł to bym pomógł...

Kontynuując moją historyjkę: Na dziewiczej planecie lądują tylko geje, albo lesbijki i co wtedy? Tutaj już znam odpowiedź ;)

Ale muszę przyznać, temat ten jest "wybuchowy" i bardzo potrzebny :)

#124

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale muszę przyznać, temat ten jest "wybuchowy" i bardzo potrzebny :)

Zastanawiam się tylko czy to właściwe forum na takie tematy ;) . Jakoś nie widzę nic paranormalnego w tym ,że komuś podobają się osoby tej samej płci. Choć może faktycznie, dla wielu to zjawisko niewyjaśnione.



#125

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Cóż Ana, to jest HydePark a temat ten jest tak samo paranormalny jak ten o Euro2008 ;)



#126

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Cher, nastolatki nie siedzą zazwyczaj po uszy zakopane w tematach dotyczących rzeczy, które doprowadzają ich do rozstroju nerwowego, tylko po to, żeby udowodnić choć jednej osobie jak to wszystko wygląda, żeby poznała problem nie tylko od strony która przymuje wszystko takim jakim jest, bez żadnego przemyślenia. W modzie jest tolerancja i ktoś może sobie mówić, że do homoseksualistów nic nie ma, ale gdyby tacy mu za ścianą zamieszkali, to nie byłby specjalnie szczęśliwy.
Nauczcie się tolerować to, że są ludzie, którzy niespecjalnie darzą sympatią ludzi o odmiennej orientacji seksualnej. Równie dobrze mogłabym wszcząć walkę o to, że ludzie z nadwagą i otyli są dyskryminowani w miejscach pracy i czuję się osobiście urażona tym faktem, bo ktoś pewnego dnia może mi powiedzieć: 'pani dziękujemy, pani jest za gruba'. Ale nie robię tego, bo nie widzę takiej potrzeby. Umarłabym ze wstydu, gdyby ktoś nagle wpadł na pomysł, że otyłych należy przyjmować do pracy tylko dlatego, że są otyli, no i firma może dostać za to dotacje z Unii i ja byłabym jednym z pracowników, którzy zostali przyjęci, bo tak się pracodawcy opłacało, bądź taki jest trend.

I jaki jest sens podawania Ci tu wszystkich źródeł? Mam zasypać posta kilkudziesięcioma linkami tylko po to, żebym dostała warna za offtop albo tylko po to, żeby udowodnić Ci, że je mam?
Wikipedia jak wiesz, jest redagowana przez ludzi (och, w tym pewnie homoseksualistów), więc nie dziw się, że i ona może ulegać trendom. Biorąc pod uwagę wszystko to, co napisał Trajan na ich temat (o głosowaniach itp.), kwestie dotyczące homoseksualizmu również mogą być poddane jakiejś tam stronniczości.

#127

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cher, nastolatki nie siedzą zazwyczaj po uszy zakopane w tematach dotyczących rzeczy, które doprowadzają ich do rozstroju nerwowego, tylko po to, żeby udowodnić choć jednej osobie jak to wszystko wygląda, żeby poznała problem nie tylko od strony która przymuje wszystko takim jakim jest, bez żadnego przemyślenia. W modzie jest tolerancja i ktoś może sobie mówić, że do homoseksualistów nic nie ma, ale gdyby tacy mu za ścianą zamieszkali, to nie byłby specjalnie szczęśliwy.
Nauczcie się tolerować to, że są ludzie, którzy niespecjalnie darzą sympatią ludzi o odmiennej orientacji seksualnej. Równie dobrze mogłabym wszcząć walkę o to, że ludzie z nadwagą i otyli są dyskryminowani w miejscach pracy i czuję się osobiście urażona tym faktem, bo ktoś pewnego dnia może mi powiedzieć: 'pani dziękujemy, pani jest za gruba'. Ale nie robię tego, bo nie widzę takiej potrzeby. Umarłabym ze wstydu, gdyby ktoś nagle wpadł na pomysł, że otyłych należy przyjmować do pracy tylko dlatego, że są otyli, no i firma może dostać za to dotacje z Unii i ja byłabym jednym z pracowników, którzy zostali przyjęci, bo tak się pracodawcy opłacało, bądź taki jest trend.

I jaki jest sens podawania Ci tu wszystkich źródeł? Mam zasypać posta kilkudziesięcioma linkami tylko po to, żebym dostała warna za offtop albo tylko po to, żeby udowodnić Ci, że je mam?
Wikipedia jak wiesz, jest redagowana przez ludzi (och, w tym pewnie homoseksualistów), więc nie dziw się, że i ona może ulegać trendom. Biorąc pod uwagę wszystko to, co napisał Trajan na ich temat (o głosowaniach itp.), kwestie dotyczące homoseksualizmu również mogą być poddane jakiejś tam stronniczości.


Masz rację jest moda na gejów i lesbijki.Rzadko można teraz spotkać komedię lub podobny gatunkowo film w którym główna bohaterka nie ma przyjaciela geja.Czy jest coś w tym złego?Zainteresowanie środowiskiem LGBT jest spowodowane ich ujawnianiem się i walką o równouprawnienie.Nic więc dziwnego że reżyserzy i scenarzyści wprowadzają nowy ciekawy wątek.Moda przejawia się także w wielu aspektach życia kulturowego.Moda jak moda kiedyś przeminie prawdopodobnie wtedy jak homoseksualizm będzie już całkowicie akceptowalny i uważany za coś naturalnego niczym się nie wyróżniającego.

Co do niechęci do sąsiadów gejów osoba mówiąca jedno a robiąca coś innego jest po prostu nieszczera.Moi rodzice mieszkają w bliskim sąsiedztwie z para lesbijek i nigdy jakoś nie narzekali.W przeciwieństwie do pary hetero która organizowała imprezy do 03.00 nad ranem.

Mango czy ja cie nie toleruje ze względu na to że nie darzysz sympatią homo?Nie.Gdybym cie nie tolerowała nie prowadziła bym z tobą dyskusji.

Tak otyli są dyskryminowani.
<a href="http://fakty.interia.pl/news/otyli-ameryka...w-pracy,1088639" target="_blank">http://fakty.interia.pl/news/otyli-ameryka...w-pracy,1088639</a>
Dziwię się że nie walczą o swoje prawa.Widocznie im to tak nie przeszkadza.Bo nikt nie może im odmówić możliwości pracy tylko dlatego że są otyli.

Ja także byłabym zażenowana gdyby ktoś przyjął mnie do pracy tylko dlatego iż jestem blondynką i może mieć z tego korzyści.Jednak nie miałabym nic przeciwko gdyby ktoś mnie przyjął z powodu moich kwalifikacji.Wątpię że gdziekolwiek jakiś pracodawca przyjął homo bez kwalifikacji tylko dlatego że taki jest.Nie spotkałam się z żadnym tekstem który opisywał dotacje z Unii dla firm w których jest homoseksualista.Gdybyś mogła kilka przytoczyć byłabym wdzięczna.

I nie chodzi mi o to abyś podawała wszystkie źródła.Tylko jak piszesz jakieś twierdzenie potwierdź jego rzetelność linkiem do źródła udowadniającego jego prawdziwość.Co do Wikipedii masz rację jest "źródłem wolnym" tworzonym przez internautów.Co wcale nie oznacza że jest błędna.Nie pisze ją grupa dzieci w wieku 11 lat ale osoby które rzeczywiście znają się na zagadnieniach które opisują(choć tego wiedzieć na pewno nie mogę).Lecz opisy w niej zawarte w prawie większości są zgodne z innymi źródłami.

#128

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Temat oczywiście wałkowany w 150 topicach na tym forum, no ale chętnie po raz kolejny przedstawie mój punkt widzenia.
Generalnie nie rozumiem czym się ludzie przeciwni związkom homoseksualnym oburzają? Czy Ci ludzie jakoś Wam szkodzą? Wszyscy chcemy przeżyć nasze życie godnie i w szczęściu, ale dlaczego chcecie zabierać prawo do radości ludziom o odmiennej orientacji seksualnej? Żyjmy, ale dajmy też żyć innym. To taki pewnego rodzaju strach przed czymś? Przed czym? Niektórzy mówią, że nasza cywilizacja UPADNIE przez to... Przecież homoseksualizm występuje w historii naszego świata od zarania dziejów! A jaki modny był w starożytnej Grecji! Osobiście jestem zwolennikiem również legalizacji adopcji przez związki homoseksualne! Badania dowodzą, że dziecko nie "odziedziczy" poprzez wychowanie orientacji seksualnej BO TO NIEMOŻLIWE! To jest uwarunkowane od momentu narodzenia! To nie jest też choroba, jak mówi większa część ciemnego społeczeństwa... I przestańcie mówić, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny! Ograniczacie się tymi definicjami, żyjecie otoczeni przez powrzucane do określonych worków fakty i nie potraficie otworzyć oczu. Tak powiem to dobitnie: pławicie się w tym żenującym, ciemnym i głupim konserwatyźmie! Co wam oni szkodzą, czemu tak bardzo zależy Wam na życiu w prostym, uporządkowanym i ograniczonym społeczeństwie? Dlaczego Wy macie prawo do życia w szczęściu, a oni nie? Wiele osób mówi tutaj o przetrwaniu gatunku, a tak naprawdę w żaden sposób związki homoseksualne nie zagrażają temu! To raptem parę procent ludzi. Parę procent które może zapewnić miłość odrzuconym przez "dobre rodziny" (dobre w sensie, że kobieta i mężczyzna, bo oczywiście to, że narkoman i alkoholiczka nieważne) i przygotować ich do życia w społeczeństwie. Czy to nie same plusy? Czy przez to nasza przyszłość nie będzie lepsza?

#129

TenebrosuS.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Generalnie nie rozumiem czym się ludzie przeciwni związkom homoseksualnym oburzają? Czy Ci ludzie jakoś Wam szkodzą? Wszyscy chcemy przeżyć nasze życie godnie i w szczęściu, ale dlaczego chcecie zabierać prawo do radości ludziom o odmiennej orientacji seksualnej? Żyjmy, ale dajmy też żyć innym. To taki pewnego rodzaju strach przed czymś? Przed czym?

Przecież nikt im nie zabrania mieszkać razem i spać w jednym łóżku. Nie wiem o co jest to halo, spadek można bez problemu załatwić testamentem.

Przecież homoseksualizm występuje w historii naszego świata od zarania dziejów! A jaki modny był w starożytnej Grecji!

W Grecji była dozwolona pederastia. Dwóch gejów przyłapanych razem było kamieniowanych na miejscu.

Osobiście jestem zwolennikiem również legalizacji adopcji przez związki homoseksualne! Badania dowodzą, że dziecko nie "odziedziczy" poprzez wychowanie orientacji seksualnej BO TO NIEMOŻLIWE! To jest uwarunkowane od momentu narodzenia!

A ja mogę Ci wskazać setkę badań, które twierdzą odwrotnie. Nawet jeśli, to ludzie z zespołem downa też się tacy rodzą, czy to znaczy, że nie są chorzy?

To nie jest też choroba, jak mówi większa część ciemnego społeczeństwa...

Każde odstępstwo od normy jest patologią. Choroba to pojęcie umowne, żeby nie wchodzić w pojęcia medyczne. Przy okazji pkt 7.6 dyskryminacja ze względu na poglądy i obrażanie.

Ograniczacie się tymi definicjami, żyjecie otoczeni przez powrzucane do określonych worków fakty i nie potraficie otworzyć oczu. Tak powiem to dobitnie: pławicie się w tym żenującym, ciemnym i głupim konserwatyźmie!

Polecam utwór, który jest idealną odpowiedzią.
http://www.sendspace.pl/file/g7s2GKdV/

Co wam oni szkodzą, czemu tak bardzo zależy Wam na życiu w prostym, uporządkowanym i ograniczonym społeczeństwie? Dlaczego Wy macie prawo do życia w szczęściu, a oni nie? Wiele osób mówi tutaj o przetrwaniu gatunku, a tak naprawdę w żaden sposób związki homoseksualne nie zagrażają temu! To raptem parę procent ludzi. Parę procent które może zapewnić miłość odrzuconym przez "dobre rodziny" (dobre w sensie, że kobieta i mężczyzna, bo oczywiście to, że narkoman i alkoholiczka nieważne) i przygotować ich do życia w społeczeństwie. Czy to nie same plusy? Czy przez to nasza przyszłość nie będzie lepsza?

Przeczytaj sobie długie posty Trajana, wiem, że czytanie tylu liter kogoś takiego jak ty boli, ale czasem trzeba.

#130

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

wiem, że czytanie tylu liter kogoś takiego jak ty boli, ale czasem trzeba.


Kim niby jesteś, że śmiesz się do mnie w taki sposób zwracać? Znasz mnie, że wysuwasz takie wnioski? Wątpię.

Co do postów Trajana: oczywiste, że się z nim nie zgadzam. W moim poście nawiązałem (rozumiesz to słowo?) do jego zdania które wybitnie mi się nie podoba:

Rodzina, której fundamentem jest mężczyzna i kobieta ma doczekać się potomstwa,

Również przedstawiłem w pełni moje odmienne poglądy co do jego teorii o "ślepych ogniwach".

#131

TenebrosuS.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kim niby jesteś, że śmiesz się do mnie w taki sposób zwracać? Znasz mnie, że wysuwasz takie wnioski? Wątpię.

Wystarczyło mi, że przeczytałem twoją wypowiedź, która była ewidentnie napisana bez przeczytania chociażby połowy tematu.

EOT
Dalsze wątpliwości na PM.

#132

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dalsze wątpliwości na PM.


Szkoda czasu na taką zabawę.
Powiem krótko tutaj, aby nikt nie miał żadnych wątpliwości: czytałem wszystko, nie odnosiłem się bezpośrednio do żadnej wypowiedzi bo po prostu podałem swoje ogólnikowe poglądy. Niczyje porównania do nekrofilii czy wyssane z palca dane statystyczne nie zmieniły mojego zdania na ten temat. Mniej więcej wszystko co chciałem skomentować skomentował za mnie judas666 (pozdrawiam) i pod jego postami podpisuję się trzema rękoma.

Swoją drogą, między innymi TUTAJ była podobna burzliwa dyskusja, nie wiem jaki jest sens prowadzenia dalej tego typu rozmów. Nikt nikogo nie przekona, zawsze kończy się na opluwaniu się nawzajem.

#133

Trajan.
  • Postów: 358
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Niektórzy mówią, że nasza cywilizacja UPADNIE przez to...

Chodzi o coś zupełnie innego. Homoseksualizm nie jest przyczyną upadku, chodzi o to, że afirmowanie homoseksualizmu i traktowanie go wbrew elementarnej logice jako "orientację seksualną" będącą normą i równoprawną z heteroseksualizmem jest objawem upadku cywilizacji. Objawem, a nie przyczyną, podobnie jak kaszel jest objawem choroby a nie przyczyną śmierci pacjenta. To co obecnie dzieje się z homoseksualistami jest po prostu jednym z wielu objawów wyzbywania się swojej tożsamości, swojej kultury i dorobku cywilizacji zachodu. Najzwyczajniej w świecie niszczymy system w jakim istniejemy poprzez stopniową destrukcję społeczeństwa, od rodziny, poprzez większe zbiorowości itd.

Zabawne, że powołujesz się na przykład Grecji, bo zarówno Grecja jak i później Rzym przerabiały w dobie swojego upadku to samo co dzieje się teraz u nas. Grecy borykali się z kryzysem demograficznym spowodowanym m. in. upowszechnieniem się homoseksualizmu. Widoczne to było szczególnie np. w Sparcie. Gdy greckie matki przestały rodzić dzieci los Greków był przypieczętowany, kilkaset lat później podobny scenariusz powtórzył się w Rzymie a teraz to samo dzieje się na naszych oczach.

Powoływanie się na przykład Grecki jest również ryzykowne z innego powodu w dobie wojującego feminizmu. Otóż grecki homoseksualizm miał również pewne podłoże ideologiczne, otóż uważali oni, że człowiek może kochać jedynie innego człowieka. A skoro człowiek może kochać jedynie człowieka, to takie pozbawione duszy stworzenie jak kobieta nie nadaje się do tego ażeby być obiektem uczuć... No nie wiem czy paniom taka wizja się podoba. A na dodatek rozpowszechniony w Grecji model homoseksualizmu, czyli związek pomiędzy mężczyzną a chłopcem, my dzisiaj nazywamy po imieniu - pedofilią.

I przestańcie mówić, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny!

Ja naprawdę nie wiem jak to wytłumaczyć jeszcze jaśniej. Otóż kiedyś ludzie spostrzegli, że kobieta i mężczyzna wiążą się ze sobą, wspólnie żyją, razem mieszkają i ten stan rzeczy nazwano małżeństwem. Tak jak krowę nazwano krową, księżyc księżycem, a drzewo drzewem. Taki a nie inny związek kobiety i mężczyzny jest małżeństwem. To nie jest problem zawartych w prawie definicji legalnych, które mogą być dowolnie debilne i absurdalne co się nierzadko zdarza (na gruncie prawa ma to zresztą jakiś sens, co nie znaczy, że owe absurdalne definicje należy stosować w życiu, definicje zawarte w ustawach z założenia są traktowane jako swoisty, odrębny język i tylko tam się je stosuje. Exemplum słynny przykład z przedwojennego prawa podatkowego w myśl którego rak jest rybą. :)

Możesz oczywiście nazwać małżeńśtwem związek kobiety z delfinem, czy mężczyzny z kozą, czy pralką. Możesz upierać się, że drzewo jest psem, a koń jest młotkiem. Możesz dowolną rzecz zdefiniować w dowolny sposób, ale jest to właśnie walka z własną tożsamością, walka z logiką i próba udowodnienia, że czarne jest białe.

Piszesz również, że nie zgadzasz się z następującą moją wypowiedzią: "rodzina, której fundamentem jest mężczyzna i kobieta ma doczekać się potomstwa". Jeżeli ludzkość ma przetrwać to muszą rodzić się dzieci, ale człowiek tym różni się od np. krokodyli, że nie wystarczy dziecka urodzić, trzeba je jeszcze wychować tak, ażeby było przygotowane do bycia kolejnym ogniwem w łańcuchu o jakim pisałem wcześniej. Dodajmy jeszcze, że musi być ono dobrze przygotowane do tej roli. Bo tak naprawdę po to istnieje popęd seksualny, żeby rodziły się dzieci... Jeżeli zaprzeczasz tym oczywistym faktom to usiłujesz wojować z biologią i przetrwaniem gatunku.

Niczyje porównania do nekrofilii

Pisałem o tym chyba dwa razy, szczegółowo wyjaśniłem co najmniej raz, że nie porównuje homoseksualizmu do nekrofilii a jedynie wskazuję, że logiczną konsekwencją założeń przyjętych przez tolerancjonistów musi być również uznanie nekrofilii za normę. Nie wierzę, ażeby ktoś kto to przeczytał naprawdę nie rozumiał co napisałem, trzeba mieć naprawdę w sobie wiele zaślepienia ideologicznego i dużo chęci, ażeby w tym co piszę dopatrywać się porównywania homoseksualizmu do nekrofilii.

czy wyssane z palca dane statystyczne

Jest dla mnie oczywiste, że jedynymi słusznymi, właściwymi i prawdziwymi danymi statystycznymi dysponuje szanowny Apophis_, a już na pewno takie dane statystyczne, które przeczą z góry przyjętym przez niego tezom na pewno są zafałszowane, zakłamane i wyssane z palca, to przecież elementarne Watsonie! :)

Reasumując Apophis_ jest kolejną osobą rzucającą na lewo i prawo wielokrotnie rozkładanymi na czynniki pierwsze i zbijanymi sofizmatami i banałami (czywiście nie wymagam przyjęcia do wiadomości argumentów zbijających, ale można by przecież przestać w kółko pisać te same teksty jak z ulotki partyjnej). Ma być tak jak on chce a kto twierdzi inaczej ten zły, wstrętny ciemnogród, któremu należy nawrzucać. A to było chyba najlepsze:

Tak powiem to dobitnie: pławicie się w tym żenującym, ciemnym i głupim konserwatyźmie! Co wam oni szkodzą, czemu tak bardzo zależy Wam na życiu w prostym, uporządkowanym i ograniczonym społeczeństwie? Dlaczego Wy macie prawo do życia w szczęściu, a oni nie?

Ale do powyższego już się przyzwyczaiłem natomiast takie teksty wyjątkowo mnie wkurzają:

dobre w sensie, że kobieta i mężczyzna, bo oczywiście to, że narkoman i alkoholiczka nieważne

Był taki okres w którym przewijały się takie obrzydliwe bzdury mające w czytelniku wyrobić przekonanie, że jedyną alternatywą dla dzieci prześladowanych przez tych wstrętnych, nienawistnych, brutalnych i okrutnych heteroseksualnych degeneratów którzy to są albo alkoholikami albo ćpunami jest adopcja przez zawsze kochające, trosklie pary homo. Potem ten wyjątkowo obrzydliwy i wystawiający osobie nim się posługującej jak najgorsze świadectwo zabieg jakoś przestał się pojawiać, a może to ja po prostu przestałem przeglądać żenujące forum onetu i gazety.pl?


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych