Skocz do zawarto¶ci


Zdjęcie

Nawiedzona Hu¶tawka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedĽ
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

Matixus.
  • Postów: 99
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

FILM

Filmik ten został nakręcony w Argentynie. Nikt nie potrafił wytłumaczyć, co tak naprawdę się dzieje na miejskim placu zabaw. Przez pewien czas hu¶tawki machały się, jak gdyby siedziały na nich dzieci. Jednak nikogo żywego na nich nie było.

Albo to naprawdę duchy albo sprytnie wycięte w Photoshopie dzieci na hu¶tawce.
  • 0

#2

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Opis skopiowany ze stronki ale nic. Moim zdaniem to tylko wiatr. Choć może zastanawiać, czemu trzecia hu¶tawka się nie rusza tak jak pozostałe. Hm.. zagadka, jednak stawiam na wiatr.
  • 0

#3

OneGhost.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to nie wygląda na duchy, ani tym bardziej wycięte z filmu dzieci. Zauważmy kilka rzeczy:
1. Słychać wiatr, napewno dość mocno wiał
2. Hyśtawki nie ruszają się normalnie, tak jakby ktoś na nich siedział, tylko chaotycznie, ruszają się na boki
3. Trzecia huśtawka się nie rusza, więc to jednak jakiś argument przeciw wiatrowi
Nie wiem co tam się dzieje, ale nie stawiałbym na duchy, już prędzej na żyłki wędkarskie przyczepione i poruszane po obu stronach. Może ktoś wie coś więcej o tym miejscu, np. czy był tam jakiś wypadek/morderstwo dzici, lub coś podobnego. Jeśli tak to będzie napewno zacięta dyskusja :)
Narazie wydaje mi się, że to wiatr w jakiś dziwny sposób tam zawiał
  • 0

#4

^Filozof^.
  • Postów: 149
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To raczej nie wiatr... Te dwie hu¶tawki się bujaj±, potem ustaj± i tylko ta ¶rodkowa zaczyna, chociaż słychać póĽniej szumienie jakby od wiatru hmm... W każdym razie ciekawy filmik.

@Edit: Kurde zły link xP podałem... Jak się skończy nagranie z linku w pierwszym po¶cie, to się wy¶wietlaj± inne filmiki i tam ten trzeci z brzegu jest też o tych hu¶tawkach.
  • 0

#5

Matixus.
  • Postów: 99
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

OneGhost - Spróbuje czego¶ poszukać na temat tego miejsca , ale nic nie obiecuje.
  • 0

#6

Kasalagupagu.
  • Postów: 163
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ci ludzie tam po co?
Pewnie maja jakies zylki, a ta kamera lata tak zeby niby udowodnic autentycznosc ale pewnie sa przewiazane z obydwu stron i ciagna na zmiane. Teorytycznie prosto byloby takie cos zrobic.
  • 0

#7

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalaj±ca
Reputacja

Napisano

jak mi kto¶ wyja¶ni jak ten wiatr buja 2 hu¶tawki nie ruszaj±c przy tym trzeciej, albo jak buja ¶rodkow± hu¶tawkę, to jest niezły
  • 0

#8

duchy_pustkowi.
  • Postów: 42
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sprawa ta została dawno wyja¶niona - naprężenia materiałowe wywołały uj¶cie energii kinetycznej w ten wła¶nie sposób - było o tym z 4 mies temu "fenomen" czysto fizyczny i jak najbardziej nieparanormalny

ps. mogłem co¶ pokręcić ale mniej więcej tak to było
  • 0

#9

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To napewno nie wiatr chyba ze jakis "kierunkowy" ale o istnieniu takowego nic nie wiem. I dlaczego te dwie zasuwaj± ze tak powiem,a trzecia ledwo co się rusza.
Nawet jak jest wiatr,to hu¶tawki tego typu nie ruszaj± się aż tak gwałtownie.
U nas w parku s± takie,i żeby robiły podobne rzeczy musi być ogromny wiatr.
Naprawdę ogromny.
  • 0

#10

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

sprawa ta została dawno wyjaśniona - naprężenia materiałowe wywołały ujście energii kinetycznej w ten właśnie sposób - było o tym z 4 mies temu "fenomen" czysto fizyczny i jak najbardziej nieparanormalny


Aż takie? Przecież te krzesełka chciały wylecieć z drążka.
  • 0



#11

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

naprężenie,jasne. czy ktokolwiek z was widział takie hu¶tawki ? One nie robi± same takich rzeczy !
  • 0

#12

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalaj±ca
Reputacja

Napisano

Jak by sie na tym niewidzialne dzieci hu¶tały to bu robiły to prosto a nie kręc±c się niemalże wokół własnej osi.
  • 0

#13

DarkAngel.
  • Postów: 46
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie odrzucam całkowicie teorii że to fake, ale raczej nie żyłki bo nieraz sie takie rzeczy robiło :mrgreen: i wygl±da to trochę inaczej, żyłki s± mniej realne. W internecie pełno jest filmików z "nawiedzonymi hu¶tawkami", osobi¶cie również widziałam takie zjawisko (do¶ć częste) i słyszałam o nim od innych. Może jest w tym co¶ bo zastanawia mnie to że 2 hu¶tawki się hu¶taj±, a jedna nie (co wyklucza wiatr). Ciekawe... :roll:
  • 0

#14

Ragefast.
  • Postów: 51
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydarzenie to miało miejsce w miejscowo¶ci o nazwie Himilis. Jedyne czego udało mi się dowiedzieć to fakt, iż tam bardzo często występuj± wypadki drogowe z racji na zły stan dróg. Ten rejon posiada jeden z największych współcznników ofiar ¶miertelnych w południowej Argentynie. Ponoć także niedaleko tego placu miał miejsce rozbój dokonany na matce odprowadzaj±cej swoje dzieci do szkoły. Wszyscy (wł±cznie z napastnikiem) mieli zginać.
  • 0

#15

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I jaki¶ koncept już mamy,duchy dzieci na hu¶tawce.
Ja się trzymam tej wersji,bo wykluczam wiatr,żyłki,pomóc osob trzecich,photoshopa itp.
  • 0


 

Użytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 1

0 użytkowników, 1 go¶ci oraz 0 użytkowników anonimowych