Skocz do zawartości


Zdjęcie

EURO 2008 !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
245 odpowiedzi w tym temacie

#196

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja wole popatrzeć na gole z eliminacji euro 2008, gdyby tak grali nasi z niemcami czy chorwatami, to byśmy bez problemu wyszli z grupy :D .

#197

Ferdynand.
  • Postów: 143
  • Tematów: 38
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i Rumuni do domu ;/ szkoda. Włosi się rozkręcili, a Francuzi... odnosze wrażenie, że Polacy zdołaliby z nimi wygrać, bardzo podobny poziom jak u naszej rep. Zidane na emeryturce i prosze do czego to doprowadziło :)


A ta Kupa z Francji ;) nie powiem.... skubaniec dobry jest.

#198

Qrczak11.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bravissimo Italia !
Po porazkach Polaków i Czechów obawialem sie, że dalsze oglądanie tych mistrzostw straci dla mnie sens. Jednak "bracia Włosi" dali rade bardzo slabym Franuzom i graja w ćwierćfinale... a tam juz zartow nie ma, bo rywalem bedzie swietnie spisujaca sie reprezentacja Hiszpanii z niesamowitym duetem Torres-Villa.

Emocji na pewno nie zabraknie :)

#199

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale się cieszyłem że Włosi graja dalej :crazy: trochę obawiałem się że nie będę miał komu kibicować po fazie grupowej, ale błękitni dali radę, szkoda że Pirlo i Gattuso nie zagrają na Hiszpanów, mam nadzieję że to nam nie przeszkodzi w zdobyciu mistrzostwa :)

#200

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wlosi to :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: to sa wlosi.

#201

Qrczak11.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

i wszystko jasne.
żalosne

#202

Flix.
  • Postów: 71
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wlosi to censored.gif censored.gif censored.gif censored.gif censored.gif censored.gif censored.gif censored.gif censored.gif censored.gif censored.gif censored.gif censored.gif censored.gif censored.gif censored.gif censored.gif censored.gif censored.gif censored.gif censored.gif censored.gif censored.gif censored.gif censored.gif censored.gif censored.gif censored.gif censored.gif censored.gif to sa wlosi.


Dokładnie... Ich piłka jest jeszcze bardziej skorumpowana od naszej zal.pl

#203

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dość tym Włochom, finały bez Włochów to też finały. Kibicuje Holandii Chorwacji i Portugalii.

#204

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem kibicem Francji i znowu to samo oni potrafia grac ale chamską pilke

#205

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

IMO Holandia pokazała jak dotąd najlepszą piłkę. Agresywną, szybką i profesjonalną, a nie te nudne, defensywne flaki z olejem, które aż zalały MŚ 2006, a zaczęły się od wygranej Grecji na poprzednich Euro, która grała nudną, defensywną piłkę.

Tegorocznymi mistrzami zostaną Holendrzy.



#206

Mick St. John.
  • Postów: 154
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może są skorumpowani, ale pewnie wygrają euro :P (Włosi)

#207

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem kibicem Francji i znowu to samo oni potrafia grac ale chamską pilke

jaką chamską ? może to Włoch dostał czerwoną kartkę ? może był faul na Riberym ? żabojady nie maja zespołu, dziś czytałem że biją się w szatni między sobą, trener astrolog, to się nie mogło udać :D
WŁOSI MISTRZOWIE !!! mogę się założyć że wygrają, inaczej być nie może, nikt ich już nie zatrzyma :D

IMO Holandia pokazała jak dotąd najlepszą piłkę. Agresywną, szybką i profesjonalną, a nie te nudne, defensywne flaki z olejem, które aż zalały MŚ 2006, a zaczęły się od wygranej Grecji na poprzednich Euro, która grała nudną, defensywną piłkę.

no bardzo nudną, szczyt nudy włoska piłka osiągnęła w półfinale z Niemcami 2 lata temu, i wczoraj kiedy Toni w 4 minuty oddał chyba 5 strzałów na bramkę, nikt nie gra tak defensywnie, w półfinale Holendrzy nie mają najmniejszych szans, mieli szczęście w grupie

Dokładnie... Ich piłka jest jeszcze bardziej skorumpowana od naszej zal.pl

racja, karnego nie było

zobaczycie jak będziemy z Qrczakiem z was lać po finale, wy żałośni fani kombinacyjnej nieefektywnej piłki :D

#208

Qrczak11.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zobaczycie jak będziemy z Qrczakiem z was lać po finale, wy żałośni fani kombinacyjnej nieefektywnej piłki :D



Spokojniej ... :) Oby sie tylko oni z nas nie musieli smiac ... :P
Niech sie chłopaki wykrzycza, od tego maja forum...przynajmniej tutaj moga poczuc sie wielcy.


"Skorumpowane, nudne, beznadziejne" ble ble ble ...
Z pierwszym sie zgodze, ale jezeli cofniemy sie 2 lata wstecz. A poza tym tu mowa o reprezentacji a nie o piłce klubowej.

Ale te "nudne" to nie wiem skad wytrzasneliscie ? Włosi juz od jakiegos czasu udowadniaja, że catenaccio poszlo w zapomnienie. Przypomne półfinał z Niemcami 2 lata temu... ale po co sie tak cofac ? Mecz z Rumunia czy Francja był nudny ? Chyba zartujecie ...

#209

Jeden_z_Wielu.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja właśnie też sie dziwie ;/ takiego meczu jak z Francją to dawno nie oglądałem... Super emocje ;> Włosi umieją jeszcze grać i mają bardzo dobrych zawodników... A Francja chyba była troche podłamana bez Zidana, nie pamietam ale chyba Thuram nie grał ;> i Trezeguet ;] a dobrze wiemy ze jeden napastnik -> Henry ( denerwuje mnie jak komentator mówi HENRY a nie ałri :D czy jakoś tak :P ) nie poradzi sobie z całą jedenastką przeciwników :D . Ale cóż... życie...

#210

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Włosi napewno nie zostaną mistrzami w tym roku. Stawiam na "latających" Holendrów - piękna piłka.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych