Skocz do zawartości


Zdjęcie

Księzyc - dziwny obiekt sfilmowany 8 czerwca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#1

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

John Walson Visits 
The Moon - Part 6


OGLĄDAJ



footage zaczyna sie kolo 1 minuty, na poczatku sa klatki z ujęcia.

http://rense.com/general82/moon6.htm tutaj zpoznnajcie sie z informacjami, sa takze zdjecia z filmu i troche objasnione co i jak (czy to jest cień rzucany przez obiekt? czy obiekt sam w sobie?) 
  • 0

#2

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest dziwne poniewaz jest to bardziej cien samego obiektu.Przylega on do powierzchni ksiezyca wiec nie moze to byc jakis nol.Wydaje mi sie ze albo to bylo zrobione w jakims programie w co raczej watpie.Wydaje mi sie ze jest to cien obiektu.
  • 0

#3

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Popieram Yaku, to wygląda jak cień. A czym to zostało zrobione satelitą? Może to nie obiekt a istota która żyje na księżycu. Najgorsza jest niewiedza :mrgreen:
  • 0

#4

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

dokladnie raczej to jest cień, takze sam autor nagrania tak twierdzi + w dokumencie Fastwalkers bylo troche o cieniach nagranych na powierzchni ksiezyca, nagranie soją droga bardzo udane, ale to musialo byc duże, skoro rzuclo taki cień.
  • 0

#5

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobry temat zaczales above plusik sie nalezy bo to naprawde intrygujace ale ciekawy jestem co rzucilo taki cien i co zdolalo poruszac sie z taka szybkoscia jak widzimy na cieniu.
  • 0

#6

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cień jest nieprawdopodobny. Cień porusza się po krzywiźnie księżyca, ale nie zmienia kształtu. Coś nie tak.
  • 0



#7

JaToJa.
  • Postów: 132
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc może to nie cień,a jakiś czarny obiekt latający :P ?
  • 0

#8

Śledziu.
  • Postów: 117
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ale trzeba zwrócić uwagę na jakość filmu oraz prędkość tego obiektu,sama powierzchnia księżyca jak i cień tego obiektu jest mocno rozpikselowana wiec trudno jest określić czy obiekt zmienia sie pod wpływem nie równości na księżycu.
  • 0

#9 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

o, :o
ciekawy materiał ale co to jest tego nie powiem bo nie mam zielonego pojęcia.
Czym były robione te zdjęcia? Jakimś satelitą ziemskim czy jakąś sondą?
  • 0

#10

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moon ring filmed by John lenard Walson on the 8th June 2008 using a telescope and camcorder. We have no idea what this is. Some answers would be nice.Hi it's the same angle but the video was rotates 180 degrees which gives the illusion of a different angle but is the same. Also the is a close video pan edit of the same clip.(just added this to the video description)

opis autora co wstawil na YT, swoja drogą jezeli chcecie zobaczyc wiecej takich i innych obiektow jakie nagral Walson www.rense.com 
  • 0

#11

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc może to nie cień,a jakiś czarny obiekt latający tongue1.gif ?


Wytlumacz mi w jaki sposob obiekt moglby przylegac do powierzchni ksiezyca.

Natomiast ten film to moim zdaniem dowod na istnienie ufo :) jezeli to nie fake.
  • 0

#12

^Filozof^.
  • Postów: 149
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm... Ciekawe, ale naukowcy powiedzą, że to meteoryt w kształcie pierścienia :D .

Zastanawia mnie jak ogromny ten obiekt musiał być, aby przykryć taką część księżyca cieniem (myślę że to cień na 90%). Widać kilka momentów, na których jest część obwodu księżyca i da się ocenić stosunek cienia do księżyca i jest to potężny cień :o . Na oszustwo to nie wygląda, choć kto wie, może to makieta.
  • 0

#13

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie widzicie, że kształt cienia wcale nie odpowiada krzywiźnie księżyca. Widać to w ujęciach pokazujących kawałek kosmosu w dolnym lewym rogu. Cień przemyka po linii prostej wcale nie zmieniając kształtu, co jest niemożliwe z racji innego kąta padania cienia na powierzchnie księżyca. W drugim ujęciu wygląda to o wiele bardziej przekonywająco.
  • 0



#14

^Filozof^.
  • Postów: 149
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc może to nie cień,a jakiś czarny obiekt latający tongue1.gif ?


Wytlumacz mi w jaki sposob obiekt moglby przylegac do powierzchni ksiezyca.

Natomiast ten film to moim zdaniem dowod na istnienie ufo :) jezeli to nie fake.

Ja mogę wytłumaczyć. On może sobie "jeździ" po księżycu :) (mała szansa, ale zawsze istnieje). Nie koniecznie lata.

Co do UFO to jest po prostu niezidentyfikowany obiekt latający, więc jest takich masa. Kosmici to co innego.
  • 0

#15 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

A zaryzykuje stwierdzenie że to fake.
Przypatrzcie się dokładnie na urywek filmu w 1:09 minucie.

Widać tam część obwodu księżyca. Patrząc na obiekt leci od "z daleka" (od linii obwodu) do góry czyli do środka księżyca, zauważcie że nie zmienia od swojej wielkości z stosunku do powierzchni księżyca. Przecież im dalej (bliżej krawędzi naszego naturalnego satelity) tym NOL powinien być mniejszy - na chłopski rozum. :o

Poza tym wygląda tak jakoś jak by to zrobili w jakiejś szkolnej pracowni w rzutnikiem i kompem.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych