Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plemie ktore nie ma kontaktu ze swiatem.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#1

Klajcor88.
  • Postów: 141
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Nie wiedzialem gdzie to wsadzic, wybralem ciekawostki bo chyba tutaj najbardziej pasuje :)

http://wiadomosci.ga..._od_swiata.html

Co o tym sadzicie ?
  • 0

#2

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

przylecieli chlopaki smiglowcem porobili fotki i... narodzil sie nowy bog?
fajnie byloby tam byc w chwili gdy nadlecial smiglowiec i od srodka zobaczyc jak reaguja tacy ludzie na tak niezrozumiale rzeczy jak technika
czym byl dla niech ten wielki chalasujacy ptak?
jakie legendy na jego temat powstana?
  • 1

#3

Klajcor88.
  • Postów: 141
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

"objawienie Boga" zapewne...
Tak samo moglo byc z nami w kolebce cywilizacji....

Zawiklane :) Prawdopodobnie jestesmy swiadkami i obserwatorami narodzin nowej religii/postaci kultu bedac nią samą :)

Mam nadzieje, ze nikt nie wpadnie na "genialny pomysl", by "pomoc" tym biednym ludziom wreczajac zdobycze techniki...

P.S. Szkoda, że nie wygladaja na takich co to posiadaja jakas wiedze astronomiczna i/lub powiazania z kultura wielkich antycznych cywilizacji ;)
  • 0

#4

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I strzelali by do Boga z łuku ? Swoją drogą fajnie jest tak żyć w nieświadomości w swoim świecie gdzie obok mieszka miliardy ludzi o tysiące lat dalej w ewolucji, jeśli o naukę chodzi oczywiście :) Może my też tak żyjemy?
  • 0

#5

Klajcor88.
  • Postów: 141
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Właśnie o to mi chodzi machado :) Ciekawi mnie czy ci z plemienia, ktorzy nie widzieli samolotu uwierzą swoim "ziomkom" w opowiesci o "żelaznym ptaku" ?
  • 0

#6

Andross.
  • Postów: 98
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

machado miał chyba na myśli że tak jak oni żyją w dżungli i nie wiedzą o istnieniu innych ludzi i świata tak my może leżymy na skraju zamieszkanego terenu wszechświata i nie wiemy nic o obcych cywilizacjach...
  • 0

#7

Klajcor88.
  • Postów: 141
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Andross , wiem co mial na mysli machado.

"Ciekawi mnie czy ci z plemienia, ktorzy nie widzieli samolotu uwierzą swoim "ziomkom" w opowiesci o "żelaznym ptaku" ?" bylo kolejna mysla
  • 0

#8

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Odcięci od świata nie oznacza, że nic o świecie nie wiedzą. Zdają sobie sprawę, że tam gdzieś daleko jest cywilizacja i że nad ich głowami latają żelazne ptaki cywilizowanych.
Żyją w trudno dostępnych miejscach i dlatego jeszcze istnieją ale cywilizacja ich tez niedługo wchłonie, dlatego nie lubią żelaznych ptaków.
  • 0



#9

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W pierwszej kolejności trzeba tam koniecznie postawić kościół. A potem wprowadzić demokrację. Albo na odwrót.
  • 0



#10

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W pierwszej kolejności należy ich zostawić w spokoju, czyli samym sobie.
  • 0



#11

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Az dziw bierze ze kosciol sie jeszcze tymi ludami nie zainteresowal? przeciez tak latwo im jajecznice zrobic w glowie!
  • 0

#12

Danzal.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Az dziw bierze ze kosciol sie jeszcze tymi ludami nie zainteresowal? przeciez tak latwo im jajecznice zrobic w glowie!

Skąd ta pewność?? Widzę, że wyznajesz zasadę: inny znaczy gorszy...
  • 0

#13

Bartos Krwawy.
  • Postów: 110
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm a załóżmy że nie mieli nigdy kontaktu z wirusami naszego świata( ospa,i inne)i jeśli ktoś tam wejdzie z zewnątrz to nie będzie kogo nawracać.Bo wszyscy umrą w rok a może krócej



Edit [30.05.2008]: +.....
Korzystaj ze słownika!!!

  • 0

#14

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skąd ta pewność?? Widzę, że wyznajesz zasadę: inny znaczy gorszy...

Nieprawda, nic takiego nie wyznaje. Powiedzialem tak do smiechu bo kosciol chce miec duzo kasy to werbuje coraz to nowych ludzi! :)
  • 0

#15

Mast.
  • Postów: 97
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już dawno miałem to napisać,aż trafiłem na ten temat-niektórzy tutaj są zdrowo pierd***ięci.

Zacznę o faktu,że większość ma się za mędrców i proroków,którzy najchętniej zamiast słowa "sceptyk" używaliby wyrażenia "osobnik wątpiący w prawdziwość zjawisk nadprzyrodzonych",bo "w regulaminie o mnie napisali i uważam,że jest to nie w porządku".Ludzie,gdyby wszyscy się przejmowali takimi pierdołami jakimi Wy,niekiedy dorośli już ludzie się przejmujecie,to byśmy skończyli na etapie ciosania kamieni na broń i krzesania ognia w jaskiniach.Poza tym to jest do cholery forum dyskusyjne,a nie konsompcjum profesorów filozofii,więc proponuję co poniektórym zamiast używania przeintelektualizowanych wyrażeń,które wyglądają strasznie sztucznie,na ziłę erudyckie i "oczytane",pisać językiem prostym i normalnym.Bo już mnie nerwica bierze jak czytam niektóre posty "sądzę iż takie zachowanie jest poniżej wszelakich norm i kategorycznie domagam się ukarania tego użytkownika stosowną karą",nie mówię,żeby wszyscy zaczeli pisać jakimś slangiem,czy coś,ale błagam o chociaż minimum normalności i naturalności.

Po drugie śmieszy mnie już fakt,że Wy nawet w temacie o zacofanym plemieniu wpleciecie wątek przewinień kościoła katolickiego :D To jest żałosne,a ja juz nie mam siły się o to wykłócać,więc mogę tylko wyśmiać.

Po trzecie chciałbym wspomnieć jeszcze,że ostatnio na tym forum nie można skrytykować żadnej religii,grupy społecznej i czyichś poglądów,bo zaraz jest tak jak w poście powyżej "Widzę, że wyznajesz zasadę: inny znaczy gorszy...".To,że się kogoś krytykuje,lub wyraża swą opinie na temat danej osoby to nie znaczy,że się jej nienawidzi czy coś drugiego (hmm...to się chyba nazywa czytanie ze zrozumieniem?),a Wy chcecie z połowy tego forum zrobić nazistów,rasistów i nietolerancyjnych dupków.

Aby zakończyć tę litanię żali napiszę,że mam nadzieję,iż żaden wynalazek itd. nie trafi do tej grupy tubylców,niech sobie żyją,tak jak żyli...

I to tyle,gotów jestem na warna,ale i tak się tutaj nie wypowiadam,tylko czytam,bo atmosfera się tu zrobila spięta jak na jakimś pogrzebie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych