Skocz do zawartości


Zdjęcie

Projekt Camelot: "Powrót Planety X


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#16

Śledziu.
  • Postów: 117
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z wami na prawdę jest ciężko ;/..jeżeli nie wierzycie w tego typu materiały to nie wierzcie ale dla mnie przynajmniej to wszystko jest bardziej prawdopodobne od zatajających wszystko mediów i rządów.Macie dowody,badania ale wam ciągle mało,polecam przeczytanie książek Zacharian'a Sitchin'a i T. Lobsang'a,jako ze cześć z nich przeczytałem potrafię wierzyć w takie doniesienia,trzeba traktować takie teksty ze być może jest w nich tylko 50% prawdy ale jednak zawsze,natomiast jeśli nawet nie słyszałeś o tych autorach to fakt możesz mieć watpliwosci i wyśmiewać ich tezy.Zamiast pisać i offtopowac ze nie ma dowodów zgłębiajcie wiedzę.Z czasem dojdziecie do wniosku ze takie postacie jak S. Greer i wielu innych może mięć racje.Hehe jakby pracował w agencji rządowej i miał dostęp do tajnych danych to na pewno by je przedstawił w tego typu temacie ale na razie musimy sie takimi artykułami zadowolić.
  • 0

#17

tommi59.
  • Postów: 262
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mi najbardziej spodobalo sie to ze spotkali sie z inna rasa w 1954 i ze eisenhower podejmowal wazna decyzje dla ludzkosci a co za tym idzie mogli za pomoca alien technologii wyladowac na marsie w 1962
  • 0

#18

Dybas.
  • Postów: 47
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jeżeli jesteście katolikami to podajcie mi jakieś konkretne dowody na istnienie Boga i na to, że kiedys był Jezus i urodziła go Maryja dziewica. Tak samo jest z UFO. Tylko, że na UFO są jakieś dowody i na Nibiru także. Jak by wam powiedzieli w kosciele, ze Nibiru i UFO istnieje to dopiero byscie uwierzyli bo kosciół was owinal wokół palca ;/
  • 0

#19

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jezus z tego co mi wiadomo to postac historyczna hehe : ) ale reszta to są mozna powiedziec zwykle mity
  • 0

#20

Nik4ND3R.
  • Postów: 100
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dobra. Powiedzmy ze Nibiru istnieje. Leci w naszą stronę, co potwierdzacie dowodami, wyliczeniami, zdjęciami.
To teraz kto mi udowodni, że istnieje tam zaawansowane technologicznie życie ? Dowody poproszę - bo na razie chyba ich nie widzę. ;)
  • 0

#21

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Na zaawansowane technologicznie życie na Nibiru nie ma żadnych dowodów, co jest akurat najmniej ważne jeśli chodzi o kolizję dwóch planet :]
  • 0

#22

Dybas.
  • Postów: 47
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

na Nibiru nie, ale ogółnie tak
  • 0

#23

JaToJa.
  • Postów: 132
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezus z tego co mi wiadomo to postac historyczna hehe : ) ale reszta to są mozna powiedziec zwykle mity


Ta...takich Jezusów to było jak dzisiaj Piotrków i Pawłów;/
  • 0

#24

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy w każdym temacie niektórzy muszą zacząć wypisywać swoje wąty do religii chrześcijańskiej, mając nadzieję na sprowokowanie kogoś?

Skomentowałbym to śmiechem, ale nie widzę emotki rolling on the floor laughing.

@ IO
Dziękuję.
:rotfl:
  • 0



#25

Nik4ND3R.
  • Postów: 100
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co jest akurat najmniej ważne jeśli chodzi o kolizję dwóch planet :]


Czyli w końcu w 2012 ma być kolizja ? Przebiegunowanie ? Atak reptalian ? Zmiana gęstości ? III Wojna światowa ?
No ludzie proszę was - zdecydujcie się w końcu oO
Chyba staje się coraz bardziej sceptyczny do tych wszystkich waszych teorii. Stek bzdur. Kto by pomyślał, że wy mi w tym pomożecie ;)
  • 0

#26

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wszystkiego po trochu będzie, nie martw się (:
  • 0



#27

IO.
  • Postów: 256
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z wami na prawdę jest ciężko ;/..

Z wami też ;)

jeżeli nie wierzycie w tego typu materiały to nie wierzcie ale dla mnie przynajmniej to wszystko jest bardziej prawdopodobne od zatajających wszystko mediów i rządów.

Spiskowa teoria dziejów?

Hehe jakby pracował w agencji rządowej i miał dostęp do tajnych danych to na pewno by je przedstawił w tego typu temacie ale na razie musimy sie takimi artykułami zadowolić.

j/w

,polecam przeczytanie książek Zacharian'a Sitchin'a i T. Lobsang'a,jako ze cześć z nich przeczytałem potrafię wierzyć w takie doniesienia,trzeba traktować takie teksty ze być może jest w nich tylko 50% prawdy ale jednak zawsze,natomiast jeśli nawet nie słyszałeś o tych autorach to fakt możesz mieć watpliwosci i wyśmiewać ich tezy.

Słyszałem, ale przyznaje, że nie czytałem. Aczkolwiek wiem, że książki Sitchin'a traktują głównie o mitach Sumerów i historii ludzkości. Szczerze mówiąc mnie to nie interesuje, to nie mój konik, chce dowodów astronomicznych - pozycja, orbita, średnica, albedo itd. itp., a te zgromadzone m.in. na tym forum są śmiechu warte.

Macie dowody,badania ale wam ciągle mało

No właśnie nie mamy.

Zamiast pisać i offtopowac ze nie ma dowodów zgłębiajcie wiedzę.

W tym artykule dowodów nie ma (jeśli są to podaj).

Proszę Cię - zamiast odsyłać do książki, podaj tu część tych dowodów, żebyśmy mogli zacząć jakąś dyskusje. Sam sobie kontrargumentów szukać nie zamierzam.

-----

A jeżeli jesteście katolikami to podajcie mi jakieś konkretne dowody na istnienie Boga i na to, że kiedys był Jezus i urodziła go Maryja dziewica. Tak samo jest z UFO. Tylko, że na UFO są jakieś dowody i na Nibiru także. Jak by wam powiedzieli w kosciele, ze Nibiru i UFO istnieje to dopiero byscie uwierzyli bo kosciół was owinal wokół palca ;/


@Mojo proszę - " :rotfl: " i ja też się dołączam: :rotfl:
Kończcie ten offtop.

-----

Czyli w końcu w 2012 ma być kolizja ? Przebiegunowanie ? Atak reptalian ? Zmiana gęstości ? III Wojna światowa ?
No ludzie proszę was - zdecydujcie się w końcu oO

Kolizja, która spowoduje przebiegunowanie, co spowoduje zmianę gęstości i będzie znakiem dla jaszczurów do ataku, z którymi będziemy toczyć III Wojnę Światową. Nie widzisz, że wszystkie te teorie układają się w SPÓJNĄ i LOGICZNĄ całość? :mrgreen:
  • 0

#28

Rewers.
  • Postów: 87
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli ktoś nie ma wyobraźni i jest spróchniałym sceptykiem jak kolega --IO--to takie tematy a nawet forum są bez sensu:

Cytat:"chce dowodów astronomicznych - pozycja, orbita, średnica, albedo itd. itp., a te zgromadzone m.in. na tym forum są śmiechu warte."

Nie trawie takich kolesi=(Poszukaj dowodów,ale nie na tym forum!skoro je wyśmiewasz!
  • 0

#29

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Forum jest od dyskusji, a nie bezkrytycznego połykania tematów i wzajemnego adorowania.
Chyba coś nie tak z teorią i świadczy na niekorzyść, skoro ludzie niektórzy są pewni, że leci, a nawet nie mają możliwości [bo i jak] uzasadnić tego [podać gabarytów, położenia - rzekomo koło Jowisza już jest, a wpływu nie widać, itp - jak już podane np. położenie niby, to na pytanie "czemu nie widać" stosowana jest tania wymówka] bo chęci są na pewno.

Sprawa Wojtka aka Fenia pokazuje co się dzieje gdy nikt nie docieka, nie drąży.
  • 0



#30

tommi59.
  • Postów: 262
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz racje harmagedon.Ja uwazam ze jesli nibiru mialaby uderzyc w ziemie za 4 lata to musialaby byc widoczna juz teraz???Nikt nie wie jaka ma srednice mase a niektorzy mowia o zyciu na niej??bez przesady przy -200 c??gdzies w ciemnosciach daleko poza plutonem???Jestem przekonany o istnieniu innych cywilizacji nawet o ich obecnosci na marsie o odwiedzinach naszej planety ale tam??Nie
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych