Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wycieczka, cos skoczyło na szybę, co to było!?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
43 odpowiedzi w tym temacie

#1

Sitaya.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A więc parę tygodni temu, byłam na wycieczce klasowej, byliśmy w 2 hotelach. w 2, miałam z przyjaciółkami najlepszy pokój, miał szyby na dachu (typowy dom, z takimi szybami na dachu) Była chyba 2 w nocy, nie mogłyśmy zasnąć wiec świeciłyśmy latarkami w okna (ja miałam łóżko pod oknem tak jak jeszcze inna dziewczyna) Pokój był 4 osobowy, każde łóżko było 2 osobowe, położyłyśmy się po dwie w każdym łóżku, ja miałam 2 latarki więc świeciłam dwoma, moja koleżanka tez miała 2 latarki, więc dosyć dużym światłem świeciłyśmy w niebo (było bez chmurne, ale rozgwieżdżone, czyli dodatkowe światło). tak świeciłyśmy z 30 minut, po czym na szybę skoczyło jakieś ''zwierze'' zatrzymało się chwile na oknie nad nami i popatrzyło się w dół, oczy mało wielkie, i kolorem przypominającym mocny zieleń, nasze latarki zostały skierowane na to ''coś'', wtedy to zwierze pisnęło, a raczej zaskrzeczało, to trwało kilka sekund, potem przeskoczyło na drugie okno, okno nad łóżkiem innych. Też się popatrzyło na nie, po czym tak szybko jak się pojawiło tak szybko znikło. Przerażone całą sytuacją pobiegłyśmy do pokoju wychowawczyni, kiedy opowiedziałyśmy o tym, uznała że mamy chorą wyobraźnię i lepiej by było gdybyśmy poszły już spać. Nie spałyśmy cała noc, kiedy już było widno (ok. 5.00) wstałyśmy ubrałyśmy się i dyskutowałyśmy co to mogło być.
Myślałyśmy że to mógł być kot, ale oczy, sylwetka i sposób wykluczały opcję że to był kot.

To jest rysopis:

Mocne kończyny, coś jak u wilkołaka :P
Pysk miał podłużny, mały nos i ''wąsy''
Oczy maił wielkie coś jak mała nakrętka od słoika.
Jego wielkość można określić jak wielkość pekińczyka.
poruszał sie na jak zając!
jego uszy były szpiczaste
Kiedy został oświetlony przez latarki zaskrzeczał, widać było jego żeby, małe i ostre jak szpikulce,
miał krótką sierść, raczej brązową.
Jego pazury były dosyć długie wielkości ogonu (ok. 9 cm)
Był strasznie chudy, widać było żebra.
To chyba tyle, jeżeli czegoś nie rozumiecie piszcie, możliwe że napisałam dość chaotycznie gdyż to przeżycie zostanie w moich myślach do końca życia

wyglądało na coś takiego:
http://fotozrzut.pl/.../7f7d1dcb84.bmp

wiem oblesne xD
  • 0

#2

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak mogłaś dostrzec mocne kończyny, skoro był wielkości pekińczyka?
  • 0

#3

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

i az tyle tych latarek :)
  • 0

#4

Izdeb.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przede wszystkim w jakim otoczeniu był ten dom? Był w pobliżu jakiegoś lasu albo czegoś?
  • 0

#5

Sitaya.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

widać było jego brzucho xD więc widać też było łapy

Aż tyle latarek, chodziliśmy po lochach ^^

blisko łąki, lasu i jeziorko na przeciwko ^^
  • 0

#6

Lubię ciastka.
  • Postów: 101
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę, że to był po prostu kot. Zabiedzony zwierzak ze skołtunioną sierścią potrafi wyglądać makabrycznie. Zaskoczyłyście go światłami z latarek, przestraszył się i "zaskrzeczał" -> każdy kot tak przecież robi, a wyraz pyszczka przestraszonego kota to dokładnie to, co opisałaś - wielkie jak oczy spodki i pokazywanie kłów.

Z resztą ras zwierząt jest wiele. Moja kumpela hoduje łyse szczury i mi bardziej te pomarszczone ciałka przypominają golce niż ich ogoniastych pobratymców, kiedy pierwszy raz je zobaczyłam, byłam na prawdę zaskoczona!
  • 0

#7

Andross.
  • Postów: 98
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

heh..... ryś?? no albo miniaturka wilkołaka....
  • 0

#8

pudzion.
  • Postów: 163
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to był ufoludek jakiś koślawy ;]
  • 0

#9

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pierwsze co pomyślałem- ryś. Potem na myśl przyszła "polska Czupaczup... Chupakabra" czyli rosomak... Kolory możesz opisać? Może jakiś szkic?
  • 0

#10

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niby jak ryś to wygląda...
  • 0

#11

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Biedna wychudzona po zimie kocina :(
  • 0



#12

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też myślę, że to kot. Tylko co ten kot robił na dachu, jak tam się znalazł?
  • 0



#13

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z całą pewnością kotek, a ty demonizujesz, "kończyny jak u wilkołaka". Kiepska podpucha. Wręcz tragiczna.

Chociaż bardziej skłaniam się do możliwości, że nic nie widziałaś, a wszystko zostało wymyślone.
  • 0



#14

Sitaya.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z całą pewnością kotek, a ty demonizujesz, "kończyny jak u wilkołaka". Kiepska podpucha. Wręcz tragiczna.

Chociaż bardziej skłaniam się do możliwości, że nic nie widziałaś, a wszystko zostało wymyślone.


Uważaj jak chcesz, wiem co widziałam, może i to był kot, ale jakiś mocniej zbudowany.
  • 0

#15

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może żbik, chociaż to mało prawdopodobne.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych