Skocz do zawartości


Zdjęcie

EURO 2008 !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
245 odpowiedzi w tym temacie

#61

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No cóż stare dobre przysłowie "Wszyscy graja, Niemcy wygrywaja" jest nadal aktualne :D

skoro Niemcy potrafią grać to czemu mieliby nie wygrać ?
szkoda komentować bo wszyscy mecz oglądali, oprócz Rogera i Piszczka i Boruca porażka na całej linii, Krzynówek i Żurawski nie powinni już nigdy zagrać w reprezentacji, Lewandowski powinien poćwiczyć strzały z dystansu, siłę, celność itd, Benhaker powinien zacząć być selekcjonerem a nie rzucać kostką kogo ma powołać...

jedno co dobre to to, że tym razem mogliśmy przegrać 0:2 pierwszy mecz z silną drużyną, a nie jak w 2002 i 2006 :)

#62

Rewers.
  • Postów: 87
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgadzam się,dostaliśmy łupnia z bardzo silną drużyną,jedna z najlepszych na świecie.Niemcy to faworyt mistrzostw,maja dobrych graczy którzy na co dzień grają w silnych ligach....po prostu mają charakter,my przegraliśmy z charakterem...mogę przyznać że walczyliśmy z nimi i np.już to było warte oglądania i kibicowania=)
a co dopiero 11 kolesi z orzełkiem na piersi w najlepszej 16-stce europy...:)Polska to nasz kraj i za to go kocham...

#63

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Typowy Polski kibic kocha reprezentację kiedy wygrywamy a wiesza na niej psy jak dostajemy łupnia. Z tym że nie potrafi docenić że awansowaliśmy do top16 dzięki zwycięstwom nad teoretycznie silniejszymi ekipami.

Z mojej strony szacunek, niektórzy mieli gorszą formę co nie zmienia faktu że i tak np. Krzyniu to świetny piłkarz.

Respekt też dla Podolskiego



#64

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Oglądałam dzisiaj mecz w Londynie. W pubie była oczywiście przewaga polskich kibiców, później trochę Niemców i na końcu cała reszta. Po przegranej krzyczeliśmy: 'Nic się nie stało!!' oraz 'Polacy, jesteśmy z Wami!', więc impreza odbyła się kulturalnie. Podsumowując: wierzę w dobrych kibiców :)



#65

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeee! Wygraliśmy! Dojcze! Dojcze! uber alles!

Czytając komentarze czuje że nic nie straciłem nie oglądając meczu. ;)



#66

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mnie to ogolem po wczorajszym meczu boli glowa (hehehe :P ), i nie czuje gardla :<
Spokojnie, mamy jeszcze dwa mecze ktore wygramy ^^



#67

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ja wieszam właśnie psy na pseudokibicach, którzy, jak napisał Mienso, kocha reprezentację w momencie, gdy ona wygrywa. W takich momentach wstyd mi za Polaków.

#68

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hej... Ludzie... To tylko mecz. :D :E



#69

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie ma tego złego, nasz Kubek pierwsze miejsce w Kanadzie, to w ramach pocieszenia przedmeczowego :)
Najlepszy komentarz podczas transmisji? Ja wyłapałem jeden: "I dłuuuuugie podanie do Krzynówka.....który niestety czekał na piłkę w innej części boiska." - po prostu sturlałem się z łóżka ze śmiechu :lol
Jak w starym kawale - Mecz otwarcia mamy już za sobą, jeszcze mecz o wszystko i mecz o honor a potem już tylko spotkanie z ... kibicami na lotnisku. - OBY NIE!

I jeszcze jedno - pierwsza bramka padła ze spalonego:

http://www.euro2008....,wiadomosc.html

#70

Qrczak11.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z mojej strony szacunek, niektórzy mieli gorszą formę co nie zmienia faktu że i tak np. Krzyniu to świetny piłkarz.


Oczywiscie. Nie śmiem negowac umiejetnosci Krzynia, ale wczoraj był po prostu beznadziejny. Trzeba to szczerze przyznac. To nei był jego dzien, ale on o tym dobrze wie, i jestem pewien, że obudzila sie w nim sportowa złość i z Austriakami przypomni wszystkim kim jest Jacek Krzynówek :)

Tragedii nie ma, póki jest chociaż cień szansy trzeba wierzyc. Wiara czyni cuda, ale nam wcale cud nie jest potrzebny. Wystarczy zagrac bardzo dobrze i z głową a pokonamy kolejnych rywali.

#71

Rewers.
  • Postów: 87
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No nie wiem,moim zdaniem Krzynówek jest już spalony...

#72

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A czego się spodziewaliście ? Niemiecka reprezentacja to klasa światowa, tym meczem Polacy pokazali, że do takiego poziomu jeszcze daleko. Trafnie wytypowałem przegraną 2:0.



#73

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zurawski ma kontuzje, przez co nie zagra w meczu z Austria, a pozniej z Chorwacja. A wiec wychodzi na to, ze zamiast niego bedzie gral Roger. Moze to i lepiej? Wczoraj gral dobrze i miejmy nadzieje, ze rownie dobrze, lub nawet lepiej zagra juz w czwartek. Dodatkowo nie wiemy czy Lewandowski zagra w meczu z Austria, gdyz tez zalapal jakas kontuzje..



#74

^Filozof^.
  • Postów: 149
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobrze że przynajmniej Niemcy nam nie szczelili gola :) . Wiedziałem że tak będzie, choć do końca miałem jakąś nadzieję :D .

#75

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kubica wygrał niemieckim bolidem - niemcy wygrali polskim napastnikiem

Znalezione w sieci




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych