Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koniec malzenstwa jakie znamy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
132 odpowiedzi w tym temacie

#31

Mandy.
  • Postów: 26
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Levine opuściła tą część, w której około 1972 roku na Gay Rights Platform
wzywała do usunięcia prawnych ograniczeń wieku dopuszczających do
uprawiania seksu. Interesujące przeoczenie, szczególnie biorąc pod uwagę
fakt, że Levine pisała na rzecz obniżenia wieku dopuszczalnego do
uprawiania seksu między dziećmi a dorosłymi do 12 lat


OMFG. A co z konsekwencjami? Jakoś nie wyborażam sobie dwunastolatki z brzuchem. Dziecko mające dziecko.. to niepoważne.
Część rodziców przyjęło taki sposób wychowywania dzieci seksualnie. A potem dziwimy się, widząc na ulicy trzynastolatki w ciąży..

Co do małżeństw homoseksualnych jestem całkowicie za. Przecież to także ludzie, mają takie same prawa do miłości jak inni, więc na jakiej niby podstawie nie mogliby przypieczętować jej na kawałku papieru?

Małżeństwa pomiędzy zwietrzętami to już całkowity absurd, bez komentarza..

#32

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cher prawi kompletne bzdury. Jeszcze nie tak dawno temu walczono o małżeństwa i są, teraz walczy się o to by homoseksualiści wchodzili do szkół i nauczali siedmiolatków o nowej strukturze rodziny - tatuś synek tatuś - i podobnie się stanie. Za kilkanascie lat wystąpią zoofile o przyznanie im jakichś przywilejów - bo homoseksualiści i pedofile już mają, to oni czemuż by nie ?
Dlatego więc Cher nie warto przesuwać granicy tolerancji bo zbyt wielka otwartość to akcepacja do naszego środowiska najbardziej zdegenerowanych ludzkich instynktów, z którymi przecież należy walczyć, w obronie własnej zaatakować takie działania.

Ja do homoseksualistów nic nie mam, ale chore jest by nadawać im przywileje z tytułu orientacji - bo oni są homoseksualistami.



Nie chodzi o nadawanie im szczególnych praw ze względu na orientacje ale prawa takie jak dla każdego człowieka.
A co jest złego w tym homoseksualizmie...to ze nie mogą mieć dzieci?Zdegenerowanych ludzkich instynktów?To nie jst instynkt jak u zwierza...oni tak kochają i już nikomu krzywdy nie robią.

#33

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ważne by nie ulec homoseksualnej halabardzie bo naprawdę łatwo pochwalać te nowomodne wartości europejskie, gorzej troche rozróżnić co jest słuszniejsze i dlaczego. Jak to się mówi - ostatnio w modzie - its ok to be gay. :omfg: x(

Panno Cher prawa człowieka to oni mają. Inaczej żyli by na drzewach, naprawdę nierozumiem ich potrzeby wypełzania i nagłego domagania się rzeczy co najmniej dziwnych.

#34

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ważne by nie ulec homoseksualnej halabardzie bo naprawdę łatwo pochwalać te nowomodne wartości europejskie, gorzej troche rozróżnić co jest słuszniejsze i dlaczego. Jak to się mówi - ostatnio w modzie - its ok to be gay. :omfg: x(

Panno Cher prawa człowieka to oni mają. Inaczej żyli by na drzewach, naprawdę nierozumiem ich potrzeby wypełzania i nagłego domagania się rzeczy co najmniej dziwnych.



Ciekawe czy ty nie domagałbyś się prawa możliwości ożenienia się gdyby ci zabroniono?Hmmm wypełzania?...to nie robaki.

#35

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mówię głównie o skutkach, a ty o przyczynach co jest błędem.
Nikt tu nikomu nie zabrania, po prostu nie ma wzmianki w polskim prawie o związkach homoseksualnych więc się debatuje nad słusznością podtrzymania bądź nie, owych ustaw i przepisów.

Zawsze możesz wyjechać do Niemczech i wziąć ślub ze swoją wybranką. TEGO NIKT CI NIE ZABRANIA.
Tylko czy naprawdę chcemy robić cyrk w sumei z dość porządnego jeszcze kraju.

#36

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mówię głównie o skutkach, a ty o przyczynach co jest błędem.
Nikt tu nikomu nie zabrania, po prostu nie ma wzmianki w polskim prawie o związkach homoseksualnych więc się debatuje nad słusznością podtrzymania bądź nie, owych ustaw i przepisów.

Zawsze możesz wyjechać do Niemczech i wziąć ślub ze swoją wybranką. TEGO NIKT CI NIE ZABRANIA.
Tylko czy naprawdę chcemy robić cyrk w sumei z dość porządnego jeszcze kraju.



Zabawne...jak człowiek broni homoseksualistów to od razu się go do nich zalicza.Otóż nie jestem lesbijka.


A dlaczego muszą wyjeżdżać z kraju?Skoro sa Polakami to powinni mieć możliwość zawarcia związku małżeńskiego we własnym kraju.

#37

Santeri.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Homoseksualizm to choroba-takie jest moje zdanie.
Osoba chora ma możliwośc leczenia jednak nie musi z niej korzystać jeśli nie chce. Wolna wola. Mozna zdechnąć na grype chociażby bo "Ja się leczyć nie będę"
Homoseksualiści ktorzy nie chcą sie leczyć niech żyją sobie w spokoju ale niech nie walczą o żadne prawa.
Wiekszośc chorób nie daje żadnych dodatkowych praw obywatelowi-a część z nich wręcz je odbiera. Na przykład poprzez zamknięcie w psychiatryku-wolność.
Homoseksualiści jeśli nie chcą sie leczyć powinni pogodzić się z tym że prawa zostana im odebrane zgodnie ze specyfika choroby.
Zero ślubów par homoseksualnych. Żyć na kocią łapę możecie. Moze to nawet lepiej.
Zero adopcji. Po prostu takie dziecko ma później prze...nie jest z nim dobrze.
Zero innych praw z których homoseksualiści rezygnują nie leczac się. Wasz wybór.
Tolerancja wcale nie równa sie przyzwalaniu na wszystko.

#38

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Homoseksualizm to choroba-takie jest moje zdanie.
Osoba chora ma możliwośc leczenia jednak nie musi z niej korzystać jeśli nie chce. Wolna wola. Mozna zdechnąć na grype chociażby bo "Ja się leczyć nie będę"
Homoseksualiści ktorzy nie chcą sie leczyć niech żyją sobie w spokoju ale niech nie walczą o żadne prawa.
Wiekszośc chorób nie daje żadnych dodatkowych praw obywatelowi-a część z nich wręcz je odbiera. Na przykład poprzez zamknięcie w psychiatryku-wolność.
Homoseksualiści jeśli nie chcą sie leczyć powinni pogodzić się z tym że prawa zostana im odebrane zgodnie ze specyfika choroby.
Zero ślubów par homoseksualnych. Żyć na kocią łapę możecie. Moze to nawet lepiej.
Zero adopcji. Po prostu takie dziecko ma później prze...nie jest z nim dobrze.
Zero innych praw z których homoseksualiści rezygnują nie leczac się. Wasz wybór.
Tolerancja wcale nie równa sie przyzwalaniu na wszystko.



Homoseksualizm nie jest chorobą.Stwierdziły to naukowe instytucje.
Najnowsze badania szwedzkich naukowców z Instytutu Karolinska, opublikowane w prestiżowym amerykańskim magazynie "Proceedings of the National Academy of Sciences", mówią niemal jednoznacznie - z orientacją przychodzimy na świat i nie może być ona skutkiem wyuczonego w trakcie życia doświadczenia.

Życie na kocią łapę nie dla każdego jest lepsze.
Takie dziecko na pewno miałoby ******** w tych czasach i w tym kraju.
Oczywiście mają wybór.Prawie wszyscy homoseksualni są zdania że tego nie można wyleczyć.
Alez oczywiście nikt homoseksualistom nie pozwala zabijać i kraść ze względu na tolerancje.Toleraccja=szacunek do każdego człowieka...nieważne jakiego.

#39

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Toleraccja=szacunek do każdego człowieka...nieważne jakiego.


Nie zgadzam się z tym stwierdzeniam. Tolerancja niekoniecznie musi oznaczać szacunek. Lepszym określeniem tolerancji w tym przypadku wg mnie byłoby: "nie akceptuję tego, ale dopuki mi to nie przeszkadza nie reaguję".

#40

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ma się co śmiać, były przypadki gdzie nazwanie kogoś gejem kończyło się procesem sądowym. taka tolerancja, na siłę, co każe nam kochać homoseksualistów, jest niedopuszczalna.

#41

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ma się co śmiać, były przypadki gdzie nazwanie kogoś gejem kończyło się procesem sądowym. taka tolerancja, na siłę, co każe nam kochać homoseksualistów, jest niedopuszczalna.



Wątpię bu nazwanie geja gejem mogłoby być rozstrzygane w sądzie.Mężczyzna homoseksualny to gej.
Jeśli już to pewnie nawał go ci**ą lub innym wulgaryzmem.Wtedy osoba obrażona takim określeniem mogłaby złożyć skargę bo jest to znieważenie bądź obraza godności co jest karalne.

#42

Santeri.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Homoseksualizm nie jest chorobą.Stwierdziły to naukowe instytucje.
Najnowsze badania szwedzkich naukowców z Instytutu Karolinska, opublikowane w prestiżowym amerykańskim magazynie "Proceedings of the National Academy of Sciences", mówią niemal jednoznacznie - z orientacją przychodzimy na świat i nie może być ona skutkiem wyuczonego w trakcie życia doświadczenia.


To że któs rodzi sie homoseksualny nie znaczy że nie jest chory. Dzieci rodzą się z np. z zespołem downa czy autyzmem. I co to też nie są choroby?
Wiele chorób wrodzonych można leczyć. Czemu nie miałoby być tak z homoseksualizmem?

taka tolerancja, na siłę, co każe nam kochać homoseksualistów, jest niedopuszczalna.


Nie zgadzam się z tym stwierdzeniam. Tolerancja niekoniecznie musi oznaczać szacunek. Lepszym określeniem tolerancji w tym przypadku wg mnie byłoby: "nie akceptuję tego, ale dopuki mi to nie przeszkadza nie reaguję".


Dokładnie.

Moim skromnym zdaniem nie powinno się jeszcze pozwalać na tak zwane "Parady Równości".
O ile walka o tolerancje walką o tolerancje, to te dzikie uliczne pokazy stawiają "homo" nad "hetero".
Zmienić formę manifestacji na mniej ekhem..agresywną proszę albo pożegnać się z jej organizacją.

#43

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim skromnym zdaniem nie powinno się jeszcze pozwalać na tak zwane "Parady Równości".
O ile walka o tolerancje walką o tolerancje, to te dzikie uliczne pokazy stawiają "homo" nad "hetero".
Zmienić formę manifestacji na mniej ekhem..agresywną proszę albo pożegnać się z jej organizacją.



Dzikie?Agresywne?

Chyba ci chodziło o tych z młodzieży wszechpolskiej co rzucają w niczemu winny tłum.Atakują go, plują w ludzi w nim uczestniczących,rzucają wyzwiskami w niewinnych ludzi.Homo nie się stawiają się nad hetero tylko walczą o równouprawnienie.

#44

Santeri.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba ci chodziło o tych z młodzieży wszechpolskiej co rzucają w niczemu winny tłum.Atakują go, plują w ludzi w nim uczestniczących,rzucają wyzwiskami w niewinnych ludzi.Homo nie się stawiają się nad hetero tylko walczą o równouprawnienie.


Rycerze w trzy paski są agresywni fakt i im również nie powinno sie zezwalać na manifestacje.
Jednak homusie prowokują-miast walczyć o tolerancja (nie o równouprawnienie-temu jestem stanowczo przeciwny) urządzają sobie cyrk na ulicy.

A co do równouprawnienia, równości i tym podobnych-one nie istnieją w naturze. Równości nie ma nie było i nie bedzię (no chyba ze w 4 gęstosci czy innym świecie duchowym). Jeleń nigdy nie zapoluje na wilka. Można sie starać by nikomu nie było źle jednak zawsze musi znaleść sie ktoś komu będzie gorzej niż reszcie.

Oczywiście inny nie znaczy gorszy-ale umówmy się że to sprawdzałoby sie tylko w utopii. W naszym brudnym świecie nie.

#45

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Homoseksualizm to choroba-takie jest moje zdanie.

To jest fakt. Zresztą można się łatwo z tego wyleczyć.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych