Skocz do zawartości


Członkowie sekty żydowskiej zamykali dzieci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Przypadkiem wyszło na jaw, co robi sekta ortodoksyjnych żydów. 29-letni ortodoksyjny Żyd Elior Chen – nosi pejsy i chałat – stał na czele niewielkiej sekty, której siedziba znajdowała się w Jerozolimie. Wmówił swoim wyznawcom, że w małych dzieciach drzemią złe moce i najlepszym sposobem, żeby je wygnać, są wymyślne tortury. Szczegółowe instrukcje na ten temat wydawał na piśmie. Kazał zamykać dzieci w walizce na trzy dni, dźgać nożem.


Pracuję jako adwokat od 40 lat. Podczas całej mojej kariery nigdy nie słyszałem o czymś takim. To najstraszniejsza zbrodnia tego typu w historii Izraela – powiedział „Rzeczpospolitej” znany jerozolimski prawnik Uri Huppert.

Oto niektóre z metod „rabina”: bicie młotkiem, dźganie nożem i śrubokrętem, zmuszanie do jedzenia kału, zamykanie na trzy dni w walizce, biczowanie, przypalanie dłoni, lodowate prysznice, posypywanie ran sola, wpychanie do ust mycki i zaklejanie taśmą klejącą, wlewanie dzieciom alkoholu do gardła, dopóki nie zwymiotowały.

Sprawa zapewne nigdy nie wyszłaby na jaw, gdyby „rabin” nie przeholował. Obrażenia jednego z dzieci okazały się tak poważne, że zawieziono je do szpitala. Lekarze natychmiast wezwali policję. To był straszliwy widok. Główka trzylatka była zmiażdżona, kora mózgowa odsłonięta. Dziecko przeżyło, ale do końca życia będzie w stanie wegetacji – powiedział inspektor Mickey Rosenfeld, rzecznik izraelskiej policji.

Policjanci natychmiast pojechali do domu chłopca, gdzie znaleźli jego czteroletniego skatowanego braciszka. Okazało się, że w torturach brała udział ich matka, wyznawczyni Eliora Chena i jego kochanka w jednej osobie.

Sam przywódca sekty uciekł do Brazylii i schronił się wśród tamtejszych ultraortodoksów.

Chenowi za szczególne okrucieństwo wobec dzieci grozi od 10 do 15 lat więzienia. Jeżeli któraś z jego ofiar umrze, może zostać skazany na dożywocie. W Izraelu nie ma bowiem kary śmierci.


<a href="http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=9911&wid=10028435" target="_blank">http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat...mp;wid=10028435</a>
  • 0

#2

Bartos Krwawy.
  • Postów: 110
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Za bić dziada kara śmierci musi być ciekawe jakby się czuł gdy by mu tak ktoś zrobił
  • 0

#3

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Śmierć to nagroda w takim przypadku,ja bym im zrobił dokładnie to samo.
I patrzcie jakimi ludzie mogą być skoorwielami.
  • 0

#4

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Straszne.

Nie żebym się czepiał ale tytuł z linku brzmi:

Zamykali dzieci na trzy dni w walizce i dźgali nożem
a tytuł tematu:
Żydzi zamykali dzieci na trzy dni w walizce i dźgali nożem

mała różnica. :devil:
  • 0

#5

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja myślałem, że żyje w 21 wieku... a tu sie okazuje, że tuż to średniowiecze.
  • 0

#6

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie piszcie takich rzeczy o żydach - ich nie można obrażać i mówić o nich źle. Cały świat jest przeciwko nim...
  • 0

#7

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

powinno sie ich przerobic na pasztet.. na zywca Dołączona grafika
  • 0

#8

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Straszne.

Nie żebym się czepiał ale tytuł z linku brzmi:

Zamykali dzieci na trzy dni w walizce i dźgali nożem
a tytuł tematu:
Żydzi zamykali dzieci na trzy dni w walizce i dźgali nożem

mała różnica.


Jesteś przewrażliwiony :P
  • 0

#9 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Straszne.

Nie żebym się czepiał ale tytuł z linku brzmi:

Zamykali dzieci na trzy dni w walizce i dźgali nożem
a tytuł tematu:
Żydzi zamykali dzieci na trzy dni w walizce i dźgali nożem

mała różnica. :devil:



To dla jasności żeby było wiadomo o jaką religię chodzi.


Rzuca to nowe światło na słynne mace z krwią dzieci, których Żydzi się wypierają, a takich sekt mogła być dawniej cała masa.
  • 0

#10

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak już wspomniałem w innym temacie, nie pakujmy wszystkich do jednego wora !
To była sekta (czyli jakaś grupka), a nie wszyscy żydzi.
Zapewniam Was, że wiele żydów potępiło by działania tej grupy.

To, że jeden Polak zabije swoją matke (kierując się własnymi przekonaniami) nie znaczy, że cały naród go popiera...
  • 0

#11

Migdalo.
  • Postów: 125
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie - nie pozostaje mi nic innego jak podpisać sie pod słowami Bobka. Wkurza mnie takie podejście, bo mi wcale nie jest miło jak gdzieś z zagranicznych źródeł płyną rzeczy które mają oczernić nas Polaków. To, ze 2 gówniarzy z naszego kraju zabiło kogoś za granica to nie oznacza, że każdy Polak zabija. Jak ostatnio widziałem w dzienniku - bodajże w Niemczech jesteśmy uznawani za złodzieji(reklama Media Markt) Już samo to, ze tylu ludzi wyjeżdża za granice za chlebem jest dla mnie upokarzające ale cóż jak tu nie ma pieniędzy...
A takich przypadków jak tu niestety jest bardzo wiele...
  • 0

#12

Santeri.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To, że jeden Polak zabije swoją matke (kierując się własnymi przekonaniami) nie znaczy, że cały naród go popiera...


Polak brutalnie zabija dziecko żydowskie-raban na caly swiat naród polski przeprasza, odszkodowania, rząd podaje sie do dymisji.
Żyd brutalnie zabija (przyjmijmy) polskie dziecko-sprawa przechodzi prawie bez echa

I ja naprawde nie mam nic do Żydów-oni wypracowali sobie pozycje w świecie ktorej zaden inny naród wypracować nie potrafi.
  • 0

#13

Ragefast.
  • Postów: 51
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szaleństwa nie da się wyplenić z żadnej religii. I nie istnieje taka religia na świecie (przynajmniej się z nią nie spotkałem, a interesuje się religioznawstwem), która nie posiadała by takich degeneratów jak Ci wyżej opisani.
Wg mnie powinno się ich skarać jedyną rozsądną kara w tym przypadku czyli kara śmierci.
Judaizm jest specyficzną religią, na szczęście niepoddatną na tego typu rewolucyjne myśli z racji na baaardzo silny konserwatyzm religijny. Choć z drugiej strony wystarczy spojrzeć jak wygląd sytuacja judaistów w Polsce, szczególnie w Warszawie. Ten reformistyczny kościół żydowski to już zabawa w judaizm, a nie judaizm choć z drugiej strony jesłi sprawia im to radość i nie krzywdzą innych to czemu nie?
PS Czytałem, poznawałem mnóstwo różnych religii i nie znalazłem żadnej innej oprócz katolickiej, której bym nie tolerował. Dlatego też uważam, że dokładne przyglądanie się ewolucji jaka zachodzi w danej religi może zapobiec powstawniu takich tworów jak opisana wyżej sekta judiastyczan czy KK.
  • 0

#14

Migdalo.
  • Postów: 125
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I ja naprawde nie mam nic do Żydów-oni wypracowali sobie pozycje w świecie ktorej zaden inny naród wypracować nie potrafi.

I ja im tylko tego zazdroszczę i nic więcej. Poza tym w sumie może w świetle „fleszy” nikt nic nie zrobi ale zwykli ludzie klną wiec co to za reputacja?
  • 0

#15

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Panowie, pawacie nienawiścią do żydów.A przecież zbordnie jaką popełnił jeden człowiek, nie można winić całego narodu.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych