Skocz do zawartości


Zdjęcie

The Reptilian Agenda (Film - Eng)


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#16

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

On mówi coś w stylu "dajcie jej spokój, nie czytała tego wcześniej, po prostu zna tą historię". Chodzi o to o czym ona gada.
  • 0

#17

Seroslav.
  • Postów: 213
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To akurat jest choroba i była ona opisywana na forum. Nazywa się bodajże płód Arlekina czy jakoś tak. Bardzo mały procent chorych przeżywa tę chorobę.


Wyjaśnienie dotyczące choroby płodu Arlekina wskazuje jedynie na klasyfikację tego typu przypadków, podobnych do siebie i występujących również i w przeszłości jak widać. Nie tłumaczy to przyczyny.

Nie wiem czy jakoś to was zainteresuje, ale tutaj są jakieś takie podobizny w minutach 7:47 i 8:56 http://pl.youtube.co...feature=related .

Wg mnie brak nosa zewnętrznego i otwory tylko jak nozdrza gadzie i brak uszu zewnętrznych są największymi wskazówkami na gadzie/rybie pochodzenie. Bo skóra - rozumiem, może być wyschnięta z powodu jakiegoś błędu w genomie skóry. Wargi i powieki też są związane ze skórą. Ale noc, uszy i czerwone wypukłe oczy... to do mnie nie przemawia. No chyba, że ta choroba genetyczna objawia się zmianą duuużej ilości genów jednocześnie. Wg mnie bardziej prawdopodobne to bycie płodem człowieka i jakiegoś reptilianina, chodź brzmi to fantastaycznie. Ale to coś nie wygląda na człowieka.
  • 0

#18

AndrzejS.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O boże, ludzie dajcie spokój z tymi ludźmi mutującymi w Reptilian :0, nie dość że wszystkie filmy są od jednego autora to jeszcze w dodatku widać, że to mega fake'i
  • 0

#19

Sunlight Moonlight.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

swego czasu na forum pisał znawca tematu, niejaki radoslaw. ma ktoś pojecie co się z nim na chwilę obecną dzieje? pamiętam że koleś autentycznie wierzył w te wszystkie fotomontaże i bajki o tym że bush to potomek reptilionów ;d
  • 0

#20

K.....
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@Seroslav

Twierdzisz, że matki tych chorych dzieci zostały zapłodnione przez Reptylian?
  • 0

#21

Seroslav.
  • Postów: 213
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Twierdzisz, że matki tych chorych dzieci zostały zapłodnione przez Reptylian?


Biorę taką ewentualność pod uwagę. Genetykiem z wykształcenia nie jestem, znam jedynie podstawy genetyki i tyle zmian na raz, wydaje się być w moim przeczuciu wątpliwe, jeśli chodzi o jedną jednostkę chorobową.

Aczkolwiek, większość zmian jest związana chyba z niewłaściwym wzrostem skóry (chodź np. mikrocefalia już nie). Stąd być może niewielki genetycznie błąd, prowadzi do tych wszystkich objawów. O ile nie ma wielu wyraźnych innych zmian wewnętrznych u płodów Arlekina, to jestem gotów zwracać się ku temu, że to zwykła choroba genetyczna.
  • 0

#22

Alven.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Seroslav wyjdz z domu i zaczerpnij powietrza bo ci juz bije, watpliwy jest plod arlekina ale nie watpliwe jest ze reptylianin (w ktorych nie wierze w ogole) zaplodnil ludzka kobiete ;D pokaz swoje zdjecie to ci powiem co zaplodnilo twoja matke ok ??
  • -1

#23

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@up Jakby nie bylo to jest forum PARANORMALNE! Z wypowiedziami forumowiczow mozesz sie zgodzic lub nie,ale trzeba miec szacunek do innych!Z jego matka pojechales,brak slow...masz - >/
  • 0

#24

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Seroslav nie wiem czy prowokujesz czy próbujesz kopiować niejakiego radoslawa, ale prowokacja z tego co wiem jest na tym forum karana.
  • 0

#25

shiny_toy_gun.
  • Postów: 165
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Seroslav nie wiem czy prowokujesz czy próbujesz kopiować niejakiego radoslawa, ale prowokacja z tego co wiem jest na tym forum karana.


Nie zdziwolbym sie gdyby to byl radoslaw v2 [jakas nowsza wersja] ;]
  • 0

#26

Seroslav.
  • Postów: 213
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:o "Personalne wycieczki" niektórych osób wyżej pozostawiam bez komentarza. Braki emocjonalne proponuje sobie nadrabiać w inny sposób niż obrażając innych. I proponuję by trzymać się tematu, a nie obrażać innych. To nie forum dla nastolatków. Alven jak dla mnie masz minus na reputacji za takie komentarze o mojej matce. To chamstwo...
  • 0

#27

Alven.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy ty nie pojechales wczesniej matka ktore mialy plod arlekina ?? Chyba ze dla ciebie jest komplementem sex z reptilianem to spoko :rotfl: Ok mozemy sie tak pobawic ode mnie tez minus?? :rotfl: Ok skoro inteligencje mierzy sie wiekiem to spoko :o sry za offtop dla was ale musialem
  • 0

#28

Hannon.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Serosłav - w takim razie musze Cię oświecic.
Płody arlekina mowiac prosciej i zargonem lekarskim nazywane zazwyczaj są schorzeniem rybiej łuski arlekinowej.
Owe schorzenie charakteryzuje się hiperkeratozą (pogrubienie warstwy rogowej naskórka związane z nadmiernym rogowaceniem) stąd tez i wygląd owych płodów. Owe płody zazwyczaj chorują na erytrodermię przez co zaczerwienienie i złuszczenie skóry pokrywa 90% ciała noworodka.

Z punktu widzenia medycznego wszystko w tej chorobie zostało juz odkryte. Wiadomo co, skąd i dlaczego wystepuje u takich noworodków.
Rybia łuska arlekinowa spowodowana jest mutacjami powodującymi utratę funkcji białka transportującego lipidy w ziarnistościach błonowych keratynocytów. Zanim zdefiniowano defekt molekularny leżący u podłoża choroby, wiedziano, że mutacje punktowe genu ABCA12 są związane z wrodzoną rybią łuską blaszkowatą dziedziczoną autosomalnie recesywnie.

Mówiac prosciej, wszystkiemu jest winna mutacjia ktora powoduje ze białko w takich organizmach traci pewne funkcje, przez co płody wygladaja tak a nie inaczej.

Mówiac iż takie płody są efektem obcowania kobiety i jakiegoś... jaszczura ? godzisz tylko w godnosc tych matek.
To wyglada tak jak bys podszedł do kobiety ktora ma wrodzoną wadę genetyczna nazywana "szczypcami chomara" przez co jej plody w wielu przypadkach maja zdeformowana jedna z dloni i ilosc ich palcow ogranicza sie do 4 (sam posiadajm 4 palce w prawej dloni ale dzisiejsza medycyna pozwala doprowadzic taką dłon to wygladu łudzaco przypominajacego normalna reke, moja dlon rozni sie od dloni normalnego czlowieka tylko tym ze posiadam 2 niezbyt widoczne blizny i brakuje mi jednego z placów - środkowego ;) nadmienie tylko ze taka łoń jest całkowicie sprawna, można nią jeśc pisac i wszystko co mozna robic dłonią ), i powiedział jej ze zapłodniły ja szaraki, i stąd owe schorzenie.

Radze nastepnym razem szerzej zagłebic się w tematyke danego tematu zanim zabierzesz głos bo robisz z siebie pośmiewisko. Twoja wiedze w tym temacie uwazam za zerową... a pokazane przez Ciebie filmy są niczym innym jak filmami w ktorych zawiodla w pewnych momentach kamera... gdybyś znał jezyk angielski to widział byś w jakim kontekscie wypowiadaja sie ludzie ze studia.
  • 0

#29 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

swego czasu na forum pisał znawca tematu, niejaki radoslaw. ma ktoś pojecie co się z nim na chwilę obecną dzieje? pamiętam że koleś autentycznie wierzył w te wszystkie fotomontaże i bajki o tym że bush to potomek reptilionów ;d


Hej!
Widzę że mnie brakuje...
Ciągle walczę z jaszczurami, osamotniony. Niestety nikt nie zadał sobie trudu i nie przeczytał Wed, przekazów Majów, Etiopczyków, Sumerów, Chińczyków, Aborygenów, Indian Hopi, Cherokee, Zulusów i paru innych arcyciekawych rzeczy.
Wszyscy Mc Donald i frytki, zupełnie nie ma z kim pogadać, nie wspominając o pomocy w wojnie z reptilianami z Oriona.
Jestem grafikiem (między innymi bo mam ze 100 zawodów), więc rozumiem sceptyczne podejście do filmów na youtube, ale proponuję bardziej zgłębić temat, bo MOGĄ BYć PRAWDZIWE :mrgreen:
Hannon - rozumiem Cię chłopie, ale spłycanie tej dyskusji do youtube i naszej wszechwiedzącej medycyny która posyła do piachu miliony ludzi rocznie jest nie na miejscu.
Jaszczury i kobiety - poczytaj Biblię, te anioły które stąpiły na ziemię były lekko zielone... :mrgreen:
zamieńcie pyskówki na edukację bo trochę w Polsce jesteśmy w plecy z paroma tematami, pozdrawiam wszystkich
  • 0

#30

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciągle walczę z jaszczurami, osamotniony. Niestety nikt nie zadał sobie trudu i nie przeczytał Wed, przekazów Majów, Etiopczyków, Sumerów, Chińczyków, Aborygenów, Indian Hopi, Cherokee, Zulusów i paru innych arcyciekawych rzeczy.

Widzisz, gdybyś tego nie czytał to potem nie musiałbyś z nimi walczyć i miałbyś spokój. A tak to stój sobie sam na straży i ochraniaj ludzkość przed jaszczurami. Z pewnością Bóg Ci to wynagrodzi...
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych