Skocz do zawartości


Zdjęcie

EURO 2008 !


  • Please log in to reply
245 replies to this topic

#46

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja też byłam pewna, że wygrają Czesi, ale po kontuzji Freia jakoś tak typowo kobieco uczucia wzięły górę i stwierdziłam, że niechby chociaż remis był to i tak będzie dobrze :]
A zaraz Porrrrtugaliaaaa ;D

#47

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Mango
Mango mam nadzieje, ze nie bedziesz ogladala meczu Portugali tylko ze wzgledu na Ronaldo ? :D Wiekszosc dziewczyn jakie znam ogladaja mecze Portugali/Manchesteru tylko i wylacznie ze wzgledu na Ronaldo :P
Ja nie wiem, co one w nim takiego widza... xD

Użytkownik Bomaw edytował ten post 07.06.2008 - 19:47




#48

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeśli chodzi o mecze Polskiej reprezentacji to będzie tak :

Polska - Niemcy 0:1

Austria - Polska 1:1

Chorwacja - Polska 0:0

#49

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pingwin, Ty pesymisto jeden. :D

#50

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie, nie oglądam piłki ze względu na atrakcyjność zawodników (chociaż to umila widok, nie powiem). Uwielbiam to i nie bójcie się, nie jestem jedną z tych panien, które nie wiedzą czym jest SPALONY :D

Stawiam na Francję, jak zwykle :] (ew. Włochy)

#51

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Roseb on nie jest pesymistą tylko racjonalnym patriotą. Zresztą tak jak ja ;)



#52

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A tam, ja patriotą zwykle nie jestem, albo jestem właśnie takim "racjonalnym". Ale na czas mistrzostw zawsze budzi się we mnie nacjonalista. :D

#53

Ferdynand.
  • Postów: 143
  • Tematów: 38
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kuuuurde.... miał być remis albo wygrana dla Turków, a tu druga brameczka w doliczonym dla Portugalii....

Emocje pozytywne, ale jutro, to będzie bomba atomowa, już od 17:50

#54

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zapowiada się ciekawy mam nadzieje emocjonujący pozytywnie wieczór :-)



#55

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kuuuurde.... miał być remis albo wygrana dla Turków, a tu druga brameczka w doliczonym dla Portugalii....

Emocje pozytywne, ale jutro, to będzie bomba atomowa, już od 17:50

jak to miał być remis ? jak się ma dwie "setki" i żadnej nie wykorzystuje, w tym raz nie trafia w piłkę... to o czym tu mówić ? nie cierpię tej ronaldo i spółki ale trzeba przyznać że zwycięstwo się im należało a turkom należało się to co dostali :)

P.S wy tez już czujecie napięcie przed meczem ze szwabami ? :P

#56

Flix.
  • Postów: 71
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

P.S wy tez już czujecie napięcie przed meczem ze szwabami ?


Ja się tam nie spinam bo wiem że przegramy :mrgreen: . Obstawiam 3:0 dla Szwabów....

#57

Metal Soldier.
  • Postów: 110
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No szkoda bardzo, 3:0 dla szwabów...
Więc wytłumacz mi jakim cudem na MŚ 2006 mieli wymęczonego (bo inaczej tego określić nie można) jednego gola? Do tego mieliśmy jeszcze gorszego trenera, więc teraz powinno być lepiej ;)
Tylko Błaszczykowskiego nie ma... x|

#58

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

2-0 dla Niemców

Mnie szczególnie urzekła gra Rogera i Piszczka bo jedynie oni zagrażali bramce Niemców. Najlepsi piłkarze naszej reprezentacji Krzynówek , Smolarek czy Żurawski w tym meczu nic dobrego nie pokazali. Myślę, że mogło być lepiej, ale to jest piłka nożna, PZPN nie chcieli Podolskiego, tak jak Klose i innych którzy grają w barwach innych krajów, mogę powiedzieć, że przez PZPN nasza reprezentacja to nie jakieś bagno, lecz jak by Ci piłkarze, którzy mają korzenie polskie - była by światowa reprezentacja.

#59

Qrczak11.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

2-0 w plecy.

Wynik jednak był do przewidzenia. Wszyscy idący głosem rozumu, a nie serca pewnie typowali zwyciestwo Niemców.
Zauwazalny jest ciekawy paradoks. 2 lata temu grajac totalna padake i murujac przez caly mecz dostep do bramki przegralismy tylko 0-1, a dzisiaj nie grajac wcale tak tragicznie przegrywamy 0-2.

Jednak były momenty, ktore pozwalaja dalej wierzyc, że z Austria moze byc lepszy wynik.
Indywidualne uwagi ...
Krzynówek totalne dno. Do zmiany po 10 minutach. Nigdy nie zapomne mu akcji z 1. minuty ;/
Zurawski w doskonalej okazji nie trafil czysto pilke i kolejna znakomita akcja poszla sie je...
Golanski za to co zrobil przy 2 bramce Podolskiego nie nadawlby sie, żeby grac ze mna i kumplami na podwórku.

Na + ... Roger zdecydowanie wysmienity na tle reszty zespolu. Z Austria musi zagrac od poczatku.
Boruc jak zwykle klasa.

Nie ma co sie zalamywac. Czekajmy do 12. czerwca... Wtedy okaze sie czy nasza reprezentacja jest warta zachodu.

#60

Flix.
  • Postów: 71
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No cóż stare dobre przysłowie "Wszyscy graja, Niemcy wygrywaja" jest nadal aktualne :D


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych