Skocz do zawartości


Zdjęcie

EURO 2008 !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
245 odpowiedzi w tym temacie

#31

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Będe również mocno ściskał kciuki za Włochów, gdyż uwielbiam tę reprezentacje jak i cały włoski futbol.
Mają cholernie trudną grupe, wiec grunt to wyjsc z niej, a potem powinno byc juz tylko z górki...

ja podobnie, boję się tylko że z takiej grupy mogą wyjść mocno zmęczeni niestety :/

a co do naszych to przerżniemy tym razem wszystkie 3 mecze, niestety :(

#32

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Srebrny medal na Mistrzostwach Świata w RFN (1974)


Brązowy medal na Mistrzostwach Świata w RFN (1974)



#33

Qrczak11.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Będe również mocno ściskał kciuki za Włochów, gdyż uwielbiam tę reprezentacje jak i cały włoski futbol.
Mają cholernie trudną grupe, wiec grunt to wyjsc z niej, a potem powinno byc juz tylko z górki...

ja podobnie, boję się tylko że z takiej grupy mogą wyjść mocno zmęczeni niestety :/


No własnie tutaj jest problem, bo Włosi to typowa drużyna turniejowa, która sie rozkręca z meczu na mecz ...
Oby sie nie okazało, że odpadną zanim zdązą "wejsc" w turniej.

Odniose sie jeszcze do ostatnich, smutnych wiadomości z obozu naszej reprezentacji.
Otóż ze składu wylecial juz Kuba B. z powodu kolejnego połamanie sie... Odnowiła sie kontuzja i Błaszczu wraca do domu niestety :( To znakomity zawodnik, wnoszący bardzo duzo w poczynania ofensywne druzyny, ale trzeba przyznac, że strasznie szklany jest... Non stop sie tłucze :(
W jego miejsce Łukasz "Piszczałka" Piszczek, ktorego komentował nie bede, gdyz uwazam, że zawodnik ten nie siega do pięt graczowi Borussi ...

A dzisiaj kolejna nie wesoła wiadomosc, choc mniej wazna w kontekscie wybrania pierwszego składu naszej druzyny.
Tomuś Kuszczak też nie zagra na Euro...

#34

tasiek.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ahh panownie będzie dobrze sniło mi sie ze strzelamy gola niemcom :)
może nie jestem jasnowidzem pokroju nostradamusa ale coś w tym jest,
brameczka będzie :)

#35

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a kto ją strzeli jeśli można zapytać ?

#36

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak to kto? Rasiak! :D

#37

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja strzele kiedy będę PSI-Ballami rzucał..może młynek piłką zrobie.



#38

tasiek.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kto sttrzeli bramke niech pozostanie widzą dla mnie :Pp
wiem że wierzycie w moje zdolności i od razu wszyscy pobiegliby do bukmahera ;)

#39

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wedlug moich wizji :) niestety wygraja niemcy :( mialem plakat na ktorym byly miejsca do wpisania druzyn i punktow ale sam sobie rozpisalem wyniki i niestety tak wyszlo.

#40

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bedzie 2-1 dla Polakow.
Pierwsza bramke strzeli Krzynówek, drugą Łobodziński.



#41

Qrczak11.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odnośnie proroczych snów ...

Mnie sie kiedyś śniło przed bardzo waznym meczem mojej druzyny w ktorej wtedy grywalem, że wygrywamy 5-0. Jednak zupelnie inne boisko, zupelnie inny rywal był w tym śnie niż ten który mial byc nazajutrz.

Rano wstalem i o tym śnie w ogole nie pamietalem.
Wygralismy 5-0, a ja po kilku dniach sobie przypomnialem, że mialem sen w ktorym strzelilismy 5 goli ;)

Ale przejdzmy do meritum ...

Ze 3 dni temu śnilo mi sie, że Polska ogrywa Niemców 4-0. :)

Jezeli tamten sen nie był tylko zbiegiem okolicznosci a jakims proroctwem to szykujcie sie jutro na pogrom naszych kochanych zachodnich sąsiadow :P

#42

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ty mi nic o snach nie mów :P
Wczoraj mi się śnił mecz z Austrią jak wymęczyliśmy zwycięstwo :P
Cały mokry się obudziłem..



#43

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mi za to śniło się że murowaliśmy bramkę w meczu z Chorwatami, aż w koncu wyłączyłem tv stwierdzając że z Niemcami będzie lepiej :P (pochrzaniona chronologia :P )



#44

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Błaszczykowski nie był przygotowany na 100% na Euro 2008, ponieważ kontuzji jaką się nabawił parę miesięcy przed, wyeliminowała go z gry, nawet jeżeli by zagrał mecz z Niemcami, nie grał by go na 100%, dlatego iż kontuzja by mogła się odnowić, a trener Polaków Leo nie miał by już z niego pożytku. Powołanie Piszczka to dobre rozwiązanie moim zdaniem, jak wiem Piszczek ostatnie mecze grał w Hertha'cie Berlin i powiem, że spisywał się tam bardzo dobrze, po jego rajdzie w pole bramkowe "w stylu C.Ronaldo" dał karny dla własnej drużyny i inny piłkarza zamienił go na gola. Piszczek jest przygotowany lepiej od Błaszczyka, jest moim zdaniem szybszy od niego, i zwinniejszy w aktualnej formie, Błaszczyk wrócił po kontuzji i wielkich owoców by z niego nie było. Reszta Naszej reprezentacji jest bardzo dobrze przygotowana jak i fizycznie, taktycznie i z wiarą w zwycięstwo. Wejście do składu Rogera, było bardzo dobrym rozwiązaniem Leo, ponieważ Roger to typowy rozgrywający, który jednym podaniem, lub jedną sztuczką może zmylić przeciwników i w najlepszym wypadku, otworzyć drogę do bramki. Dochodzą do tego Smolarek i Krzynówek, którzy są podstawą polskiego zespołu, od nich dyspozycji może zależeć wynik meczu. Szybki i zwinny Ebi, może zaskoczyć przeciwnika dobrymi kontrami, i jak pokazał w meczu z Portugalią oczywiście strzelaniem bramek, a przejdźmy może do Krzynówka, który jak który moim zdaniem jest najlepszym graczem Polski.

#45

Ferdynand.
  • Postów: 143
  • Tematów: 38
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to jesteśmy po pierwszym spotkaniu; Szwajcaria - Czechy 0:1(Vaclav Svierkosz)

Trzymałem kciuki za sąsiadów, ale wygrana należała się Szwajcarom. Ambitne ataki, poprzeczka, podwójna ręka w polu karnym no i kontuzja Aleksandra Freia, która wyklucza go z dalszej imprezy - dramat, pech, 666 ;)

Mam nadzieje, że uda im się wyjść z grupy.

JUZ LADA MOMENT mecz Portugalia(z którą PL dała sobie bez problemu rade :D ) - Turcja(uważana za czarnego konia tej imprezy)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych