Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spotkanie VRP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
100 odpowiedzi w tym temacie

#31

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Muhad, niestety tak jest, że sporo z nas jest uzależniona jeszcze od rodziców, a wiesz jak jest z kasą wśród młodych ludzi. :]

#32

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie tylko o kasę chodzi. Wszystko się też rozbija o zaufanie - czy raczej jego brak - rodziców do osób, które synuś czy córcia poznali online [-;
To też jest ważny czynnik, decydujący o tym, czy puścić latorośl na zlot fałerpowiczów, czy nie.



#33 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Po pierwsze na taki zlot powinny jechac osoby pełnoletnie.

#34

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Temacik ciekawy ale:
1. Jakiego miejsce nie wybierzecie/nie wybierzemy to będzie źle.
2. Nawet jak będziemy mieć 100 osób to z tego przyjedzie 10 :P
3. Sporadycznie zaglądałem na forum nawet nie wiedziałem że rok temu był zjazd ale 5 osób to porażka.... biorąc pod uwagę fakt że kiedyś forum było bardziej aktywne...


A tak serio najlepsze ustalenia są kiedy jedna osoba coś ustali - wtedy reszta ma 2 opcje podporządkować się lub nie. Robiąc ankietę wyjdzie na to, że każdy chce gdzie indziej.

Co do pełnoletności - o ile nasza kochana młodzieży xD do której się zaliczam (19 lat :P ) będzie zachowywać się normalnie to niech jadą i chwała im za to. Tylko czy z niepełnoletnich ktoś chce jechać?

#35

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Gdyby zlot wypadł na początku/w środku sierpnia, w okolicach Poznania byłbym na 100%. Akurat mam być wtedy w okolicy :P


To jest chyba najlepszy pomysl :P Mozna by skoczyc do Strączna :D Bardzo fajna miejscowosc, pole namiotowe (mozna tez wynajac domki) i cudnie czyste jeziorko polozone w lesie :)



#36 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeśli ktoś chce brac na własną odpowiedzialnośc nieletnich - to gratuluję odwagi.

:)

#37

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie sądzę, żeby udział osób niepełnoletnich w zlocie był najlepszym pomysłem. Ktoś musiałby wziąć za nie odpowiedzialność a nie sądzę, żeby byli do tego jacyś chętni. Do tego sam pamiętam jak to zawsze było jak się wyrywało spod kontroli rodziców, zwłaszcza w większej ilości osób. Do tego nie byłoby najlepszym dla zlotu, żeby część uczestników potraktowała go jako okazję do upicia się. Nie o to w tym chyba chodzi.

Co do mojego uczestnictwa, jest ono coraz bardziej wątpliwe. Dzisiaj dowiedziałem się, że odrazu po sesji jadę na 3 tygodniowe praktyki i nie wiem, czy udałoby mi się z nich wyrwać. Ale napewno się postaram. :)

#38

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

piszecie o nieletnich - a czy ktokolwiek z nich wyraził chęć wzięcia udziału w tym spotkaniu?

#39 Gość_Captain Jack

Gość_Captain Jack.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja na przykład :/ 18 kończę dopiero w październiku.

#40

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no ale moderatorzy muszą jechać bo ktoś musi porządku pilnować?

#41

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@up hehe

Tak czy inaczej chce widziec ilość osób na zlocie jeśli nie pojadą pełnoletni-inaczej.



#42 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

hahahaha :)

"miłej rozmowy o NICZYM".

Człowieku to są dopiero luźne rozmowy, coś się tak zjeżył?
Aaaa... bo ten Zarząd to Ty?? A to Ci kurka psikus haha :)

#43

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No było 5 osób, ale mam wrażenie (może niesłuszne), że to nie była moja wina.
Przyjechało nas tyle, ale chyba nie dlatego, że nie było prezentacji, ciepłych trzech posiłków i jakichś tam innych sztywnych ram organizacyjnych. Powiem Wam, że z organizacją zjazdu osób rozwalonych po całej Polsce jest masa zachodu i jeszcze więcej gadania na ten temat. Co chwilę ktoś sie nieoficjalnie dołącza/ wycofuje, nie wpłaca pieniędzy na zaliczkę, w końcu nie dociera na miejsce. Trzeba tysiąc razy dzwonić/odwoływać do ośrodka. Dlatego mając za sobą ubiegłoroczne doświadczenia - nie zabieram głosu jeszcze na tym etapie...chcę sobie nerwów oszczędzić ;]

cale szczęście, że się tak zaje... bawiliśmy. Bylo naprawdę ekstra i mogę śmiało powiedzieć, że to były jedne z najlepszych dni w moim życiu. Nie przesadzam :)



#44

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przemo, teoretyzujemy. Znając życie, gdyby ktoś wyszedł z pomysłem zrobienia oficjalnego zlotu, ZARZĄD byłby na 'nie', bo nikt nie miałby ochoty brać odpowiedzialności za ogranizację.

#45 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

tak Mango ale te czterdziescipare postów to zwykły spam, osoba chcąca poczytac cos konkretnego na temat zlotu,
wchodzi tu i nie dowiaduje sie nic, traci cenny czas i energie zyciową na czytanie spamu
a to jest gorsze niz kazirodztwo. :)
Przemo ma racje ta dyskusja jest o niczym i jak narazie ten temat kwalifikuje sie do zamkniecia.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych