Skocz do zawartości


Zdjęcie

LORD EOMER


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#31

TKr.
  • Postów: 141
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na F23 określany Krzysztofem ( Krzysiem ) z malowniczej miejscowości Rypin. Nawet jakieś zdjęcia ktoś publikował.
Niestety lord eomer znany jest na forum o2 jako 100% mitoman, prawdopodobnie jest też projektem jakieś "większej szychy" z f23. Lord eomer to naprawdę bardzo przyjemny gość porównując do tego co może nam zaoferować f23. Dmuchajcie na zimne póki można, bo mogą przyjść tu za nim klotzfuhrerzy i inne dziwadła. Wiem że można takiego delikwenta zbanować i po krzyku ale wiedzcie też że jak gość pisze " Mam mocną psychikę" to nie dość że kieruje to do moderatorów to jeszcze jego upór w zaśmiecaniu forum jest praktycznie niewyczerpany.
Jeżeli nigdy nie spotkaliście prawdziwego trolla to przypatrzcie się uważnie, choć tak naprawdę nie ma na co patrzeć.

PS. Nie polecam nikomu forum o2 ( zwłaszcza f23 ), tam trzeba mieć naprawdę mocną psychikę bo stężenie kiczu, czarnego humoru i złego gustu przekracza wszystkie dozwolone normy.

#32

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

F23? To coś jak J23? Nie orientuję się w pokemonach... I nadal oczekujemy wypadku w gór... relacji z wycieczki.

#33

Andross.
  • Postów: 98
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehe...... jak tam z tej elity biznesu jesteś i masz kasy jak lodu to wspomóż forum jakąś ciekawą sumką...... przynajmniej jedno z tego co mówisz potwierdzisz..... chyba że na nartach narozrabiasz i Ci tatuś zablokuje złotą kartę.... oj cóż by za tragedia była......




Ps. Jak jesteś takąąąąąąąąąąąąą elitą jak mówisz to może tatuś z kolegami z klubu cygańskiego cię spali przy następnym rytuale na cześć Molocha.... ale cóż to za problem dla Ciebie w porównaniu z blokadą karty......

#34

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Gdyby Lorde eomer dodał tu swoje photo cała żeńska część publiczności opadła by z fotela.
Baila Morena lalalalaal Baila Morena fenwisto de la........

Gdyby lord eomer nie pieprzył jak potłuczony może ktoś brałby go na poważnie.

Żegnam.

#35

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żegnam.


I to akurat jest dobre słowo które wyraża wszystko co by można na ten temat powiedzieć

#36

Biggi.
  • Postów: 117
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja proponuje zamknięcie tematu bo tylko obciążamy serwer ;)

#37

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja wywaliłbym ten temat z serwera, i zbanował lorda. -.-
Pisanie głupot i niczego więcej powinno skutkować banem. Z takimi tekstami na onet.pl won.



#38

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To ja jeszcze przed zamknięciem tematu powtórzę to co Wy wszyscy tu napisaliście (tak tak, znowu, może zrozumiecie).

SPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAM.

#39

Leeloo_Heaven.
  • Postów: 96
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eomer, szczawiu i cieniasie, nie życzę sobie żadnych wiadomości od ciebie na PW. Tym bardziej, że jesteś głupim leszczem. Ja rozumiem, że kupiłeś sobie nowy dresik i brakło żelu i panienek, którym mógłbyś ponosić plecak, ale to nie upoważnia cię do zaczepiania mojej skromnej osoby.

Bardzo proszę o bana dla tego użytkownika.

#40 Gość_Śmierć

Gość_Śmierć.
  • Tematów: 0

Napisano

Ale debil... Matka go nie kocha... Bana frajerowi A JA mam zlecenia na jego zgon, lucyfer upomina się o jego duszę, bo szatanek lubi umięśnionych chłopców! HAHAHA!
PS: Takiś bogaty a czemu pykasz na Neostradzie za 15 zł miesięcznie? Twoi rodzicejak ci kuoują skarpetki to mówią w lumpeksie, że biorą je na okres próbny i jak będą złe to odniosą, i odnoszą ale po tygodniu jak są zużyte. HAHAHA. I w dodatku kupujesz prezerwatywy na Allegro, oczywiście, że używane.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych