Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moje całe życie usiane dziwnymi rzeczami...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#16

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam rozumiec ze Lilith88 jest dzieckiem indygo? wybrańcem? ze jest

"uświadomiona"

? ze poprowadzi "narody jak baranki do uratowania"? nie no przepraszam ale jakoś nie moge.. nie neguje tego, ze jestes w jakis sposob wyjatkowa (ze moze jestes wrazliwsza), ale zeby od razu ludzkosc ratowac? hola hola
co do tej cyganki.. hmm jezeli cyganka to wiarygodne zrodlo jest w ogole, jzeli jest ona samobiezna wyrocznia delficka to i tak trzeba sie najpierw zastanowic czy Ty w ogole ja spotkalas
P.S.
nie wiem po co Ci ta wstawka o IQ, chcesz sie pochwalic wysokim ilorazem?
  • 0

#17

Mass.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lilith: Nie bój się duchów. Nawet jak są złe, to w Twoim wymiarze absolutnie nic Ci nie mogą zrobić. Jeżeli to, co piszesz jest prawdą, jesteś po prostu kimś w rodzaju łącznika pomiędzy ich światem, a naszym. To naturalne, że Cię otaczają, bo jesteś jedną z niewielu osób, które widzą w swoim świecie i za Twoim pośrednictwem szukają kontaktu z naszym światem. Musisz się nauczyć z nimi porozumiewać, większość z nich szuka pomocy. Byty, które są odczuwalne w naszym świecie są tymi, które utkwiły pomiędzy dwoma światami. One mają jeszcze coś do załatwienia, zanim odejdą do innego świata. Spróbuj ich wysłuchać i pomóc im w załatwieniu takich spraw. Czasem będzie to bardzo proste (np. przekazanie jakiejś informacji komuś żyjącemu).

Co do reszty, nie wypowiem się, bo się na tym nie znam. Moim zainteresowaniem jest w tej materii wyłącznie spirytystyka.
  • 0

#18

Baki.
  • Postów: 33
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Historia bardzo intrygująca. Wierzę w nią w 100%.

Z resztą zgadzam się z Mass.
Kiedyś ksiądz na lekcji religii opowiadał nam, że był taki dom (na plebani),w którym podobno straszyło. Ludzie w nocy (szczególnie księża) słyszeli różne kroki, trzaskanie drzwiami itp. Pewien proboszcz z nie dowierzaniem postanowił tam przenocować. No i w nocy słyszy te głosy. Jakby ktoś szedł schodami na strych. Zebrał odwagę i wchodzi po schodach i zobaczył na stryszku człowieka w sutannie, który grzebie w biurku. Duch popatrzył się na niego i wyszedł z domu. Proboszcz podszedł do biurka i zobaczył księgę z nie odprawionymi mszami za zmarłych (czy coś w tym stylu). Odprawił te msze i od tej pory nic nie straszyło.

Wydaje mi się, Lilith że to jest twoje zadanie-pomagać zabłąkanym duszom :)
  • 0

#19

earth2057.
  • Postów: 213
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwna ta twoja historia, ale mnie nie urzekła. Nie obrażaj się ale po prostu za dużo już podobnych historii słyszałem. Większość przypadków to były jednak ściemy lub zalążki choroby bez urazy.
  • 0

#20 Gość_Lamb3rt

Gość_Lamb3rt.
  • Tematów: 0

Napisano

Choroba? Wątpię. Taka choroba musiałaby być również paranormalna ;) Za to ściema jak najbardziej... Chociaż cały ten tekst nie wydaje się próbą oszukania nas. Nie wiem co o tym sądzić, to kolejna niezbadana dotąd funkcja naszego mózgu :)
  • 0

#21

earth2057.
  • Postów: 213
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wyjątkowo się z kolegą zgadzam w tej konkretnej kwestii.
  • 0

#22

Mass.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się, że oskarżanie koleżanki o ściemnianie nie jest na miejscu. Cały urok badania zjawisk paranormalnych polega na tym, że zdarzyć może się absolutnie wszystko. Najbardziej nierealistyczna historia może okazać się prawdziwą, a najrealistyczniejsza jedynie ściemą. Określić ściemą, bez zbadanie sprawy można absolutnie każdy temat na tym forum, bo fizyka nie ma tutaj żadnego zastosowania. No chyba, że jesteś w stanie udowodnić, że Lilith kłamie, wtedy co innego. Śmiało, spróbuj udowodnić.
  • 0

#23 Gość_Lamb3rt

Gość_Lamb3rt.
  • Tematów: 0

Napisano

Czy ktoś tu kogoś oskarża o ściemnianie? To jedynie ewentualność, dokładnie taka sam jak prawdziwość tych historii :) Właśnie na tym polega urok badania zjawisk paranormalnych - wszystko może być zarówno kłamstwem jak i prawdą.
  • 0

#24

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przeczytaj sobie, co kolezanka pisze, jescze raz; jak dla mnie to dziewczyna ma talent pisarski, ladnie zbudowala atmosfere, wiecie-jakas smierc, stare domy, cyganki i pociagi, sny o gorach i lasach.. bardzo ladna historyjka
  • 0

#25

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pui, to co według Ciebie powinna napisać, żebyś jej uwierzył? Problem z takimi zjawiskami jest taki, że nawet jeśli są prawdziwe, szalenie trudno jest udowodnić ich istnienie. Pozostaje wierzyć, albo nie :)
  • 0

#26

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no ja nie wierze, jak ktos uwierzyl to .. hmm no jego sprawa w sumie, tylko powiedz jak nazywa sie ludzi ktorzy wierza ze swiat tolkiena istnial naprawde? albo ktorzy wierza ze swiat harrego pottera istnieje obok naszego?, chodzi mi o to zeby nie przyjmowac slowa pisanego bezkrytycznie, na pierwszy rzut oka "o stary ale historia.. ja nie moge" ale za chwile sobie uswiadamiasz "ej ku*** jescze smoka jej tu brakuje"
  • 0

#27

Lilith88.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słuchajcie, możecie mi wierzyć, albo i nie. To wasza sprawa.
Mi generalnie chodziło o to, żeby to opisać, bo czuję taką potrzebę. Nie dla czyjegoś poklasku. Niektórzy wchodzą na takie fora tylko po to, żeby udowodnić sobie i innym, że takie rzeczy nie istnieją, żeby się nie musieć bać, że coś takiego kiedyś cię ugryzie.
Ja generalnie tylko opisuję, jak reporterka, nie neguję i nie przyklaskuję. Wolałabym żeby nie istniało, bo trochę się boję. Nie neguję tego jednak, bo to zbyt silne odczucia. Jeżeli jest to jednak tak, że ktoś mógłby szukać pomocy, to wolałabym pomóc. Nie wiem tylko jak.
Szczególnie z jednego powodu...
Powiedzcie mi czy to jest możliwe, żeby wśród nich były zwierzęta? Ale nie takie, które można spotkać na co dzień...
np wielka czarna pantera? Raczej takich przeczuć się boję... Nigdy żadnego ducha nie widziałam. Raczej czuję. Czuję, że to mężczyzna, albo kobieta. To mnie nie dziwi. Jest jednak jedno miejsce, gdzie (wydaje mi się, że) czuję wielkie stworzenie kotowate :/ dlatego pytam czy to możliwe... Psów się boję żywych, więc nie w smak mi się zadawać z martwym zwierzęciem :/
Dla tych, którzy nie wierzą w nic : uznajmy to za pytanie teoretyczne, a nie, że zwariowałam, mam paranoję, to kwestia psychiki czy tym podobne, bo mnie to zaczyna trochę męczyć. Ja pytam poważnie, a nie się zgrywam.

ps. a propo IQ to wpisałam to mimochodem, tak tylko z głupoty, bo akurat o tym pomyślałam... przepraszam, jeśli ktoś uważa, że się chwalę :P uznałam to tylko za dobry żart, bo ocen nigdy nie miałam dobrych, ale testy wyboru, zawsze potrafiłam "odgadnąć" :P
  • 0

#28

Mass.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pui: żeby badać jakieś zjawisko, trzeba najpierw założyc, że ono istnieje. Jeżeli natomiast nie chcesz badać, tylko negować, to po co Ci udział w takim forum?

Lilith: Po prostu się otwórz. Nie przebiegaj pomiędzy pomieszczeniami, tylko stań w miejscu, gdzie czujesz czyjąś obecność i się skoncentruj. Jeżeli masz taki dar, to nie potrzeba więcej, inny byt sam powinien się skontaktować.

W zwierzę bardzo wątpię, ale nie mogę wykluczyć niczego, mimo 15 lat doświadczenia w spirytystyce.
  • 0

#29

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pui: żeby badać jakieś zjawisko, trzeba najpierw założyc, że ono istnieje. Jeżeli natomiast nie chcesz badać, tylko negować, to po co Ci udział w takim forum?

powiedzialem ze nie wierze JEJ, w ten konkrenty przypadek a nie w "zjawisko" ale ok-podaj mi JEDEN przykład, jedno zdanie chociaz w ktorym neguje to "zjawisko" i zanim napiszesz znowu jakies glupoty to sie zastanow dwa razy...
poza tym fajnie chcesz badac zjawisko biorac wszystkie "probki" za prawdziwe LOL

Powiedzcie mi czy to jest możliwe, żeby wśród nich były zwierzęta?(...)Dla tych, którzy nie wierzą w nic : uznajmy to za pytanie teoretyczne, a nie, że zwariowałam

domyslam sie ze pytanie o dusze zwierzat kierujesz min. do mnie pomimo ze ja jednak w cos tam wierze:)
otoz nie mam pojecia-to jest chyba najszczersza odpowiedz jakiej moge Ci udzielic choc wydaje mi sie (tak intuicyjnie tylko) ze zwierzeta nie maja duszy... ale jak chcialas zadac takie pytanie to nie trzeba bylo tylu bajeczek wymyslac-wystarczyloby napisac to pytanie w SB
  • 0

#30

Lilith88.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale jak chcialas zadac takie pytanie to nie trzeba bylo tylu bajeczek wymyslac-wystarczyloby napisac to pytanie w SB


Gdyby to były bajki... dałabym góry złota, żeby to prawdą nie było...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych